Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty

Z požití omamných látek před prezentací v Číně podezírají někteří šéfa Tesly. Jinak vcelku plachý muž tentokrát začal na pódiu tancovat a nedopustil si ani menší striptýz.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty

8.1.2020 | Mirek Mazal

Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Z požití omamných látek před prezentací v Číně podezírají někteří šéfa Tesly. Jinak vcelku plachý muž tentokrát začal na pódiu tancovat a nedopustil si ani menší striptýz.

Elon Musk je nepochybně jedním z těch inteligentních lidí, kteří žijí tak trochu ve vlastním světě a neberou až takové ohledy na okolní realitu. I proto mu v hlavě kolují zdánlivě bláznivé plány, na rozdíl od mnoha jiných podobně uvažujících je ale nezřídka dokáže proměnit v realitu. Musk se netají ani zálibou v lehkých drogách a právě kouření marihuany spolu s přemírou fantazie se možná podepsalo na podobě jeho posledního vystoupení během prezentace Tesly Model Y v nové továrně značky v Číně.

Čínská výroba byla po asi roce příprav spuštěna nedávno a hotový areál je prvním montážním komplexem značky Tesla mimo území Spojených států. Linka by měla zvládat produkci 150 tisíc aut ročně, později by se kapacita mohla navýšit o dalších 100 tisíc exemplářů. Dělníci u pásu budou školeni na kompletaci Modelu 3 následovaným kompaktním SUV zvaným Model Y.

Největší akcionář automobilky a současně její šéf zjevně nedokázal skrýt nadšení ze zatím podařené expanze do Asie přiživované také růstem cen akcií firmy na novou rekordní mez. Vedle předání prvních deseti Modelů 3 vyrobených v Šanghaji koncovým zákazníkům se tak pustil i do poněkud strnulé taneční kreace.

Na tóny známé písně More Than You Know od hudební dvojice Axwell Λ Ingrosso předvedl spíše pohybovou křeč doplněnou postupným svlékáním. Naštěstí si nechal tričko s obrázkem továrny, pokročilejší striptýz už bychom vám ukázat nemohli a možná ani nechtěli. Sám Musk říká, že záznam tohoto vystoupení je NSFW, tedy nevhodný pro sledování v práci. Máme ale pocit, že jeho svérázné představení si v této podobě můžete pustit i v ní, tedy pokud se neživíte učením tance...


Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 1 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 01Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 2 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 02Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 3 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 03Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 4 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 04Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 5 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 05Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 6 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 06Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 7 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 07
Elon Musk předal zákazníkům první vyrobené Tesly Model 3 v Číně a akci doplnil podivným vystoupením. Někteří si myslí, že v tu chvíli musel být pod vlivem drog

Zdroje: Global News@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.