Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty

Z požití omamných látek před prezentací v Číně podezírají někteří šéfa Tesly. Jinak vcelku plachý muž tentokrát začal na pódiu tancovat a nedopustil si ani menší striptýz.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty

8.1.2020 | Mirek Mazal

Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Z požití omamných látek před prezentací v Číně podezírají někteří šéfa Tesly. Jinak vcelku plachý muž tentokrát začal na pódiu tancovat a nedopustil si ani menší striptýz.

Elon Musk je nepochybně jedním z těch inteligentních lidí, kteří žijí tak trochu ve vlastním světě a neberou až takové ohledy na okolní realitu. I proto mu v hlavě kolují zdánlivě bláznivé plány, na rozdíl od mnoha jiných podobně uvažujících je ale nezřídka dokáže proměnit v realitu. Musk se netají ani zálibou v lehkých drogách a právě kouření marihuany spolu s přemírou fantazie se možná podepsalo na podobě jeho posledního vystoupení během prezentace Tesly Model Y v nové továrně značky v Číně.

Čínská výroba byla po asi roce příprav spuštěna nedávno a hotový areál je prvním montážním komplexem značky Tesla mimo území Spojených států. Linka by měla zvládat produkci 150 tisíc aut ročně, později by se kapacita mohla navýšit o dalších 100 tisíc exemplářů. Dělníci u pásu budou školeni na kompletaci Modelu 3 následovaným kompaktním SUV zvaným Model Y.

Největší akcionář automobilky a současně její šéf zjevně nedokázal skrýt nadšení ze zatím podařené expanze do Asie přiživované také růstem cen akcií firmy na novou rekordní mez. Vedle předání prvních deseti Modelů 3 vyrobených v Šanghaji koncovým zákazníkům se tak pustil i do poněkud strnulé taneční kreace.

Na tóny známé písně More Than You Know od hudební dvojice Axwell Λ Ingrosso předvedl spíše pohybovou křeč doplněnou postupným svlékáním. Naštěstí si nechal tričko s obrázkem továrny, pokročilejší striptýz už bychom vám ukázat nemohli a možná ani nechtěli. Sám Musk říká, že záznam tohoto vystoupení je NSFW, tedy nevhodný pro sledování v práci. Máme ale pocit, že jeho svérázné představení si v této podobě můžete pustit i v ní, tedy pokud se neživíte učením tance...


Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 1 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 01Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 2 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 02Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 3 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 03Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 4 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 04Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 5 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 05Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 6 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 06Elon Musk na poslední prezentaci novinek Tesly začal tančit a svlékat si šaty - 7 - Elon Musk zatancil na podiu cinske tovarny 07
Elon Musk předal zákazníkům první vyrobené Tesly Model 3 v Číně a akci doplnil podivným vystoupením. Někteří si myslí, že v tu chvíli musel být pod vlivem drog

Zdroje: Global News@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše