Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz

Nový moderátor Top Gearu poněkud nerozdýchal jízdu se svou novou kolegyní v Audi R8 V10. To ale není zase taková katastrofa.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz

19.1.2016 | Petr Prokopec | 9 příspěvků

Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nový moderátor Top Gearu poněkud nerozdýchal jízdu se svou novou kolegyní v Audi R8 V10. To ale není zase taková katastrofa.

Natáčení nové sezóny Top Gearu můžeme bez rozpaků přirovnat k procházce v minovém poli. Do značné míry za tím stojí jeho nová hlavní tvář, která si zřejmě ukousla větší krajíc, než dokáže sníst. Chris Evans totiž sice nejprve podepsal smlouvu s televizní stanicí BBC, ovšem vzápětí měl na stole také kontrakt s konkurenčním kanálem Channel 4 na obnovení pořadu TFI Friday. Ten navíc natočil jako první, pročež přestal stíhat veškeré porady se štábem Top Gearu a jeho přípravy se začaly komplikovat.

Informovaní tehdy situaci označili za „katastrofu”, ani sám Evans ale později nevystupoval před médií o mnoho sebevědoměji, když sdělil, že nálada v týmu připravující nové ztvárnění nejznámějšího motoristického pořadu světa je „apokalyptická“. To ale vážně není překvapivé, pokud si uvědomíme, že hlavní moderátor chyběl při přípravách natáčení, samotné vystupování před kamerou za volantem vozu si zatím neosvojil a ještě „vyžvanil“ do světa, kdy bude premiérově vysílán první díl 23. sezóny bez konzultace s BBC. Britové jsou tak v úzkých - nedodržení avizovaného termínu bude blamáží, stejně jako odvysílání nekvalitního pořadu. A obojí se může stát.

Již tento stav je pro Evanse a spol. jistě nepříjemný, nejnověji se ale slavný moderátor postaral o další rozruch, za něj zřejmě nebude vděčen. Během natáčení testu Audi R8 V10 na okruhu Laguna Seca známém pro svou horizontální křivolakost, byl totiž nafocen, jak po vystoupení z vozu zvrací. To na jednu stranu není nic až tak katastrofálního, nevolno se jistě může udělat každému z nás. Nicméně pokud má někdo vést pořad zabývající se do značné míry také nejrychlejšími supersporty světa, ostrou jízdu za volantem by měl zvládat jako jednu ze základních podmínek.

Tu svou Evans asi zvládá, v průběhu tohoto incidentu ale nebyl za volantem. Ten do svých rukou uchopila jeho nová kolegyně a „Královna Ringu“ Sabine Schmitz. A evidentně se do toho pořádně obula, což Evans nějak nerozdýchal. Samozřejmě, někdo snáší hůře jet ostře a neřídit, i z pořízených záběrů britského Mirroru je ale patrné, že schopnost Sabine Schmitz „přivést Evanse ke zvracení” některé členy štábu pobavila.

Asi se to spolujezdci Schmitz nestalo poprvé ani naposledy a Evans měl tu smůlu, že se poblíž nacházeli připravení fotografové. Nicméně i tak mu incident na popularitě nepřidává. Zvláště poté, co sám přiznal, že původní show Jeremyho Clarksona „byla brilantní, to nikdo nepopírá. A pokud by nikdy neskončila, koukal bych se na ní i nadále“.

Všechny tyto patálie ale mají i svou světlou stránku. Přípravy nového Top Gearu s Evansem se zdá být nyní v takovém rozkladu, že dobrému výsledku už jistě věří málokdo. A tak show může jen překvapit. Čemuž bychom vlastně rádi věřili, neboť bychom díky jedné zajímavé motoristické show mohli mít dvě. Ta Clarksonova, která se bude vysílat na Amazon Prime TV, má přitom odstartovat na podzim, tedy zhruba čtyři nebo pět měsíců po odvysílání první epizody znovuzrozeného Top Gearu.


Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz - 1 - Chris Evans Top Gear problemy lepsi 01Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz - 2 - Chris Evans Top Gear problemy lepsi 02Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz - 3 - Chris Evans Top Gear problemy lepsi 03Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz - 4 - Chris Evans ma problemy 03Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz - 5 - Chris Evans ma problemy 04Chris Evans zvracel při natáčení Top Gearu, usedl do auta se Sabine Schmitz - 6 - Chris Evans ma problemy 05
Nový moderátor Top Gearu Chris Evans poněkud nerozdýchal projížďku se Sabine Schmitz

Zdroj: Mirror

Petr Prokopec

Diskuze 9 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše