Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě

(+ videa) Clarkson, Hammond i May se vyjádřením na adresu jejich někdejšího pořadu dosud vyhýbali. Teď promluvili a jejich slova jsou celkem překvapivá.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě

13.2.2017 | Petr Prokopec | 8 příspěvků

Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě

/

(+ videa) Clarkson, Hammond i May se vyjádřením na adresu jejich někdejšího pořadu dosud vyhýbali. Teď promluvili a jejich slova jsou celkem překvapivá.

První sezóna The Grand Tour je za námi, a jak jsme již několikrát zmínili, hodnotit ji můžeme pozitivně. Měla sice pár zádrhelů a během některých epizod stačilo mrknout a rázem jste přišli o jediný záběr automobilu, který během hodinové show proběhl, nicméně i tak najdete jen hrstku fanoušků, jež by si na návrat Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye stěžovali.

Na zcela opačné straně rovnice se nachází 23. sezóna Top Gearu, která skončila docela katastrofálně. Sledovanost poklesla na minimum a kritici šetřili jen Matta LeBlanca, Chrise Harrise a Roryho Reida. I proto se nakonec tato trojice vrátí, na rozdíl od Chrise Evanse, který loni na svůj post rezignoval. Snad každého přitom od té doby zajímá, jak nový Top Gear hodnotí původní moderátoři.

Clarkson a spol. se dosud přímé odpovědi vyhýbali, u příležitosti konce první sezóny The Grand Tour a narůstajícího významu jejich webového projektu DriveTribe však uspořádali tiskovou konferenci, kde jedna z otázek právě na znovuzrození Top Gearu cílila. Reakci se trojice tentokrát kupodivu nevyhnula a nejspíše překvapí - k ničemu škodolibému tady nedošlo.

Clarkson uvedl, že Top Gear je jeho dítě, a proto jej rozhodně nechce vidět na dně. Hammond dodal, že „nikdo z nás netouží po tom, aby byl pořad neúspěšný. Dle mnoha lidí na tom máme značný podíl i my, to ale není zrovna pravda, neboť jaký bychom z toho měli prospěch? Žádný. My máme prospěch naopak z každé populární auto show.“

Jeho slova rozvinul May s tím, že znovuzrozený Top Gear dává celé trojici možnost sledovat motoristický pořad, aniž by jej museli moderovat. Přičemž tak jako v běžném životě nečtete pouze jeden časopis a nejíte pouze jedno jídlo, tak se i v televizi můžete rozhodnout pro různé druhy podívané. O verbování nových diváků se tedy starají obě show.

Není to ovšem jediné téma, na které přišla během tiskové konference řeč. Dále se můžete dozvědět, že Jeremy miluje Lexus LFA a bere jej jako budoucí klasiku. Mimo to zmiňuje, že v nové sezóně The Grand Tour, která se začne natáčet již záhy a dočkáme se jí ještě letos, nás čeká mnohem více road tripů. Evidentně se tak máme nač těšit, snad i v případě Top Gearu. A jak vidno, z dvou dobrých show nebudeme mít radost jen my...


Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 1 - The Grand Tour interview videoscreen 01Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 2 - The Grand Tour interview videoscreen 02
Clarkson, Hammond a May se poprvé vyjádřili k návratu Top Gearu. Jejich reakce vás asi překvapí

Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 3 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 02Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 4 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 03Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 5 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 04Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 6 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 05Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 7 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 06Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 8 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 07Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 9 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 08Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 10 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 09Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 11 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 10Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 12 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 11Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 13 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 12Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 14 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 13Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 15 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 14Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 16 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 15Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 17 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 16Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 18 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 17Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 19 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 18Clarkson a spol. se konečně vyjádřili k Top Gearu bez nich. Docela překvapivě - 20 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 19
Top Gear se letos vrátí v tomto složení a slibuje zajímavější podívanou

Petr Prokopec

Diskuze 8 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše