BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4?

S uhlíkovými vlákny přicházejí také 19palcová litá kola, snížený podvozek, účinnější brzdy nebo sportovnější sedadla. Za vše si ale musíte připlatit zvlášť.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tuning

BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4?

12.12.2013 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4?

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

S uhlíkovými vlákny přicházejí také 19palcová litá kola, snížený podvozek, účinnější brzdy nebo sportovnější sedadla. Za vše si ale musíte připlatit zvlášť.

Druhá generace BMW Z4 má ty nejlepší roky života za sebou, a to přesto, že představena byla teprve v roce 2009. Poměrně vysoká hmotnost i cena z tohoto modelu dělají ne zrovna snadno prodejný kousek, proto ostatně chce i mnichovská automobilka s nástupcem zamířit zpátky ke kořenům. To ale neznamená, že by se k majitelům stávajícího provedení měl každý točit zády, koneckonců, již ve standardu se jedná o skutečný „kočkolap“. A pokud jej ozdobíte karbonovým paketem firmy MB Individual Cars, pak u něžného pohlaví máte šanci dvojnásobnou, jen je třeba počítat s tím, že znovu rozevřete svou šrajtofli.

Co tedy sadu tvoří a kolik zaplatíte? Začít můžeme cenou, jež činí 3 999 Eur (cca 110 tisíc korun). Za to se uhlíková vlákna přesunou na čelní ledvinky, nástavec předního nárazníku, vnější zpětná zrcátka, držáky směrových světel, boční prahy, zadní odtrhovou hranu zavazadelníku nebo na prostřední část difuzoru. To je ale v rámci karbonového kitu vše, přičemž vyroben má být pouze v pětadvaceti exemplářích.

Vyjma toho ovšem můžete druhou generaci BMW Z4 ozdobit také 19palcovými koly obouvajícími pneumatiky Continental. Nechybí ani podložky společnosti H&R, zatímco firma KW se podílela na sníženém podvozku. K dispozici je pak i sportovní výfuk s karbonovými koncovkami nebo lepší brzdy určené pro přední nápravu. Za vše je ale potřeba zaplatit zvlášť.

To samé pak platí o interiéru, kde se opět objevuje trocha uhlíkových vláken. Ty nechybí hlavně na palubní desce, přičemž společnost jim dělají sportovní sedadla z produkce BMW. To je ale pro letošek vše, v roce příštím by ovšem měl dorazit také kit na posílení motoru, šanci znovu vyluxovat svou peněženku tedy ještě dostanete.


BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 1 - BMW Z4 MB Individual Cars 01BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 2 - BMW Z4 MB Individual Cars 02BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 3 - BMW Z4 MB Individual Cars 03BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 4 - BMW Z4 MB Individual Cars 04BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 5 - BMW Z4 MB Individual Cars 05BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 6 - BMW Z4 MB Individual Cars 06BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 7 - BMW Z4 MB Individual Cars 07BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 8 - BMW Z4 MB Individual Cars 08BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 9 - BMW Z4 MB Individual Cars 09BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 10 - BMW Z4 MB Individual Cars 10BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 11 - BMW Z4 MB Individual Cars 11BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 12 - BMW Z4 MB Individual Cars 12BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 13 - BMW Z4 MB Individual Cars 13BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 14 - BMW Z4 MB Individual Cars 14BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 15 - BMW Z4 MB Individual Cars 15BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 16 - BMW Z4 MB Individual Cars 16BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 17 - BMW Z4 MB Individual Cars 17BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 18 - BMW Z4 MB Individual Cars 18BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 19 - BMW Z4 MB Individual Cars 19BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 20 - BMW Z4 MB Individual Cars 20BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 21 - BMW Z4 MB Individual Cars 21BMW Z4 od MB Individual Cars: je libo trochu karbonu pro druhou generaci Z4? - 22 - BMW Z4 MB Individual Cars 22
Druhá generace BMW Z4 se v dílnách MB Individual Cars proměnila hlavně vizuálně. Mechanické změny jsou plánovány až na příští rok

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše