Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává

Fanoušky nejvíce oceňovaná trojice poslední série bude uvádět i tu následující. Jen asistovat jim pak bude zbytek sestavy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává

26.9.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Fanoušky nejvíce oceňovaná trojice poslední série bude uvádět i tu následující. Jen asistovat jim pak bude zbytek sestavy.

Letošní sezónu Top Gearu můžeme nejlépe charakterizovat jako katastrofální. Dolů šla totiž nejen kvalita, ale také sledovanost. Pár světlých bodů se sice našlo, nicméně nová tvář pořadu v podobě moderátora Chrise Evanse mezi ně nepatřila. Většina fanoušků tak uvítala oznámení o jeho rezignaci, souběžně s tím ovšem dorazily nejistoty, neboť BBC rázem opět stálo na počátku cesty.

Bylo tak jasné, že kamery se znovu nerozjedou v září, jak bylo původně naplánováno a nejasno bylo i v tom, kdo bude na obrazovkách vystupovat. Americký herec Matt LeBlanc, jeden z oněch světlých bodů, sice uvedl, že by rád pokračoval, nicméně zároveň uvedl, že se „oficiálně nic neděje“. Místo toho náhle začaly prosakovat na světlo světa informace o možném jednání BBC s šéfkuchařem celebrit Jamesem Martinem a svůj zájem vyjádřil i 50 Cent alias americký rapper Curtis Jackson.

Nyní si ale obě tyto varianty můžeme odškrtnout jako nereálné. BBC totiž oficiálně potvrdilo, že LeBlanc se vrací, přičemž momentálně podepsal smlouvu hned na dvě sezóny. Ta první by přitom měla být vysílána hned v příštím roce, konkrétní datum premiéry či počet epizod jsou však prozatím neznámou. Víme ovšem, že někdejšího Joeyho doplní před kamerami Chris Harris a Rory Reid.

Ve výsledku tu tedy máme přesně tu trojici, po které jsme toužili. V některých epizodách jí přitom mají asistovat Eddie Jordan a Sabine Schmitz, v obou případech však půjde jen o malé výstupy. Lehce upozaděna pak nejspíše bude i přítomnost Stiga, což se ostatně týkalo již poslední série. Také během ní se anonymní profesionální jezdec v bílé kombinéze ukazoval jen při zajíždění nejrychlejších kol.

„Jsem nadšený, že se Matt LeBlanc vrací do Top Gearu. Je velkým talentem, jehož láska k autům je nakažlivá. Nemůžu se proto dočkat, že se pořad příští rok vrátí,“ uvedl k tématu Patrick Holland, editor kanálu BBC Two. Jeho kolega a šéf BBC Studios Mark Linsey pak zmínil, že „Matt byl velmi populární mezi diváky posledního Top Gearu pro svůj humor, vřelost a vášeň pro auta i celou show“.

Zda ovšem nyní kladivo udeří přímo na hlavičku, to je sporné. Top Gear totiž všichni máme spojený zejména s původní moderátorskou trojicí, jejíž britský humor a špičkování byly nejvíce postrádány v nové sérii. Na bedra LeBlanca, Harrise a Reida tak nyní bude kladen větší tlak, přičemž ani jeden již nemůže svalovat „vinu“ na Evanse.

Uvidíme přitom, jak osud nové série ovlivní konkurenční The Grand Tour. Ta si odbude svou premiéru 18. listopadu, přičemž v rámci první série máme očekávat dvanáct epizod. Jejich vysílání se přitom natáhne až do února. Pokud by pak Top Gear vyplnil letní období, dočkáme se skoro dokonalého televizního motoristického roku, možná...


Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 1 - Top Gear S23E04 01Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 2 - Top Gear S23E04 02Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 3 - Top Gear S23E04 03Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 4 - Top Gear S23E04 04Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 5 - Top Gear S23E04 05Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 6 - Top Gear S23E04 06Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 7 - Top Gear S23E04 07Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 8 - Top Gear S23E04 08Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 9 - Top Gear S23E04 09Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 10 - Top Gear S23E06 15Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 11 - Top Gear S23E06 16Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 12 - Top Gear S23E06 17Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 13 - Top Gear S23E06 18Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 14 - Top Gear S23E06 19Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 15 - Top Gear S23E06 20Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 16 - Top Gear S23E06 21Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 17 - Top Gear S23E06 01Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 18 - Top Gear S23E06 02Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 19 - Top Gear S23E06 03Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 20 - Top Gear S23E06 04Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 21 - Top Gear S23E06 05Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 22 - Top Gear S23E06 06Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 23 - Top Gear S23E06 07Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 24 - Top Gear S23E06 08Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 25 - Top Gear S23E06 09Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 26 - Top Gear S23E06 10Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 27 - Top Gear S23E06 11Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 28 - Top Gear S23E06 12Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 29 - Top Gear S23E06 13Top Gear zná sestavu moderátorů pro novou sezónu, LeBlanc zůstává - 30 - Top Gear S23E06 14
Matt LeBlanc se nakonec skutečně vrátí do Top Gearu, stejně jako Chris Harris, Rory Reid a v epizodních výstupech i Eddie Jordan, Sabine Schmitz a Stig. Jediným odpadlíkem je tak nakonec Chris Evans

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše