Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour

May se z trojice slavných moderátorů zdá být do řízení zapálených ze všech nejméně, aut ale vlastní požehnaně. Poslední dobou jsme slyšeli hlavně o tom, co koupil, nyní se můžeme podívat na vůz, který pro změnu prodal.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour

10.1.2020 | Mirek Mazal

Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

May se z trojice slavných moderátorů zdá být do řízení zapálených ze všech nejméně, aut ale vlastní požehnaně. Poslední dobou jsme slyšeli hlavně o tom, co koupil, nyní se můžeme podívat na vůz, který pro změnu prodal.

Tvář Jeremyho Clarksona v kabině převrácené tříkolky Reliant Robbin zůstane v paměti televizních fanoušků automobilového pořadu Top Gear. Moderátor v nezapomenutelné epizodě trápil rudý stroj na hranici možností, o zábavné situace nebyla nouze. Později se prostořeký moderátor nepohodl s mateřskou korporací a včetně svých dvou souputníků všichni tři pánové odešli pod křídla Amazonu.

Nerozlučná trojice slavných trapičů aut se následně objevila před kamerou nové série The Grand Tour. Netrvalo dlouho a Reliant Robbin znovu sehrál hlavní roli v řadě zábavných situací. Hned tři kusy plastového přibližovadla s lichým počtem kol potřebovali filmaři do jednoho z dílů, kde James May použil vlastní exemplář ze soukromé garáže.

V té je zajímavých aut a motorek požehnaně, nedávno dvě nejnovější z nich postavil proti sobě v testu. Ano Mayova garáž ale není nafukovací a právě malý Reliant z ní loni musel ven. Nyní se auto objevuje v prodeji z rukou toho, který jej po slavném moderátorovi přijal za své.

Bílý Robbin dříve vlastněný slavnou osobností televizní zábavy je k mání s nájezdem 54 970 kilometrů, což je pozoruhodná porce, uvážíme-li, o jaký vůz se jedná. Podle prodávajícího se jedná o „historické vozidlo s vynikajícím původem“ a jistě očekává, že auto prodá dráže než za 2 050 liber (asi 59 tisíc Kč), kolik činí nejvyšší současný příhoz. Jsme zvědavi, na kolik lidé ocení dřívější Mayovo vlastnictví, jinak se o nikterak výjimečný vůz nejedná - nemá v tuto chvíli ani platnou technickou, ani nebyl v poslední době servisován.


Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 1 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 01Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 2 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 02Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 3 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 03Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 4 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 04
Povědomý Reliant Robbin je na prodej

Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 5 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 05Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 6 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 06Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 7 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 07Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 8 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 08Jedno z aut Jamese Maye je na prodej, použil ho i při natáčení The Grand Tour - 9 - Reliant Robbin Jamese Maye na prodej 09
Auto je známé z televize a patřilo přímo Jamesi Mayovi

Zdroj: eBay

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše