Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video)

LeBlanc, Harris a Reid zkusí začít tam, kde Clarkson a spol. skončili a kde Chris Evans neměl co nabídnout. První upoutávka dává tušit lepší časy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video)

5.2.2017 | Petr Miler | 2 příspěvky

Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video)

/

LeBlanc, Harris a Reid zkusí začít tam, kde Clarkson a spol. skončili a kde Chris Evans neměl co nabídnout. První upoutávka dává tušit lepší časy.

Předevčírem byl „odvysílán” (dá-li se toto slovo v případě internetové televize ještě použít) poslední díl první sezóny The Grand Tour, ideového pokračovatele někdejšího Top Gearu s Clarksonem, Hammondem a Mayem. Truchlit z nedostatku nových dílů automobilových pořadu ale nutně netřeba - Top Gear žije dál, i když to tak loni nemuselo vypadat.

BBC hodila přes palubu Chrise Evanse, nechala LeBlanca a spol. a letos zkusí dát pořadu novou, snad trochu vlastní tvář. Že se nový Top Gear opravdu chystá a začne již brzy, bylo shodou okolností včera potvrzeno záběry z natáčení testu Bugatti Chiron Chrisem Harrisem a teď už je to jasné i v oficiální rovině. BBC totiž pustila do éteru první upoutávku na další sezónu a i když ani teď neříká, kdy přesně začne, otřepané „coming soon” dává tušit, že rok už čekat nebudeme.

Co je podstatnější, upoutávka to není vůbec nudná a jako jedno z mála videí z kanálu Top Gearu na Youtube z posledních dvou let má silnou převahu pozitivních hodnocení. Ukazuje všechny tři hlavní tváře pořadu, kterak se na oko „zpovídají” před úředníkem interního pojišťovacího oddělení BBC, který se snaží zjistit, jaká rizika bude třeba při natáčení pořadu pokrýt. A zbytek si dokážete představit - LeBlanc, Harris i Reid se tváří jako andílci (přičemž je znovu vidět, že LeBlanc je profesionální herec a v podobné roli působí jasně nejpřesvědčivěji), prostřihy do jejich vzpomínek mapující přípravy dalších dílů pořadu ale dávají tušit, že realita je trochu jiná.

Zápletka je to možná primitivní, ale ztvárnění je opravdu povedené, zábavné a dává naději, že by povedený a zábavný mohl být i letošní Top Gear. Přejme si to, dva dobré pořady o autech jsou vždy více než jeden. A jak praví jeden z diskutujících na Youtube „Laťka je po fiasku z loňské sezóny tak strašně nízko, že když uděláte cokoli normálního, dám tomu šanci.” Takhle může uvažovat kde kdo a Top Gear může zase „frčet”. Pro tuto chvíli se podívejte, co už má pro letošek BBC nachystané a jak to prezentuje...


Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 1 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 01Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 2 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 02Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 3 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 03Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 4 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 04Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 5 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 05Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 6 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 06Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 7 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 07Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 8 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 08Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 9 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 09Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 10 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 10Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 11 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 11Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 12 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 12Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 13 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 13Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 14 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 14Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 15 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 15Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 16 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 16Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 17 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 17Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 18 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 18Návrat Top Gearu je na spadnutí, první upoutávka vyvolává očekávání (video) - 19 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 19
Upoutávka na novou sezónu Top Gearu je povedená a vtipná, snad takový bude i pořad sám

Petr Miler

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše