VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit

Nový Golf si sice ještě nemůžete odvézt od dealera, ale pokud už počítáte s jeho objednávkou, můžete už přemýšlet nad tím, jak jej zkrášlit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit

28.9.2012 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nový Golf si sice ještě nemůžete odvézt od dealera, ale pokud už počítáte s jeho objednávkou, můžete už přemýšlet nad tím, jak jej zkrášlit.

Standardní Volkswagen Golf sedmé generace již pár dnů důvěrně známe, skoro do posledního šroubku. Přesto se na stánku značky na pařížském autosalonu vedle konceptu GTI neztratil. A to i díky exkluzivnímu doplňkovému příslušenství, které třeba i z turbodieselového pětidveřového modelu udělá opravdu ostrý hatchback. Tedy alespoň na pohled.

Příslušenství je v nabídce už celkem dost, nás z něj ale pochopitelně nejvíce zajímá to automobilové. Naše oči tak ze všeho nejdříve zaujal aerodynamický paket, který na přiložených fotkách vidíte na sedmičkový Golf aplikovaný sakum prásk, jeho jednotlivé komponenty ale lze zakoupit i samostatně. Z plastových částí je na výběr je přední nárazník za 299 Eur (cca 7 500 Kč), zadní nárazník za 399 Eur (cca 10 000 Kč), střešní spoiler za 349 Eur (cca 8 700 Kč) nebo boční prahy znovu za 399 Eur (i tentokrát asi 10 000 Kč).

Parádníci mohou vsadit také na novou koncovku výfuku buď v chromovaném nebo černém provedení za cenu 99 Eur (asi 2 500 Kč), 18palcová kola Rotary s dvanácti paprsky za 259 Eur (cca 6 500 Kč) nebo 17palcová s designem Blade v ceně 219 Eur (cca 5 500 Kč). A všechno nemusí být jen vidět, k dispozici je také doplňkový audiosystém s výkonem 480, který zahrnuje zesilovač a subwoofer. Říká si „plug and play” a jeho instalace je vážně jednoduchá - stačí jej vložit na místo rezervy. Zvukařům se asi protáčejí panenky, za cenu 399 Eur (u VW oblíbených 10 tisíc) nemůžete čekat zázraky.

Nabídka je ale ještě širší, zahrnuje třeba i skládací nosič kola, sportovní tašku, digitální hodinky nebo golfový sortiment. Tyto prvky už raději rozebírat nebudeme, v přiložené galerii si je ale prohlédnout můžete a u dealerů VW budou pochopitelně také k mání.

V českém ceníku tyto doplňky (včetně sport paketu) prozatím chybí, nepochybujeme však o tom, že je Volkswagen brzy doplní. Však vydělávat se musí a pár nadšených majitelů jistě neodolá pokušení přiblížit své TDI budoucímu GTI...


VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 1 - VW Golf VII prislusenstvi 01VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 2 - VW Golf VII prislusenstvi 02VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 3 - VW Golf VII prislusenstvi 03VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 4 - VW Golf VII prislusenstvi 04VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 5 - VW Golf VII prislusenstvi 05VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 6 - VW Golf VII prislusenstvi 06VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 7 - VW Golf VII prislusenstvi 07VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 8 - VW Golf VII prislusenstvi 08VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 9 - VW Golf VII prislusenstvi 09VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 10 - VW Golf VII prislusenstvi 10VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 11 - VW Golf VII prislusenstvi 11VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 12 - VW Golf VII prislusenstvi 12VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 13 - VW Golf VII prislusenstvi 13VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 14 - VW Golf VII prislusenstvi 14VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 15 - VW Golf VII prislusenstvi 15VW Golf VII: sadě originálního příslušenství vévodí sportovní bodykit - 16 - VW Golf VII prislusenstvi 16
Volkswagen na autosalonu v Paříži představil exkluzivní doplňkový sortiment pro nový Golf. Nezajímavější součástí je sportovní bodykit

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše