Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje

Americký herec se nyní věnuje novému sitcomu, jehož natáčení skončí až příští rok. V Top Gearu by pokračovat chtěl, jisté ale zatím není nic.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje

12.8.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Americký herec se nyní věnuje novému sitcomu, jehož natáčení skončí až příští rok. V Top Gearu by pokračovat chtěl, jisté ale zatím není nic.

Prozatím poslední sezónu Top Gearu můžeme bez skrupulí nazvat tragickou, sledovanost show totiž klesala od 4,4 milionu diváků v případě první epizody až na pouhých 1,9 milionu diváků u šesté. Hlavní moderátor Chris Evans proto krátce po skončení série oznámil svou rezignaci. Přestože ovšem na jeho hlavu mířila pouze kritika, stanici BBC tímto krokem evidentně zaskočil. Její vedení tak momentálně neví, zda a kdy Top Gear na obrazovky vrátí.

O poněkud svízelné situaci nově informoval Matt LeBlanc, který by se opětovně velmi rád stal součástí týmu. Problémem ovšem je, že „oficiálně se nic neděje. Zeptejte se BBC,“ uvedl herec tuto středu během setkání televizních kritiků. Těm přitom představil svou novou show „Man with a plan“, která odstartuje 24. října na programu CBS.

Pohled na natáčecí plán nového sitcomu navíc naznačuje mnohé těžkosti, neboť jeho finální díl se bude vysílat až někdy v květnu příštího roku. Natáčení sice skončí o poznání dříve, nicméně i tak je LeBlancův program pořádně nabitý. Jelikož se navíc natáčí v Americe, je sporné, zda herec vůbec bude mít čas na cesty do Evropy.

V tomto ohledu je dobrým znamením fakt, že LeBlanc na Top Gearu nejvíce miloval možnost cestovat po celém světě. Během poslední sezóny se totiž podíval na jih Afriky, do Maroka či Irska. Kromě toho zároveň uvedl, že „nejsem nejmladší. Chci více pracovat.“ Natáčení dvou různých show na dvou a více kontinentech by ale přeci jen mohl být příliš velký oříšek.

S ohledem na tato fakta je samozřejmě možné, že BBC zkouší skloubit LeBlancův program s ostatními moderátory, kteří by se s novou sezónou Top Gearu vrátili. Jak ale vše dopadne, to je ve hvězdách. Původně mělo natáčení 24. série odstartovat již v září, nicméně s tím je aktuálně nejspíše konec - je velmi nepravděpodobné, že by o takovém natáčení LeBlanc skoro v půlce srpna nic nevěděl...


Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje - 1 - Top Gear S23E04 01Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje - 2 - Top Gear S23E04 02Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje - 3 - Top Gear S23E04 03Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje - 4 - Top Gear S23E04 04Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje - 5 - Top Gear S23E06 15Top Gear se hned tak nevrátí, podle LeBlanca se zatím nic neděje - 6 - Top Gear S23E06 16
Matt LeBlanc uvedl, že okolo návratu Top Gearu se nic neděje. Momentálně přitom natáčí nový sitcom „Man with a plan“, na jehož trailer se můžete podívat níže

Zdroj: BBC

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše