Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal

Říká si Dobyvatel srdce a sami posuďte, zda se s úspěchem může ucházet o to vaše. Podle nás vypadá dobře, ale stojí stojí tolik, že lze s úspěchem pochybovat o reálném zájmu majitele tento vůz vlastnit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal

4.1.2020 | Mirek Mazal

Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Říká si Dobyvatel srdce a sami posuďte, zda se s úspěchem může ucházet o to vaše. Podle nás vypadá dobře, ale stojí stojí tolik, že lze s úspěchem pochybovat o reálném zájmu majitele tento vůz vlastnit.

Web James Edition existuje od roku 2008 a od té doby se propracoval na pozici největšího tržiště s luxusním zbožím na celém světě. Přibližně 100 tisíc exkluzivních položek zahrnuje vše od opulentních nemovitostí celebrit přes umění, letadla až po vzácné vozy omezených sérií. Těžko by se hledalo vhodnější místo, kde nabídnout něco tak výjimečného, jako je Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur.

Zakázkový Chiron, jehož jméno by šlo do češtiny přeložit jako Dobyvatel srdce, se vyznačuje vskutku neobvyklou barvou, kterou nelze označit jinak než kojenecká modř. Jako nový byl dodán do Saúdské Arábie, dnes ho prodejce vystavuje v rijádské prodejně Seven Car Lounge.

Světlý hypersport neměl být nikdy použit, na tachometru ale svítí pár stovek ujetých kilometrů. Původní majitel zůstává utajen, potrpěl si na individuální lakování jemnou modří a k jedinečnému odstínu sladil chromová kola a černé brzdové třmeny karbon-keramických brzd. Decentním detailem originálního vzhledu je zespodu popsané křídlo výše zmíněným spojením a číslo 10 zakomponované do přední mřížky.

Pečlivě konfigurovaný Chiron z roku 2018 přivítá druhého vlastníka hnědým interiérem prvotřídní kvality. Kožené čalounění je prošito bílou nití, která září i díky ručně dokončeným nápisům stále stejného znění - Vanqueur de Coeur. Do celkového vyhotovení dvoumístné kabiny vkusně zapadá hliníkové obložení s karbonovými akcenty.

Za neopakovatelný automobil si třeba tučně připlatit. Garance jediného exempláře na světě stojí 3 950 000 amerických dolarů, což lépe vystihuje horentní suma v přepočtu 90 milionů korun českých. Nadsazená částka vzbuzuje podezření, že se někdo snaží dost okatě vydělat miliony korun a auto bylo od začátku spíše promyšlenou investicí. I když takový přístup k automobilům z podstaty neadorujeme, celkem nepochybujeme, že majitel dříve nebo později zaboduje a auto prodá někomu, kdo si potrpí na jedinečnosti a 90 milionů korun nejsou peníze, které by pro něj znamenaly jmění.


Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 1 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 01Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 2 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 02Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 3 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 03Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 4 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 04Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 5 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 05Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 6 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 06
Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 7 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 07Bugatti Chiron v kojenecké modři se hned tak nevidí, majitel by na něm rád vydělal - 8 - Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur 2018 prodej 08
Originálně stylizované Bugatti Chiron má i jedinečné jméno. V Saúdské Arábii je nyní nejetý na prodej za tučnou sumu peněz

Zdroj: James Edition

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.