Autor první Octavie říká, že Hyundai neudělá všechna stejná. Důvod Češi pochopí

 | 138 příspěvků | 9.4.2018 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený

Jeste ze ho z koncernu vyp.. | 9.4.2018 16:14reagovat
avatar

Jeste ze ho z koncernu vypraskali.. ted je dobrej akorát tak pro hnujdaj

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Samusam

Aha a že od i 10 až po San.. | 9.4.2018 16:32reagovat
avatar

Aha a že od i 10 až po Santa fe je předek zcela totožnej to jako v Hnujde nevidi. No nevidi oni mají ty oči jinak

Nepřihlášený JaRy

Obšlehnutá maska z Audi půj.. | 9.4.2018 16:52reagovat
avatar

Obšlehnutá maska z Audi půjde pryč ?????? To kimovci nedopustí to je jejich symbol ... pajc bez hranic.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Korejci prostě vůbec neví.. | 9.4.2018 17:10reagovat
avatar

Korejci prostě vůbec neví kudy se vydat, kde co zas obšlehnout od nějaký evropský značky od nějakýho evropskýho designéra.. ostatně bez nich by byly tyhle směšný korejský automobilky už dávno v řiti.. a tak paběrkujou kde se dá ve snaze ulovit masy na jejich kýče.. ty se vždy dobře prodávaj.

Nepřihlášený

Reakce na: Obšlehnutá maska z Audi půj.. | 9.4.2018 18:16reagovat
avatar

Až na to, že Hyundai je Jižní Korea ne severní.debile

Nepřihlášený

Neuvěřitelný jak jakýkoliv.. | 9.4.2018 20:28reagovat
avatar

Neuvěřitelný jak jakýkoliv článek o hyundai vzbudí Emoce u českých komentátorů. To je zaprděnost, ze ji až sem cejtim! Nic proti,ale jednou si VW řekne, ze na to ... a celá Škoda půjde do ... zatímco hyundai prodává ročně víc vozu než celá značka VW. Tak trochu klidu do těch horkých hlav

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Hyundai způsobuje zamindrák.. | 9.4.2018 21:01reagovat
avatar

Hyundai způsobuje zamindrákovaným čecháčkům škodováčkům někdy až šílené trauma. Je to vidět kdekoliv a kdykoli se někdo zmíní o úspěších této gigantické globální značky, které škodovka nesahá ani ke kotníkům. A je to jen jejich čistá závist, protože si uvědomují, že Hyundai jejich milované škodovce ujíždí ve všech směrech (v technologiích, designu, alternativních pohonech, luxusní třídě, počtu vyrobených a prodaných aut, počtu typů aut atd.) tak se ani nelze divit, že tomu tak je. Stydím se za ně, protože světu dokazují jak jsou někteří (většina) Češi zaostalí (nevidí si dál než na špičku nosu, špiní ostatní a jejich úspěch neodpouští).

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený cosworth

Reakce na: Obšlehnutá maska z Audi půj.. | 9.4.2018 21:09reagovat
avatar

az na to vosle ze tu hranatou obslehlo audi od hyundaie a tu kulatou obslehli z tohodle http://img3.auto.cz/news/img/art/2016-44/620_581c899f7bd1b.j pg

Nepřihlášený

Podle mě v rámci korejskéh.. | 9.4.2018 21:11reagovat
avatar

Podle mě v rámci korejského tria bude mít zrovna Hyundai s designem nejvíc starostí. Stávající modely jsou dotažené do konce a není ve stávajícím stylu kam dál.

Dál už následují jen patvary na stávajícím stylu, jaké jsou vidět třeba na Hyundai Kona a Nexo. Tyto dva modely nejsou výrazně jiné, jak tady blábolí Prokopec, ony jsou jen přehnaně vyumělkované.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ales

Reakce na: Hyundai způsobuje zamindrák.. | 9.4.2018 21:40reagovat
avatar

Jedinej kdo tu ma trauma je hyundai, resp jeho zamindrakovany reklamy a pokud vim kdyz se pise o skoduvce taky mnoho lidi komentuje nevybirave, takže ať jsme objektivni.. Design obou značek nebudu radeji hodnotit.. nelibi se mi ani škodovky ani hyundaie. A kolik kdo proda aut to není vsechno.. tozhodne to nevypovida o kvalitě auta, ze jsou korejci houzevnati a prosazuji se napric kontinenty to je hezky, ale škodovka má jinou strategii, kterou ji naordinoval vw.. ta nemá volne pole pusobnosti.. to má v koncernu jen vw a taky sve pozice dobre využívá.. A to ze si tu začnou fandové hyundaie leštit svoje ego jak je to skvela značka, taky k ničemu nevede.. Je to jen průměrný mainstream, nic světoborného nenabizi.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Poslední dobou hyundai nev.. | 9.4.2018 21:56reagovat
avatar

Poslední dobou hyundai neví.. I30 je auto bez napadu, uplne obyc, Kona zas jak výtvor blazna ta přední cast a fastback speedback nebo jak se to trapne jmenuje:D je seredny cely.. Z boku to vypadá to jak když je to zezadu nabourany.. fakt jak když někdo zboril zezadu octavku tak to vypada. Myslím, že zanednouho vypadne jak z koncernu, tam vystřídal všechny značky a nikde ho dlouho netrpeli..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Jedinej kdo tu ma trauma j.. | 9.4.2018 22:03reagovat
avatar

Průměrný mainstream? Hyundai je i luxusní prémie Genesis.

No právě proto, že škodovka patří pod VW, je v porovnání s Hyundaiem, který je koncernem, neporovnatelná malá značka, která si právě proto nemůže, na rozdíl od Hyundaie, dělat co chce. Takže to je jedna z mnoha ran pro ty čecháčky, kteří si naivně myslí, jak je škodovka nedostižná a veliká automobilka.

Zamindrákované reklamy a trauma Hyundaie ze škodovky? Proč proboha? Vždyť škodovka ani není jeho globálním konkurentem. Chce to vidět dál, než jen přes svůj dvoreček.

Ty české reklamy jsou směřované právě na ty škodovácké čecháčkovské ovečky, aby si konečně uvědomily, že je na trhu i jiná významnější a hodnotnější světová značka.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Podle mě v rámci korejskéh.. | 9.4.2018 22:07reagovat
avatar

Kam se bude design Hyundai ubírat je už jasné:

http://www.auto.cz/autosalon-zeneva-2018-hyundai-koncept-le- fil-rouge-novy-smer-vyvoje-designu-119870

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Creator

Reakce na: Podle mě v rámci korejskéh.. | 9.4.2018 22:14reagovat
avatar

Á pan Nepřihlášený je očividně odborník přes design, prý vyumělkovaný design Kona a Fastback, klobouk dolů... je vidět, že jsi odborník na slovo vzatý... :-)))

Nepřihlášený Creator

Reakce na: Podle mě v rámci korejskéh.. | 9.4.2018 22:18reagovat
avatar

Z tvého příspěvku srší bledá závist. Nemáš ty na parkovišti nějaký designový skvost od nudné škodovky?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Kam se bude design Hyundai.. | 9.4.2018 22:52reagovat
avatar

Luxusni značku si muze dovolit kazdy vyrobce, který vydelava. Pokud nevíš jak funguje koncern vw je to tvuj problem. Funguje jako jedna velka automobilka, problém škodovky není ze je skodovka, ale ve strategii jako má stanovenou, na luxus má koncern jine značky a nechtej abych ti je tu všechny vyjmenovaval.. hyu má jen genesis v plenkach to se s vw nedá vubec merit.. A dál se s tebou nemá cenu bavit, protoze si dokázal ze si zaujatej koreofanda, takže je to ztráta casu. Význam a hodnot značka. . to si me pobavil, to jenom zamindrakovanci by se na tohle pri výběru auta ohlizeli.. V tom pripade škoda je součástí daleko vyznamnejsi automobilky než je hyundai

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Škoda...

Reakce na: Z tvého příspěvku srší ble.. | 9.4.2018 22:56reagovat
avatar

Design je sice ryze subjektivní záležitost, ale i tak nepochopím jakéhokoliv majitele popřevratového vozidla Škoda, který o něm mluví ... Jediný model, který snad vybočuje z totální nudy je Superb 3. generace. Jinak jde o design vesměs nudný, krabicoidní a uniformní. A simply clever škrabka pod víkem nádrže, milí maloměšťáci, to opravdu v celosvětovém měřítku nevytrhne ...

Nepřihlášený Pavel

Reakce na: Průměrný mainstream? Hyund.. | 9.4.2018 23:10reagovat
avatar

Ty jejich kecy jim tu lidi tak nebasti jak by si v Hnujce přáli, maj ze škodovky komplex to dokázali tema stupidnima podbizejicima srovnavacima reklamama uz davno.. to je právě ten korejský styl.. na tom maj celosvetove zalozenej ten svuj byznys. Ubohost, to v hndaji vedi, ze lidi jsou ovce a tak toho vyuzivaji ve svuj prospech.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Luxusni značku si muze dov.. | 9.4.2018 23:23reagovat
avatar

Je očividné, že nechápeš souvislosti, automobilka - koncern a jen blábolíš.

Značka Hyundai je koncern a má pod sebou automobilky Genesis, Hyundai a KIA. Stejně jako značka VW je koncern a má pod sebou různé automobilky mj. Škoda. Tzn., že v porovnání Hyundai a Škoda je právě škodovka podřízená automobilka a Hyundai je zároveň jako značka koncernu na vyšší úrovni. Takže jsou na stejné úrovni jen Hyundai a VW. Škodovka je mimo. Problém koncernu VW je v tom, že jednotlivé automobilky koupil, některé za babku, kdežto koncern Hyundai koupil jen KIU a Genesis vybudoval od základu.

V současnosti je značka VW v hodnotnosti až za značkou Hyundai:

http://interbrand.com/best-brands/best-global-br ands/2017/ranking/

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Ty jejich kecy jim tu lidi.. | 9.4.2018 23:32reagovat
avatar

Ovce jsou právě ti zabednění čecháčci, co jsou naivně přesvědčení o škodovce jako o nejlepším autě planety. Jinak škodovka má u nás vyšší prodeje jen jako šlužebáky. V prodejích nejrozšířenějšího C segmentu soukromým majitelům (na rodné číslo) je až na třetím místě za prvním Hyundai a druhou Kiou.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Je očividné, že nechápeš s.. | 9.4.2018 23:49reagovat
avatar

Cemu nerozimis? Fungovani znacek v koncernu vw je uplne na jine urovni než v jinych, mnohem vic jsou ty automobilky provazane a regulovane, maj spolec design stred vyvoj atd atd.. nema cenu te tu poucocat.. U korejcu to zas funguje jinak.. kia a hyu jsou mnohem vic nezavisle. A jaka pak uroven? To mi chces tvrdit, že pouze znacka, ktera má pod sebou jiný znacky se muze dat na úroveň s obdobnou značkou, ktera je taky ma.. nebud trapnej.. tohle je fakt mimo.. Aha, tak podle tve stupidity ani lambo, ani porsche ani bently ani audi nemuzou rovnat tvemu hyund protoze nejsou na stejne urovni :D protoze je vlastni vw.. no ty si mi pripad To je normalne myslicimu člověku ukradeny.. A co je to za problem, ze má značky vw koupeny? To je právě výhodou, má značky tradicni, který maj mnohaletou prestiž, prestiž kterou ta uměle vytvořena hyund značka nikdy mit nebude.. To je stopro lepsi než si něco jak cinani vytvorit.. Je to k smichu, to jedině ty tu blabolis. Jo hyund to s ovcema umi lip než skodovka.. hold lidi jsou lehce ovlivnitelni

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Ovce jsou právě ti zabedněn.. | 9.4.2018 23:52reagovat
avatar

Jinak každý racionálně uvažující člověk chce za své někdy těžce vydělané peníze koupit co nejvíc "muziky" a právě proto jsou prodeje Hyundaie soukromým osobám nejvyšší, protože jeho vozy nabízejí vždycky něco víc. A o reklamě to vůbec není, ta slouží k tomu, aby upoutala pozornost, a přivedla některé zabedněnce do showroomů k vyzkoušení něčeho lepšího. Každý majitel nového Hyundaie potvrdí, že reklama je vlastně pravdivá.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Je očividné, že nechápeš s.. | 9.4.2018 23:53reagovat
avatar

Vzdyt hyund ani nemá zadnou tradici.. nejen ve srovnání se škodou.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Karel

Koukám, že se někteří hlou.. | 9.4.2018 23:54reagovat
avatar

Koukám, že se někteří hloupější z těch rákosnickejch krámů doslova tetelí blahem.

Tak aby vám to bylo jasné - je mi úplně jedno kolik značek kdo koupil a kdo je komu v koncernu podřízen, ale jsem Čech a jsem hrdej na českou značku.

A nějakej rákosník mi může vlézt akorát tak na záda.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ota

Reakce na: Jinak každý racionálně uva.. | 10.4.2018 00:01reagovat
avatar

Kazdej racionalne uvazujici clovek.. coz ty jistě nejsi. Vosickeho ovecka.. a k te tve propagande radeji no coment. Ovce tady reklamy rady, ze vzkazuju Vosickemu, tak mu to vyrid.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Cemu nerozimis? Fungovani.. | 10.4.2018 00:05reagovat
avatar

Lambo, Porsche atd. nejsou tak podřízené značky jako škodovka, VW jim do toho nemůže tolik remcat. Kia tak nezávislá není. Všechny její produkty jsou ve skutečnosti produkty Hyundai, jen jsou prodávané pod jiným designem a značkou. Hyundai má rozhodující slovo v koncernu, stejně jako VW u škodovky. Takže škodovka je v hierarchii tak na stejné úrovni jako KIA, úplně podřízená.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Vzdyt hyund ani nemá zadno.. | 10.4.2018 00:08reagovat
avatar

A je jí to prd platný. Hyundai je před škodovkou o světelné roky dál. Ve všem.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Koukám, že se někteří hlou.. | 10.4.2018 00:16reagovat
avatar

Když ti to stačí. :-))) Mně rozhodně ne, jsem náročný a škodovka s jejími auty je mi ukradená a podřadná. Připadal bych si v nich jako člověk bez názoru, obličeje, ztracenej v šedi. Zkrátka jako typická škodovácká ovce. :-)

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Kazdej racionalne uvazujic.. | 10.4.2018 00:21reagovat
avatar

S Hyundaiem nemám nic společného, až na to, že jsem hrdým a maximálně spokojeným majitelem jeho auta. Jen lituji zabedněné čecháčky, kteří asi nikdy nepoznají lepší auta, jejich chyba. Čest výjimkám.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený unjeonsa

Reakce na: Kazdej racionalne uvazujic.. | 10.4.2018 00:28reagovat
avatar

Kdybych NEbyl racionálně uvažující člověk, tak bych si nikdy nekoupil Hyundai, ale škodovku. A bylo by mi ukradené, jak v ní vypadám. Jako poslušný a uvědomělý ovčan státu bez vlastního názoru.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený hhh

Nebudu pomlouvat Hyundai,.. | 10.4.2018 07:18reagovat
avatar

Nebudu pomlouvat Hyundai, nic proti němu nemám. Prostě se mi jenom nelíbí jejich design a v neposlední řadě plivání na škodovku.

Nepřihlášený

Reakce na: Lambo, Porsche atd. nejsou.. | 10.4.2018 08:08reagovat
avatar

Meles blbosti.. prehled ti chybi a pises jen co se ti hodi do korejskeho kramu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: A je jí to prd platný. Hyu.. | 10.4.2018 08:12reagovat
avatar

Zapomel si zminit, ze hnujdaj je nejkvalitnejsi auto pod sluncem jak zazniva v jeho reklamach.. ty jejich kecy muzou zrát jen opravdu ty nejjednodušší z nás, ale tak za to nemuzes.. Hyund není lepší než škoda, je to jen prumerny v necem az podprumerny výrobce.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: S Hyundaiem nemám nic spol.. | 10.4.2018 08:18reagovat
avatar

Hm zvasty zvasty a zase zvasty to nevim ns co jsi hrdej.. jsiniplne stejna ovce jako ti skodovkari, já zas lituji tebe, ze mas z hyund vanoce.. nemas byt na co hrdej.

Nepřihlášený

Reakce na: Kdybych NEbyl racionálně u.. | 10.4.2018 08:20reagovat
avatar

Kecy komplexy nesmysly.. to jsou tvoje prispevky. Jsi uplne stejna ovce jako skodovkari beee beee

Nepřihlášený Václav

Škoda Octavia je nejlepší.. | 10.4.2018 09:50reagovat
avatar

Škoda Octavia je nejlepší auto na světě

Nepřihlášený LOL2000

Koukám šulini od Hyundai a.. | 10.4.2018 09:56reagovat
avatar

Koukám šulini od Hyundai a Škodovky maj slezinu. :-)

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Neuvěřitelný jak jakýkoliv.. | 10.4.2018 10:10reagovat
avatar

Hnujdaj s Kiou dohromady nevyrábí ani polovinu toho, co VW. Tak nemel blbosti.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Neuvěřitelný jak jakýkoliv.. | 10.4.2018 10:30reagovat
avatar

Hnujdaj mohou obdivovat jen ti, kteří se nikdy v něčem jiném nesvezli. Hnujdaj je pouze o láci, je to levná herka s velkou výbavou. Zatím všichni ti, co jezdili předtím třeba v těch opovrhovaných Octaviích nebo Fabiích a pak si koupili nebo v zaměstnání nafasovali Hnujdaj, tak se bijí do hlavy a nadávají, kudy chodí.

Hnujdaj byla šimooká značka pro výrobky nevalné kvality a jakousi úroveň získala až v době, kdy chtěla expandovat do Evropy, kde se musela hodně naučit, jak se dělají kvalitní a žádaná auta. Ale pořád je to Hnujdaj. Srovnávat ji ze škodovkou nelze, protože Škoda měla obrovskou technologickou ztrátu díky fungování za bolševika, takže její prodej VW ji zachránil od krachu. A že dopadla tak, jak dopadla - tedy jak si mnozí nepřející čechháčkové myslí - je následkem vlády milovaných komunistů v našem státě. Škodovka je konzervativní a prodejně velmi úspěšná značka. Že Hnujdaje kupují soukromé osoby je výsledkem podbízení se cenou a masírování reklamou, většina našinců příliš autům nerozumí a fungují na vizáži a doporučování těch, co Hnujdaje mají a nepřiznají si, že šlápli vedle. Ano, Hnujdaj jezdí, nějak zatáčí, topí, klimatizuje, stěrače stírají, houkačka houká - ale to je tak asi vše. Všechno tohle umí dnes každé auto včetně Dacie... :-)

Pravděpodobně se díky svému věku nedočkám doby, kdy lidé pochopí, že každé zboží má svého kupce a přestanou si dávat najevo svou malost hádáním se jako děti na pískovišti kdo ho má většího.

Moje další auto bude opět škodovka.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fanda

Každá firma v rámci daného.. | 10.4.2018 11:12reagovat
avatar

Každá firma v rámci daného koncernu jde nějakým směrem. Škodovka dělá levnější auta za použití techniky VW. Nejsou to designovky, spíš praktický auta. Hynudai v rámci koncernu s Kiou má taky svoji danou strategii.

Rozhodně tady nebudu orodovat za Škodovku, nicméně už mě unavují reklamy na Hyundai. Hochům z jejich českého marketingu asi leží škodovka hodně v žaludku. Kvalita jejich aut není lepší (dle mě jedou spíš na design a cenu, tudíž kvalita je až druhořadá) a rozhodně to nejsou Český auta. Nebýt těch jejich reklam, tak by mi ani korejci nevadili, ale takhle jsem na ně vyloženě alergický.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Každá firma v rámci daného.. | 10.4.2018 13:10reagovat
avatar

pln? každé auto vyrobené v ?R jakoukoli automobilkou je, a vždy bude české auto. Jen naprostý dement tohle nechápe.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený driver

Reakce na: Hnujdaj mohou obdivovat je.. | 10.4.2018 14:29reagovat
avatar

Tak to jsou zase keci...zoufaleho skodovkare, který v hyundai nikdy nejel. Vím své, vlastním novou i30 a v práci musím doslova trp?t v oktavce. K i30 jsem presel od Focusu a BMW 3. ?ady. Preferuji kvalitní auta s poradnymi jízdnimi vlastnostmi. Škodovka mi je nenabidla.Ten, kdo rozumí autům s kvalitním podvozkem, ten si skodovku nekoupí. Jen naivni nenarocne ovce bez vlastního nazoru si jdou pro obycejnou škodovku.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený LukesX

Reakce na: Každá firma v rámci daného.. | 10.4.2018 16:45reagovat
avatar

přesně!!

mě by ty hjůndaje nevadily, ale ty reklamy sou tak trapný že ikdyby to byly sebelepší auta, pořád budu koukat skrz prsty!

česká hjundaj vole :D Jo někdo si holt musí dělat reklamu plivánim špíny, zatimco druhej to nemá zapotřebí a i přes v čr nadsazený ceny se prodávaj pěkně.

Jeste poznamku k driverovi... skodovky nikdy nebyly sportovni auta. Ale takova RS se samosvorem ma podvozek skvelej. Na tu uz asi nezbylo? Jo pořád je to hlavně rychlý rodinný auto... ale svý kvality má. BTW. z focuse a trojkovýho Bimmera do i30? Sorry, ale mě to přijde krapet vtipný... Focus je podvozkovej etalon svý třídy od mk1 a Bimmer je tak trochu jiná kategorie.

Nepřihlášený spiderwolf

Zrovna si jdu pro i30 komb.. | 10.4.2018 17:07reagovat
avatar

Zrovna si jdu pro i30 kombi - za velmi slusne penize a se slusnou vybavou. :-) U Schade jsem ani nebyl, tam lze poridit o tridu mensi plastove siditko - Fabii, nebo starej jezevcik polepenej z dilu, co se 20 let povaluji nekde na sklade - Rapid. Nebo O3 holobyt edice, ktera ma po faceliftu mimoradne osklivej predek, o tom prisernym rizeni nemluve, to maji vsechny O3, a je to designem jiz stare auto. Vubec Schade ted produkuje jen krabice - jednu jak druhou, jen tu mensi, tu vetsi. Ne vsechny Schade jsou ale podivny, mam jeste Superb II 1.8 TSi, kterej je sice taky vosklivej, ale je to jeste kvalitne udelane auto, a toho si budu hyckat dal...

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Tak to jsou zase keci...zo.. | 10.4.2018 17:17reagovat
avatar

Můžeš mi definovat termín pořádný podvozek? Hnujdaj i30 má podvozek komfortní, ale na typických českých okreskách je to proti Octavii děs.

A neříkej mi, v čem jsem jel a v čem nejel. Na rozdíl od tebe jsem projel docela velký počet typů BMW, ovšem jak chceš srovnávat zadní náhon BMW s předkem Hnujdaje, jsem jaksi nepochopil. A tvrdit, že má lepší jízdní vlastnosti než Focus, může jen člověk mdlého rozumu.

Moje dlouholeté životní zkušenosti (papíry mám od roku 1980) jsou o tom, že auto nehodnotím podle vzhledu nebo značky, ale podle užitné hodnoty, která je pro mě prvořadá. Mám auto na práci, v mém věku už baby na auta nebalím, tedy nepotřebuji se ukazovat v nějakém Porsche nebo jiném kočkolapu, stejně baba, jdoucí po majetku, k ničemu v praxi není... :-)

A ještě k té Octavii v tvém zaměstnání - jestli má najeto x-set tisíc km a nikdo se nestará o její technický stav, tak se nedivím, že trpíš. Zažil jsem jednu 1,6 FSI s vytlučenými tlumiči, vůlí v řízení atd. a fakt není o co stát. Proti takovému autu je i nejlevnější nová Dacie autem snů... :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený LukesX

jezefcik Rapid :D dlouhej.. | 10.4.2018 17:22reagovat
avatar

jezefcik Rapid :D dlouhej uzkej jezevcik je prave ten dvojkovej Superb :D ale to nic, to ja jen tak...

Nepřihlášený LukesX

Reakce na: Můžeš mi definovat termín.. | 10.4.2018 17:23reagovat
avatar

jirka1 amen... lip bych to nenapsal

Nepřihlášený ep

No, já si budu radši kupov.. | 10.4.2018 17:31reagovat
avatar

No, já si budu radši kupovat ,,předraženou´´ tradici (německá kvalita), už kvůli ceně náhradních dílů a servisu, než hnůjdej.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený driver

Reakce na: Můžeš mi definovat termín.. | 10.4.2018 19:10reagovat
avatar

Můžeš mi říct, kde píšu o tom, že i30 má lepší podvozek než Focus? Má ho podobný. Různé typy BMW jsem testoval a delší dobu řídil, takže s nimi mám možná víc zkušeností než ty. Ano je to zadní náhon. Chtěl jsem jen říct, že jsem zkušený řidič, který umí ocenit skvělá auta, stejně tak určit auta s mizerným podvozkem, která umí jezdit jen po přímce, v zatáčkovité trati jsou k ničemu (Octávie).

Jel jsem i i30N Performance (je to naprostá bomba) a Octa RS a můžu jen potvrdit, že Octavia RS je proti Nku zoufale směšné auto, které si na RS jen hraje.

Dvouletá služební Octávie má najeto 40tkm a je už popatnácté v servisu, je v něm víc času než na silnici (motor, převodovka, klima,...) šílený totální šmejd! Celkově, vlastně až na velikost kufru, na mojí i30 v žádném případě nemá. Velikost kufru je však zoufale málo. Jinak, jezdit s ní je za trest. A není to jediná Octa ve firmě, máme jich cca padesát. Všechny jsou na tom podobně, nikdo s nimi nechce jezdit, ani ti, kdož v civilu sedlají například ještě podřadnější Dacie.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: pln? každé auto vyrobené.. | 10.4.2018 19:15reagovat
avatar

Úplně každé auto vyrobené v ČR jakoukoli automobilkou je, a vždy bude české auto. Jen naprostý dement tohle nechápe!!!

Nepřihlášený JM

Reakce na: pln? každé auto vyrobené.. | 10.4.2018 19:23reagovat
avatar

Tady je zase zamindrákovaných škodovkářů s dementními výblitky na adresu Hyundai, neuvěřitelný, jak jsou u vytržení, když jim někdo řekne pravdu, že ta jejich škůdka je tááákhle malinká. Z jejich výblitků jen čiší závist, protože sami vědí, že jejich milovaná škůdka jim za hjondé zaostává a nemá co nabídnout, ujíždí jí vlak.

Nepřihlášený

Reakce na: Meles blbosti.. prehled ti.. | 10.4.2018 19:24reagovat
avatar

Pravda bolí, že ano?

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Můžeš mi říct, kde píšu o.. | 10.4.2018 19:33reagovat
avatar

Takže přeloženo do češtiny, ve vaší firmě je to jedno řidičské kopyto vedle druhého. Umí jen auta ničit a ne s nimi jezdit... :-)

Nevěřím ti ani slovo z toho, co píšeš. Ohledně podvozku, co se týká stability na silnici a schopnosti projíždět zatáčky, si i30 k Octavii nemůže ani čichnout, potvrzuje to jeden test za druhým. i30 má podvozek komfortní, což je jediný klad vůči Octavii, ovšem ani to už neplatí, jelikož je v nabídce i možnost nastavitelných tlumičů, které umožní tři jízdní režimy.

Najezdil jsem s pěti Octaviemi všech tří řad 830 000 km a jediná závada, co stála za řeč, byl kolaps vodního čerpadla u 1,6 TDI CR ve 176 000 km, jinak vše ostatní mi nikdy nebránilo auto provozovat a dojet tam, kam jsem chtěl (motorek zamykání LZ dveří, vadná druhá houkačka, vadný motorek nastavování světel u jednoho z nich). Bylo to pouze o předepsaném servisu po 50 000 nebo později po 30 000 km. Ale když mi kámoš řekne, že jede v 80 000 km s i30 do servisu na výměnu ZADNÍCH!!! brzd, tak to už cosi o nejlepším autě na světě vypovídá... :-)

Pracoval jsem 15 let v jedné přerovské firmě (49% vlastní Babiš :-) ), po zkušenostech zaměstnanců se svými soukromými vozy a s vozy služebními, bylo rozhodnuto, že se budou nakupovat jedině auta s vysokou zbytkovou hodnotou a hlavně auta neseroucí se (tudíž VW). Protože taková Fiesta naší ekonomky byla více v servisu, než jezdila a když se něco pokazilo, tak musela přijet odtahovka. Nissana Primeru neuměli v servisu opravit, zaplatilo se tam hodně peněz bez výsledku, Mazda 6 první generace skončila na ceně servisu a spojce po 80 000 km. A o Hnujdaji tam nikdy nepadlo ani slovo, tuto značku tam nikdo nebral vážně a nekupovala se ani pro účetní na jízdu na poštu nebo do banky.

A klidně si dovolím říct, že nemáš doma ani tu i30... :-) Protože kdybys někdy jezdil s Focusem a hromadou baworáků, nikdy bys neřekl, co o i30 tady píšeš. Na i30 je skutečně dobrá jen ta cena.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený JM

Reakce na: No, já si budu radši kupov.. | 10.4.2018 19:33reagovat
avatar

Si děláš prd.l , že to nemyslíš vážně? Německá kvalita je totál ve sračk.ch... bejvávalo líp, dnes vládne korejská kvalita.

Hyundai je v cenách dílů a servisu +/- na stejné úrovni jako škodovka a ostatní značky.

Nepřihlášený LukesX

Reakce na: Můžeš mi říct, kde píšu o.. | 10.4.2018 19:39reagovat
avatar

Na tom ringu mozna, na ceskejch silnici bych si tak jistej nebyl ze bude RS smesny... jako nerikam ze i30N je spatny, ale RS se samosvorem zatacky taky umi a ze je mekci, mi na nasich silnicich nevadi.

A vzdycky me bavi kdyz se zacne o kvalite sluzebaku at je to co je to... dokazu si predstavit jak se k tomu ty lidi chovaj, kdyz to neni jejich ze jo. A ta podradna Dacia me taky pobavila... treba Top Duster mozna nevypada buhvijak, ale offroad technika od nissanu je na mile daleko pred hyundai a za mnohem mnohem min nez ty SUVcka korejsky... ono jde i o to co zrovna posuzujes.

Nepřihlášený driver

Reakce na: Takže přeloženo do češtiny.. | 10.4.2018 19:42reagovat
avatar

Prý ,, A klidně si dovolím říct, že nemáš doma ani tu i30... " Doporučuji návštěvu psychiatra.Ty jsi fakt dement! To se jen tak nevidí. Tomu ani sám nemůžeš věřit.

Nepřihlášený Milan Zuščík

Jejích reklama která plive.. | 11.4.2018 07:41reagovat
avatar

Jejích reklama která plive na skutečné auta mě odradila na obnovení vozového parku těmito značkami. Jejích propad prodeje má na svědomí ředitel marketingu . Tyto štvavé reklamy může zapůsobit tak na komunisty a nenávistné lidi. Za komunismu by měli úspěch. Naštěstí tyto reklamy odpuzují od koupi. Mých 31 aut jsem nakoupil opět značky Škoda.Pokud nezmění štvavé reklamy ,zaměstnanci v Nošovicích budou mít stále více volných dní..

Nepřihlášený Danny

časem strčí staré zavedené.. | 11.4.2018 09:15reagovat
avatar

časem strčí staré zavedené automobilky do kapsy

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: časem strčí staré zavedené.. | 11.4.2018 09:24reagovat
avatar

No rádi by... ale zatim jen plivou špínu na ty staré zavedené automobilky. Kdyby radši hledali to dobrý na svejch autech a na tom stavěli reklamu a ne opačně... Ale i přesto se ty staré zavedené prodávaj dobře ikdyž sou často i dražší.

Nepřihlášený VLA.

Reakce na: Jeste ze ho z koncernu vyp.. | 11.4.2018 09:29reagovat
avatar

TY JSI ALE VŮL -AJEŠTĚ ZASLEPENEJ.

Nepřihlášený VLA

Reakce na: Jeste ze ho z koncernu vyp.. | 11.4.2018 09:38reagovat
avatar

jeden druhému tady na foru leze do zadku......je jasný že každý výrobce bude vychvalovat jen ten svůj výrobek a ostatní pomlouvat byť muže být mnohem lepší.Tak že v Česku nenapíšou že škodovka je nepovedená šmudla.

Nepřihlášený Benn

Nevšim sem si že by jiný a.. | 11.4.2018 09:49reagovat
avatar

Nevšim sem si že by jiný automobilky tak vehementně narážely ve svejch reklamních kampaních na jiný značky a to takhle konkrétně.

V hospodě u piva bych takový řeči bral a jako oficiální reklamy... to je spíš ubohý.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Nevšim sem si že by jiný a.. | 11.4.2018 10:07reagovat
avatar

Tipuju že šéfík marketingu pro čr má nějaký hodně divný komplexy co si musí léčit na škodovce, jinak si to neumim vysvětlit.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ondra

Reakce na: Tipuju že šéfík marketingu.. | 11.4.2018 11:56reagovat
avatar

nemusí mít žádné komplexy, jen je to obchodní válka, kterou z mého pohledu vidím celkem oprávněně, konečně tu někdo vystoupil stím, že ta "česká tradice" je hodně předražená, už jen v základu zaplatíte milion za auto a nic to nemá, ještě do toho narvou motor 1.0. To u hyundae si za milion koupíte raketoplán, takže snad ta reklama co běží, otevře všem oči.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený honzafi

Nedávno jsem viděl krásný.. | 11.4.2018 12:04reagovat
avatar

Nedávno jsem viděl krásný postřeh o Hyundaích, Daciích a podobných rádoby levných autech - je to jako sex s nepřizpůsobivou. Též to je levné, ale slušný člověk to nedělá.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: nemusí mít žádné komplexy,.. | 11.4.2018 12:16reagovat
avatar

no nevim na mě ta reklama působí opačně...

ikdyby to byly sebelepší auta za sebemíň, nechci nic mít se společností která si dělá reklamu vyloženě "dětinskym" plivánim na druhý

viz stará reklama ""Váš soused z Boleslavi bude tááákhle malý"" tááákhle malá u mě byla v tu chvíli hjůůndaj... a už zůstala.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka Vrbovec

Reakce na: Nedávno jsem viděl krásný.. | 11.4.2018 15:39reagovat
avatar

Tak to je dokonalej postřeh.

Přesně tak to je.

Slušnej člověk se nebude zahazovat s ubohejma rákosníkama podraˇadných způsobů a ještě podřadnějši kvality

Nepřihlášený Hanz

Vzhled je sekundární záleži.. | 11.4.2018 17:59reagovat
avatar

Vzhled je sekundární záležitost při výběru vozu v mém případě....

Nepřihlášený divočák

Reakce na: no nevim na mě ta reklama.. | 11.4.2018 20:45reagovat
avatar

Hyundai je až nepředstavitelně obrovská společnost, jedna z největších na světě, zaobírající se různorodou činností, podnikáním. Kupříkladu, má největší automobilový výrobní závod světa v jihokorejském Ulsanu, je největší světový výrobce největších dopravních lodí, druhý největší světový výrobce vysokopevnostní oceli, vedle špičkových osobních aut vyrábí autobusy, kamiony, nákladní, speciální, stavební auta, vlaky, včetně rychlovlaků (400 km/h) na el.magnetický pohyb, vojenskou techniku - Hyundai Rotem (válečná plavidla i pro U.S. Army, ponorky, např. jedny z nejlepších tanků světa, OT, aj.), staví na klíč dálnice, letiště, železniční tratě, mrakodrapy, rafinerie, elektrárny, největší průmyslové podniky, podniká v bankovnictví, ve svých automobilkách používá svoji výrobní techniku, roboty, robotické linky, do svých aut navrhuje a vyrábí špičkovou elektroniku včetně Hi End zvukové aparatury své značky Lexikon, lékařskou techniku, bionické končetiny, .... A takhle bych mohl pokračovat dál a dál, že by to zabralo tisíce stránek...

Takže kdo si myslí, že škodovka je něco víc než Hyundai, tak je buďto neinformovaný nebo úplně dementní a jeho případná léčba by byla absolutně neúspěšná.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený divočák

Reakce na: Hyundai je až nepředstavit.. | 11.4.2018 20:55reagovat
avatar

Ještě nějaký odkaz:

http://www.hyundaicorpcatalogue.com

To je pro ty neználky, aby jednou neumřely chudí duchem.

Nepřihlášený

Reakce na: no nevim na mě ta reklama.. | 11.4.2018 21:55reagovat
avatar

Přesně tak.Jen kvůli té reklamě bych si hnůjdaj nekoupil.I kdyby to bylo sebelepší auto.Takhle se reklama nedělá!

Nepřihlášený Marek Švec

Reakce na: Hyundai je až nepředstavit.. | 11.4.2018 23:44reagovat
avatar

Dělají toho hodně. Ale ve všem v nejlepším případě 2. liga, pokud ne rovnou divize.

Stejně jako v autech se na průměr dívají z dálky....

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený divočák

Reakce na: Dělají toho hodně. Ale ve.. | 12.4.2018 20:17reagovat
avatar

A na to jsi přišel sám? Nebo jsi to někde četl? Nebuď tak šíleně trapnej. Jeden příklad z mnoha:

http://www.hybrid.cz/hyundai-nexo-vodikove-auto-ktere-uj ede-800-km-umi-jezdit-samo-na-trhu-uz-letos

Nabízí v současnosti absolutně nejvyspělejší techniku na trhu, a ty si tu dovolíš psát takové nesmysly. Žádná automobilová značka není v tomto ohledu na takové naprosto špičkové úrovni jako Hyundai. Je světovým lídrem. O tom můžou ostatní automobilky jen snít.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Karel

Reakce na: A na to jsi přišel sám? Ne.. | 12.4.2018 23:53reagovat
avatar

Lídrem říkáš?

No nenech se vysmát. Vlastního nic nikdy nevymysleli, maximálně tak kopírovat zvládají.

Vodíkové auto budou prodávat? No super. A komu? A kde to bude ten někdo tankovat?

Prostě hloupost, která nemá šanci na odbyt. Nic víc

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Michal Svatek

Reakce na: A na to jsi přišel sám? Ne.. | 13.4.2018 06:28reagovat
avatar

U nás sice média neustále hrnou co Hujda kdy a kde, takže by se mohlo zdát, že jsou největším inovátorem a průkopníkem technologií, to je ale zcela zkreslený pohled, daný jednostrannou informovaností.

Ve skutečnosti na nových technologiích pracuje většina výrobců a i řada výzkumných center, nepatřících automobilkách.

Tady v Čr se o tom však nic nedozvíme, neboť nás novinářská žumpa denně krmí Hyundaiem..

U ostatních se to dozvíme až ve chvíli, kdy to potkáme na silnici.

To je myslím docela dobře vidět i v současných vyráběných vozech.

Korejci opravdu nemají nic, co by dávno před nimi nevyráběli ostatní. Ať už jsou to elektromobily nebo hybridní vozy.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený John

Reakce na: Lídrem říkáš? No nenech s.. | 13.4.2018 11:28reagovat
avatar

Co tu meles za nesmysly? To mluvis o skodovce. Ta jen kopiruje a nikdy nic poradnyho nevymyslela.

Hyundai s jeho Nexo je nejdal ze vsech. Ani Toyota uz mu nestiha. V Jizni Korei si Nexo objednalo v prvnich dnech prodeje cca 1700 soukromych zakazniku a dalsi i firmy......

Priste nez zacnes zase psat takove picchoviny, tak si zjisti skutecnost at tu nejsi za uplnyho dementa!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Michal Svatek

Reakce na: Co tu meles za nesmysly? T.. | 13.4.2018 11:51reagovat
avatar

Tak předně - netykáme si, husy jsme spolu nepásli.

Dále k věci - nevím koho Škodovka kopíruje, ale z reakcí Hyundai jednoznačně plyne, že jim silně leží v žaludku, takže auta jednoznačně dělá mnohem lépe než oni.

Naproti tomu si o ně Škodovka neotírá ani boty, zkrátka nemusí, nemá to zapotřebí.

Kolik jakých modelů si v Korei kdo objednal není absolutně

Nepřihlášený Michal Svatek

Reakce na: Co tu meles za nesmysly? T.. | 13.4.2018 11:56reagovat
avatar

Tak předně - netykáme si, husy jsme spolu nepásli.

Dále k věci - nevím koho Škodovka kopíruje, ale z reakcí Hyundai jednoznačně plyne, že jim silně leží v žaludku, takže auta jednoznačně dělá mnohem lépe než oni.

Naproti tomu si o ně Škodovka neotírá ani boty, zkrátka nemusí, nemá to zapotřebí.

Kolik jakých modelů si v Korei kdo objednal není absolutně měřítkem ničeho.

Až do té, Vámi uctívané Korei přijedete, že v hotelu není korejského vůbec nic - Telefon Siemens, televize Grundig, v kuchyni vybavení Electrolux, výtaky Thyssen, hotelové taxi Mercedes.

Takže to, že tam mají něco výjimečného si nemyslí ani korejci. Když je zapotřebí něco lepšího, sáhnou do Evropy.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Lídrem říkáš? No nenech s.. | 13.4.2018 14:40reagovat
avatar

Ha ha. Priste si usetri na lepší hotel než jen na jednohvezdickovy ve kterém najdes jen výrobky takových evropských shit znacek.

Doporucuji n?jaký z mnoha luxusnich hotelu postavených f. Hyundai. Tam budes mít i ten spickovy luxusní výtah zn. Hyundai.

Nepřihlášený John

Reakce na: Tak předně - netykáme si,.. | 13.4.2018 19:05reagovat
avatar

Psal jsem Karlovi. Reakce na: A na to jsi přišel sám? Ne.. | 12.4.2018 23:53

Škodovka Hyundai nesahá ani ke kotníkům. Je to velmi malá automobilka s málo modely aut. Vždyť ani ještě dnes nevyrábí elektromobily, hybridy ani auta na vodík. Natož pětilitrové osmiválcové luxusní limuzíny, atd. Neprodává ani v USA..... Navíc montuje jen a jen pár převlečených modelů VW, nic víc. Nebýt VW tak už ani neexistuje.

Hyundai si žádné boty o škodovku neotírá, nemá to zapotřebí, je pro něho naprosto okrajovou lokální automobilkou, která na rozdíl od něj prodává jen v pár zemích světa. Navíc naprosto mizernou osminu toho, co Hyundai. Ale to jsou všechno všeobecně známé skutečnosti, které tu už někdo psal.

Hyundai v našich místních reklamách jen upozorňuje případné zájemce o koupi nového auta na jinou, lepší a solidnější nabídku na trhu, než má škodovka. To, že si nějaký škodovácký nekňuba myslí, že reklamy H útočí na jeho milovanou škodovku, tak to jen vypovídá o jeho vzácně nízkém IQ.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ondra Chlup

Reakce na: U nás sice média neustále.. | 13.4.2018 19:31reagovat
avatar

Takže pane Svátek, buďto jste absolutně neinformovaný nebo jen blbě provokujete, možná obojí.

Hyundai má oproti jiným značkám mnoho nejšpičkovějších výzkumných center a vědeckých pracovišť na nejvyšší světové úrovni. To co vyvíjí a už dávno realizuje např. ve vodíkových pohonných technologiích nemá žádná jiná automobilka světa. Kde si ostatní automobilky o těchto technologiích jen čtou nebo neúspěšně bádají, tam už Hyundai jezdí a hromadně prodává. Takže trochu soudnosti v těch vašich blábolech, ano? Děkuji i za ostatní, kteří ví o čem píšu.

Nepřihlášený

Reakce na: Zapomel si zminit, ze hnuj.. | 13.4.2018 20:49reagovat
avatar

To jste jistojistě probírali na školení manažérů prodeje škodovky, že mám pravdu? Protože taková nesmyslná masírka může zaznít jen tam a nebo ještě tak v hospodským pajzlu mezi vychlastanými mozky.

Nepřihlášený

Reakce na: Hnujdaj s Kiou dohromady n.. | 13.4.2018 21:00reagovat
avatar

Jediný, kdo tu stoprocentně mele blbosti jsi ty.

Tak se na to podívejme...

VW v roce 2016 prodal přesně o 1.375.170 aut méně než H+K.

A za rok 2017 o 389.751 méně.

Zdroj:

https://focus2move.com/global-car-market/

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Samson

Reakce na: Jediný, kdo tu stoprocentn.. | 13.4.2018 22:35reagovat
avatar

Se tady ten zoufalej rákosník nějak rozepsal.

Jsi k smíchu, na Evropu nemáte a nikdy mít nebudete!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Se tady ten zoufalej rákos.. | 13.4.2018 23:46reagovat
avatar

Ten tvůj údajný ,,rákosník" je naprosto v pohodě, protože ví, že v současnosti má a hlavně v budoucnosti bude mít před Evropou obrovský náskok. Má na to kapacity, mozky s nejvyšším IQ na světě. Zoufalá už začíná být nejen Evropa, ale celý zbytek světa, hlavně však ty.

Nepřihlášený Nguen van Trui

Reakce na: Jediný, kdo tu stoprocentn.. | 14.4.2018 01:15reagovat
avatar

Už to nehul!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Jediný, kdo tu stoprocentn.. | 14.4.2018 07:39reagovat
avatar

Na tom odkazu vidím VW na druhém a Hnujdaj na 6. místě. Na světě. A s těmi mozky a IQ - jsi trochu ujel, ale to se stává i v lepších rodinách... :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Už to nehul! | 14.4.2018 07:42reagovat
avatar

Můžeš mi říct co je na tom k nesouhlasení? Hochu to jsou fakta, to nikdo nemůže zpochybnit. Nezbývá ti nic jiného, než se s tím smířit.

Nepřihlášený

Reakce na: Na tom odkazu vidím VW na.. | 14.4.2018 08:04reagovat
avatar

Jediný kdo tu ujíždí jsi ty. Nebuď línej a na tom odkazu si sečti každoroční výsledky prodejů K+H a odečti si od nich VW. Dojdeš k výsledku, že H+K prodávají víc, než VW. Prober se už konečně. Nejvyšší průměrný IQ na světě mají v Asii: 1. místo : Hong Kong, Singapur - IQ 108 2. místo : Sev. a Jižní Korea - IQ 106 3. místo : Japonsko - IQ 105 . 8. místo : Česká republika, Dánsko, USA ... - IQ 98 Zdroj: http://iqtest-narodu.wz.cz https://en.wikip edia.org/wiki/IQ_and_the_Wealth_of_Nations Přečti si to, ať tu nejsi za totálního trapíka.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Na tom odkazu vidím VW na.. | 14.4.2018 08:36reagovat
avatar

O tvém IQ vypovídá i to komolení názvu automobilky Hyundai. Dle tebe "Hnujdaj".

Jako Čech se za tebe stydím. Kazíš nám ve světě průměrné IQ. Díky tobě podobným jsme ve světě až na osmém místě, hluboko pod Koreou.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: A na to jsi přišel sám? Ne.. | 14.4.2018 09:48reagovat
avatar

A Hyundai začla nabízet vodíkový auto... světvoej leader. Žádná automobilka neni na takový úrovni.

To určitě... sundej si ty růžový brejle! ještě ho nenabízí... to za prvý a za druhý třeba od Toyoty si auto na vodík už tři roky můžeš koupit. Honda už má taky svoje v prodeji. Nemel kraviny, tak akorát za těma leadrama pokulhává ;)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Jediný kdo tu ujíždí jsi t.. | 14.4.2018 09:50reagovat
avatar

Pokud je KIA uváděna jako samostatná značka, nelze ji sčítat s Hnujdajem. Nevím, jak je to mezi těmi dvěma značkami majetkově propojené, ale VW je brán jako celek. Nebo chybí zbytek pořadí a tato tabulka je zcestná.

Ohledně měření IQ - nikde nemáš napsáno, podle jakých testů je průměr počítán, konkrétně Američané používaji jiné bodování a jejich průměr hodně shazuje černošská menšina. A také nevím, čeho se chytit, na takové srovnání musí být zvolen přesně definovaný populační vzorek a definované procento populace. V tom odkazu nic takového není uvedeno.

P.S.: nejvyšší průměrné IQ mají Askenážští Židé - 136. A když jsme tak u toho - jsi Čech, takže jsi v průměru stejně blbej, jako já... :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: A na to jsi přišel sám? Ne.. | 14.4.2018 09:54reagovat
avatar

A pro ty co řeší prodeje a "velikost automobilek"

nejvíc momentálně prodává koncern Nissan-Renault

druhej vw, třetí Toyota a bramborový General Motors.

Kde berete pocit že Hyundai-Kia sou větší nebo víc prodaj, to by mě zajímalo. Česká kotlina je moc malá, chce to vidět i za hranice.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: O tvém IQ vypovídá i to ko.. | 14.4.2018 09:54reagovat
avatar

Kdysi jsem tuto automobilku nazýval Hjondé, ale od doby, kdy začala se těmi povýšenými reklamami, jsou u mě jen a pouze Hnujdaj.

Ohledně tvého IQ - podle všeho jsi na té průměrné úrovni v Česku, jinak bys nepsal takové kraviny, které si cucáš z prstu nebo netu, kde nemáš jistotu relevantních informací.... :-)

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Psal jsem Karlovi. Reakce.. | 14.4.2018 10:02reagovat
avatar

Neútočí na škodu??

a reklama "soused z boleslavy bude vedle vás táákhle malý"

to mělo znamenat co? Jo dneska už na to jdou víc nenápadně, ale i debilovi dojde na co naráží. Ale sám sebe přesvědčovat o "svý pravdě" umíš... to jo

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: A Hyundai začla nabízet vo.. | 14.4.2018 10:41reagovat
avatar

Plácáš nesmysly. Hyundai začal prodávat vodíková auta dva roky před Toyotou.

Navíc NEXO je autonomní, jezdí samo.

https://press.hyundai.cz/tiskove-zpravy/detail/27_2 188-hyundai-zahajuje-prodej-vodikoveho-elektromobilu-nexo-sd ojezdem-az-800-km-za-velkeho-zajmu-verejnosti

Nepřihlášený

Reakce na: A pro ty co řeší prodeje a.. | 14.4.2018 10:46reagovat
avatar

Právě že je to celosvětová statistika. Ne jen z naší kotliny. Chce to vidět v globálu, ne jen na vlastním dvorku.

Nepřihlášený

Reakce na: Neútočí na škodu?? a re.. | 14.4.2018 10:52reagovat
avatar

Ale vždyť pojem malý soused z Boleslavi je naprosto pravdivý, to nikdo neokecá. A ten, kdo to rozporuje, tak je úplně mimo realitu. Neví nic o Hyundai.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Nesmysly plácáš ty... Nexo.. | 14.4.2018 10:52reagovat
avatar

Nesmysly plácáš ty... Nexo představily tenhle rok na veletrhu v Las Vegas, zatimco Toyota už ty svý tři roky prodává...

O tom kdo je jednicka ve vyrobe aut se dlouho pere VW a Toyota. Semtam do toho zasahne Nissan-Renault, PSA nebo GM. Hyundai-Kia k nim ma jeste opravdu hodne daleko.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Ale vždyť pojem malý souse.. | 14.4.2018 10:56reagovat
avatar

ale tak jo, hlavne ze si to umis sam sobe zduvodnit... u mě je malá Hyundai a právě jen pro ten ubohej styl agresivního marketingu. Proti autum jako takovejm nic nemam ;)

Nepřihlášený

Reakce na: Nesmysly plácáš ty... Nexo.. | 14.4.2018 10:57reagovat
avatar

Hyundai je první automovilkou světa, která začala sériově vyrábět auta na vodíkový palivový článek již v roce 2012 - 2013.

http://www.hybrid.cz/hyundai-ix35-prvni-auto-na-vod ik-ktere-pujde-do-seriove-vyroby

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Ale vždyť pojem malý souse.. | 14.4.2018 11:00reagovat
avatar

Jinak asi první vodíkový auto na trhu měla myslim Honda...

FCX Clarity jezdí už téměř deset let někdy od 2008

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Ale vždyť pojem malý souse.. | 14.4.2018 11:04reagovat
avatar

A ze nebyla vyrabena seriove... neni treba, takovej zajem o to neni :D

to ja jen ze leadri ve vyvojich tech technoligiich fakt nejsou. Jen to delaj hromadne... leadri ve vyvoji eCell sou prave Honda a Toyota.

Nepřihlášený Kuzma

Reakce na: O tvém IQ vypovídá i to ko.. | 14.4.2018 13:34reagovat
avatar

Ty se "jako Čech" za někoho stydíš ty debile?

Jako Čech nadáváš na českou Škodovku, tahouna cleské ekonomiky a největšího tuzemského zaměstnavatele? A jako Čecha tě uchvátily imbecilní ubohé reklamy zaměřené proti Čechům a české značce?

Jako Čech si sedáš na zadek před nějskou podřadnou korejskou značkou a českou nenávidíš.

Jseš ubohej xindl. Ty se nemáš vůbec právo nazývat Čechem. Čech si před tebou akorát tak odplivne

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Ty se "jako Čech" za někoh.. | 14.4.2018 19:11reagovat
avatar

Zato ty jsi jen vypatlaný hovado, když píšeš takové ubohé nesmysly, ukázkovej ubohej čecháček, co si myslí, že je někdo víc, přitom je to právě naopak. Zalez do tý tvý vesnický díry a neotravuj. Za takový jako jsi ty se nejvíc stydím.Ty můžeš někomu nadávat do debilů a xindlů, když jsi ještě větší.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Pokud je KIA uváděna jako.. | 14.4.2018 19:22reagovat
avatar

Nevím jak ty, ale i když jsem Čech jak poleno, tak mám IQ vyšší než aškenázský Žid.

Nepřihlášený JM

Reakce na: Jinak asi první vodíkový a.. | 15.4.2018 06:49reagovat
avatar

Blbost. Hyundai jezdí na vodík už 18 let. První generace FCEV - auta s palivovým článkem na vodík vznikla na základě SUV Santa Fe už v roce 2000.

https://www.automobilrevue.cz/rubriky/automobily/pr edstavujeme/hyundai-ix35-fcev-2013-na-vodik_42208.html

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený CVM

Reakce na: Zato ty jsi jen vypatlaný.. | 15.4.2018 07:58reagovat
avatar

Přesně tak. Jen naprostý dement a ubohý čecháček si myslí, že reklamy Hjondé jsou zaměřené proti Čechům a že tato korejská značka je podřadná. Ukazuje tím svou malost a zaprděnost a hrozně velkou zamindrákovanost.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Blbost. Hyundai jezdí na v.. | 15.4.2018 09:54reagovat
avatar

Jo... testovali to někdy od roku 2000 (rozhodně nebyla na trhu běžně k dostání).

Tak jako spousta jinejch automobilek např. DaimlerChrysler, Ford, General Motors, Honda, Nissan a Toyota ;)

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Blbost. Hyundai jezdí na v.. | 15.4.2018 10:04reagovat
avatar

Máš v tom článku černý na bílym že do roku 2009 to teprve testovali... tu Hondu sis ale v roce 2008 mohl koupit domu. On je docela rozdíl mezi testovacim a produkčnim autem??

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Blbost. Hyundai jezdí na v.. | 15.4.2018 10:10reagovat
avatar

sorry dva vykřičníky a ne otazníky tam patří :)

Prostě se smiř s tim že na špičce vývoje eCELL sou Japonci ne Korejci. BTW. GM testovalo palivový články už v šedesátejch ;)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Honzaaa

Reakce na: Přesně tak. Jen naprostý d.. | 15.4.2018 11:30reagovat
avatar

Přesně tak, já když si pořizoval hyundai, tak jsem hlavně koukal, abych si koupil co nejpřijatelnější cenu hodně muziky, což mi u i30 krásně padlo, 1.4 T-GDi, mlaskám si.. kdybych si chtěl něco koupit od škodovky, tak za to dám 3x tolik, ty jejich předražený RS je k politování.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

:D RS je dynamikou kapku j.. | 15.4.2018 11:52reagovat
avatar

:D RS je dynamikou kapku jinde než 1.4TGDI

když už tak srovnávej podobný... jo pořád bude škoda dražší. A přesto se prodává dobře nejen u nás i bez agresivního marketingu. Čim to asi bude?

Nechápu mentalitu čecháčku... co si koupí jedno a nadává na druhý. Jediný proč mam k Hyu malikno averzi je právě ten jejich marketing... proti autum nic nemam a nechápu proč bych tebe měl soudit podle Hyu, nebo svýho souseda podle škodovky? Nemam ani jedno a v podstatě je jedno jestli jezdim starym žigulem nebo novym Mercedesem, každej si koupí podle svejch priorit a možností. No a?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Přesně tak, já když si poři.. | 15.4.2018 14:22reagovat
avatar

Vždyť ano. K té RS, ta je akorát k smíchu. Ta si na RS jen hraje. Kdo si chce pořádně zajezdit volí jednoznačně Hyundai i30N Performance. A už se moc těším na verzi Fastback s 300k výkonu. To bude srandy, až se budou škodováci s "RS" ještě víc bolestně šklebit a drbat na hlavách...

Nepřihlášený

Reakce na: :D RS je dynamikou kapku j.. | 15.4.2018 14:27reagovat
avatar

Ty můžeš psát něco o čecháčcích... Typický čecháček právě trpí averzí vůči Hyundai na základě jeho reklam!

Nepřihlášený KL

Reakce na: sorry dva vykřičníky a ne.. | 15.4.2018 14:34reagovat
avatar

Píšeš blbosti. Hyundai je v současnosti ve vodíku nejdál ze všech značek. Žádná jiná nemá tak vyspělou techniku jako Hyundai. Jeho NEXO je naprostá špička. Celý svět se od něj může učit.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

Ano je k smíchu... nejspíš.. | 15.4.2018 14:37reagovat
avatar

Ano je k smíchu... nejspíš proto je 25% prodaných Octavií v německu právě RS. V británii je to číslo menší ale podobný...

i30N je konkurentem hlavně Golfu... je to hot hatch. Že je škodovka proti nim jen rychlý rodinný auto nerozporuju, ale se samosvorem je s ní taky sranda a že je měkčí vůbec neni na škodu na českejch silnicích. Ono že to funguje na severní smyčce je jedna věc, ale děravý hrbolatý český silnice sou jiná... Na 300 koní ve fastbacku sem zvědav... zvládnout takový stádo s přednim náhonem neni jen tak a číslo samotný až tolik neznamená.

Nepřihlášený Benn

Reakce na: Píšeš blbosti. Hyundai je.. | 15.4.2018 14:44reagovat
avatar

Ty si normalni troll zaslepenej...

Klobouk dolu co udelali za poslednich 20let za pokrok, ale Hyundai se do vodiku dala kdy uz jiny davno jezdily. A aby aspon v necem byli prvni tak to zacli sekat v serii... jenze ekonomicky je to nesmysl zatim a ostatni automobilky to dobre vi, proto vyrabi jen po kusech. To jen korejci chteli bejt v necem prvni, ale technologicky se napred opravdu nedostali.

Nepřihlášený Ondra Chlup

Reakce na: :D RS je dynamikou kapku j.. | 15.4.2018 20:23reagovat
avatar

Benne, ty musíš mít z Hjondé obrovský mindrák. Takhle negovat a nenávidět tuto značku se jen tak nevidí.

Golf není vůbec žádným konkurentem i30.

Viz:

https://www.garaz.cz/magazin/garaz-tv/3005010-hy undai-i30-n-vs-golf-gti-dokaze-novy-korejec-porazit-nemeckeh o-matadora

Nepřihlášený Benn

ne... neneguju Hyu... ne že.. | 15.4.2018 20:42reagovat
avatar

ne... neneguju Hyu... ne že je nenávidim. Všimni si že proti těm antiškodovkářum ji nijak neurážim (tak jako oni třeba škodu) ani nic takovýho. Já proti ní nic nemam, jen se snažim vidět věci realisticky a vám, co z hyundai děláte víc, se snažim otevřít oči... sotva se zbavili posměšné pověsti z let devadesátejch z přelomu milenia a některý už z ní děláte špičku ve vývoji všemi směry... zatim ještě ne. Nakročeno ale maj. Dohnat a předehnat někoho, to je ale rozdíl.

A ještě k tomu golfu vs i30... proč je teda srovávali když neni konkurent? :D Oba sou hot hatche v podobný ceně (jo hyu je sice v plný palbě za tu cenu, kdyby ne nebyla by až taková pecka zase).

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Benn

kdyby ne nebyla by až tako.. | 15.4.2018 20:58reagovat
avatar

kdyby ne nebyla by až taková pecka zase... to je o tom o čem mluvili, Hyu se podbízí cenou

že neni konkurentem golfu Gti ale bude golfu gti clubsport to už je jen divný slovíčkaření. A vlastně přistupme na to... GTI je laděný na silnice. ostrej Clubsport je jako i30N naladěnej pěkně tvrdě... 265koní 290overboost. Akorát je o dalších 150 cca dražší (nemá zapotřebí se podbízet cenou)... jen to srovnání s i30N pak ale musí dopadnout i jinak.

a to nemluvim o tom že VW má ještě dálniční stíhačku jménem Golf R s víc jak 300 kobylama

Nepřihlášený Benn

A nerikam tim ze je lepsi.. | 15.4.2018 21:12reagovat
avatar

A nerikam tim ze je lepsi golf nebo hyu... kazdej at si koupi podle sebe. Podle svyho vkusu, moznosti a priorit. Proc si kvuli tomu nadavat?

Nepřihlášený danda

Reakce na: Ale vždyť pojem malý souse.. | 16.4.2018 12:15reagovat
avatar

co udela s cloveklem reklama ze...negativni reklama taky reklama, pro ty oblibence koncernu a vrzajicich skodovek do kterych se tu ani nevyrabí motor to je neco asi :)

Nepřihlášený Petr Morawetz

Ukažte mi někdo Hyundaie c.. | 17.4.2018 12:57reagovat
avatar

Ukažte mi někdo Hyundaie co má najeto 120000 km. potom smeknu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený JM

Reakce na: Ukažte mi někdo Hyundaie c.. | 17.4.2018 19:33reagovat
avatar

Tak smekni. S i30 minulé generace mám najeto 327000.

Nepřihlášený jirka

Reakce na: Ukažte mi někdo Hyundaie c.. | 21.4.2018 11:21reagovat
avatar

Muzes smekat stale dokola. Ja mam za pet let na i30 1.4 taky minule gen. najeto 285 tkm. podotykam bez jedine zavady.

Ver tomu, ze je nas takovych je vetsina.

Nepřihlášený jirka

Reakce na: ne... neneguju Hyu... ne že.. | 21.4.2018 11:26reagovat
avatar

Jenze i30 N ma vyrazne lepsi jizdni vlastnosti. A nejen jizdni. Je celkove kvalitnejsi, je to vetsi drzak atd....

Nepřihlášený Krampouz

Vždyť taky je Hnůjdaj nejl.. | 21.4.2018 20:05reagovat
avatar

Vždyť taky je Hnůjdaj nejlepší, nejkrásnější, nejkvalitnější, nejmodernějśí a nejprémiovější auto všech dob.

A že je to ubohá, hnusná a zastaralá sračka? Co má bejt. Papír snese všechno...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fanda H

Reakce na: Vždyť taky je Hnůjdaj nejl.. | 22.4.2018 11:25reagovat
avatar

Ty náš malej ubožáčku, tak moc by sis to přál, viď? Ale ono ne, Hyundai je nejlepší, nejkrásnější, nejkvalitnější, nejmodernějśí a nejprémiovější auto všech dob.

A to, že jsi ubohá, hnusná a zastaralá sračka? Co má bejt.

Jo realita je někdy krutá, s tím se smiř.

Nepřihlášený

Já si myslím, že po korejs.. | 22.4.2018 17:19reagovat
avatar

Já si myslím, že po korejských autech touží všichni. Jen to naprostá většina z nich neví. Tak třeba Asiati. všichni se cpou do Porsche nebo Mercedesu, ti chudší do Passatu, chudí do Octavie a ti nejchudší jezdí raději Favoritem...

A přitom tu jsou takové poklady - Hyundai a Kia.

Je třeba to těm lidem vysvětlit a otevřít jim oči. Jenže i to se zdá marný - reklamu pak lidi považují za uboze debilní a češi se ještě urazí když jim někdo řekne že jsou hlupáci a sáhne na domácí značku...

Fakt už sám nevím, jak jim vysvětlit, že To co chtějí vlastně nechtějí a mají chtít to co vůbec nechtějí....

Nepřihlášený Tom

Některý Hyundaye nejsou ošk.. | 7.5.2018 16:22reagovat
avatar

Některý Hyundaye nejsou ošklivý. Ale ani některý poslední Škodovky nejsou ošklivý. Automobilkou bez nápadu je momentálně FIAT, ten nedělá ani jedno pěkný auto.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše