Policisté jsou neponaučitelní, už se otáčejí i na dálnici (video)

 | 43 příspěvků | 3.7.2012 Walter Kraft
Reagovat

Nepřihlášený Krob

Stále lépe, stále lépe. Kd.. | 3.7.2012 10:30reagovat
avatar

Stále lépe, stále lépe. Když už nestačí, že někdo umře, tak už nebude stačit nic. Je mi zle.

Nepřihlášený MŠídlo

Tohle vypadá, jako by tam.. | 3.7.2012 10:32reagovat
avatar

Tohle vypadá, jako by tam snad závodili nebo co. Kdyby někam jeli, proč by normálně nehoukali, neblikali. Tady není koho vyplašit. Doufám, že víte značku a zjistíte víc, to se snad opili a šli si zajezdit...

Nepřihlášený xpert

poustim si to porad dokola.. | 3.7.2012 10:34reagovat
avatar

poustim si to porad dokola a nechapu. z lipencu, nahoru, bez majaku, otocka tady, dolu. kokotina. tam fakt neni videt, obcas tam blikam lidem kdyz meri a nejsou videt ani dalkovy, zvlast ne ted na konci jara/zacatku leta.

Nepřihlášený Lothy37

Á, soutěž o nejvější polic.. | 3.7.2012 10:35reagovat
avatar

Á, soutěž o nejvější policejní pako má nového lídra :-))

Nepřihlášený kedar

Každý tady diskutuje o tom.. | 3.7.2012 10:37reagovat
avatar

Každý tady diskutuje o tom, proč a jak se který policista otáčel, ale někdy to může být i z důvodu zavolání na nějaký naléhavý případ. Rád bych viděl, co by jste tady napsali, kdyby se tito policisté otočili a o pár kilometrů dále zachránili nějaký život, zdraví nebo majetek někoho z vašich příbuzných. Na druhou stranu, je neomluvitelné, když se otočí a ohrozí někoho jen z důvodu, že ho před chvíli změřili radarem.

Dle mého názoru není otáčení jako otáčení. Pokud je to v naléhavém případě a nikoho neohrozí a při tomto manévru ještě použijí maják, tak je to OK a ničeho se opravdu nedopouští.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Hecht

Reakce na: Každý tady diskutuje o tom.. | 3.7.2012 10:41reagovat
avatar

Četls ten článek? Asi ne.

A) O kus dál je křížení, ztráta nula nic, riziko nula

B) Jde o to, jak se to udělá. I tohle se dá udělat rozumně, tohle není ten případ

C) Nic nestojí za to, abys způsoboval takéhle riziko. Fízlů je jako psů, mají vysílačky. Navíc kdyby opravdu někam chátali, těžko by s schovávali majáky, nepoužili sirénu.

Účel tady není důležitý. Už provedení a okolnosti volají po jasném odsouzení.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Monika T.

Reakce na: Četls ten článek? Asi ne... | 3.7.2012 10:44reagovat
avatar

+1, toto může hájit jen policajt nebo blbec. Nedá se to omluvit, ne toto, ne na tomto místě. Žádný majetek nestojí za dopravní nehodu a zdraví policie vážně nezachraňuje :o)

Nepřihlášený Embed

Reakce na: Četls ten článek? Asi ne... | 3.7.2012 10:46reagovat
avatar

Je to celé hodně podezřelé. Kdyby chvátali do města, nenajíždeli by dole směrem na Příbram. Kdyby ještě o ničem nevěděli, nejeli by tak rychle. A kdyby o něco šlo, ti první už by byli otočení na tom normálním nadjezdu a jeli dolů. Podle mě tam jen machrovali, tohle nedává smysl.

Nepřihlášený Embed

Reakce na: Každý tady diskutuje o tom.. | 3.7.2012 10:47reagovat
avatar

Nemůžeš něco nebo někoho zachraňovat tak, že jiného ohrožuješ tímhle způsobem. I to je třeba dělat bezpečně a to tenhle manévr není. Pokud to policie neumí, tak to dělat prostě nemůže. Odsouzení je na místě.

Nepřihlášený nobis

se mi líbí, jak někteří po.. | 3.7.2012 10:53reagovat
avatar

se mi líbí, jak někteří pod vlivem amerických seriálů žijí pod vlivem toho, že někdy jde o nějaké sekundy, kam musí uvědomělý detektiv dojet a někoho zachránit. to bude tak jeden případ z milionu a ani ten neospravedlňuje dělání podobných píčovin. docela jsem zvědavý, co policie řekne, že tam v tomhle počtu tímhle způsobem bez výstrahy dělala.

Nepřihlášený null

Reakce na: Každý tady diskutuje o tom.. | 3.7.2012 11:04reagovat
avatar

O půl kilometru níž jsou policejní kasárna, kde po většinu času sedí na zadku URNA, středočeská zásahovka a několik dalších útvarů výrazně způsobilejších ke skutečné práci.

Vsadím klidně poslední peníze na to, že posádka byla z radotínského MO a cílem manévru byla svačina na benzínce v protisměru.

Nepřihlášený FKK

Oceňuji snahu Autofora s t.. | 3.7.2012 11:07reagovat
avatar

Oceňuji snahu Autofora s těmihle nešvary zamést, ale obávam se, že je to marné. Hlupákovi inteligenci do hlavy nevtlučete a z těch 40 tisíc policajtů bude většina hloupých, aby vůbec pochopili, co je možné dělat a co ne. Takových videí (a nebo rovnou nehod) uvidíme ještě spoustu.

Jediné, co u policie funguje je PR, dokážou ze svých chyb dokola dělat chyby jiných a tvářit se jako ti správní. Kdyby tu došlo k nehodě, tak to bude nedání pŕednosti policejními vozu při závažné akci. Když tam v pátek sestřelili policajta co se postavil doprostřed levého pruhu a myslel si, že se zastaví vesmír, je to sražení obětavého policisty agresivním pirátem. Atd. Už jste někdy četli článek, ve kterém by se policie omlouvala za chybu při takovém zásahu?

Nepřihlášený Jakub.P

Jsem autorem videa. Podle.. | 3.7.2012 11:16reagovat
avatar

Jsem autorem videa. Podle mého názoru auta závodila kdo bude dříve dole :D . Chlapci v otáčejícím voze vypadali velice vysmátě po provedení otočky . Dělalo to na mne dojem, že mají radost z toho jak přelstili první posádku, která se jela otočit na most ;-)

Zobrazit reakce..

krysa

neponaučitelní ??????????.. | 3.7.2012 11:18reagovat
avatar

neponaučitelní ????????????

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený G-Father

Reakce na: neponaučitelní ??????????.. | 3.7.2012 11:21reagovat
avatar

Spadls z planety Hlodavec?

Nepřihlášený G-Father

Reakce na: neponaučitelní ??????????.. | 3.7.2012 11:23reagovat
avatar

Je smutný, že ať už fízlové udělají sebevětší pitomost, vždyčky se najde někdo, kdo jim za to zatleská. I když teď si říkám, 40 tisíc fízlů, to jsou 4 promile všech lidí z ČR, takže v každé tisícovce čtenářů budou 4 fízlové. Hm, tak to to asi vysvětluje...

Nepřihlášený Embed

Reakce na: Jsem autorem videa. Podle.. | 3.7.2012 11:28reagovat
avatar

"Kdo bude dřív na svačině"? Asi už bych se nedivil ničemu...

vana

té svačině bych věřil taky.. | 3.7.2012 13:51reagovat
avatar

té svačině bych věřil taky. Něco podobného jsem viděl v podání slovenských policajtů. Sice s majákama ale natvrdo předjeli kolónu aut a zarazili u motorestu. Klasický příklad pohrdání ostatními.

Nepřihlášený jarka

Jen bych doplnil, že je to.. | 3.7.2012 13:54reagovat
avatar

Jen bych doplnil, že je to klasický případ arogance moci, který můžeme vidět všude kolem sebe. Je jedině dobře, že se tomu na autoforu věnují.

Nepřihlášený Radek

Bohužel v tomto úseku nejd.. | 3.7.2012 14:00reagovat
avatar

Bohužel v tomto úseku nejde o rychlostní komunikaci. Na té by těžko byl přechod. Jde o běžnou městskou dvouproudou komunikací s nejvyšší povolenou rychlostí 80 km/h, u přechodu je omezena na 50 km/h.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Franta

Reakce na: Bohužel v tomto úseku nejd.. | 3.7.2012 14:55reagovat
avatar

Nějak mi uniká smysl Vašeho příspěvku. Nejde o rychlostní komunikaci, vše je tedy v pořádku???

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Radek

Reakce na: Nějak mi uniká smysl Vašeh.. | 3.7.2012 15:19reagovat
avatar

Smysl mého příspěvku je v upozornění na fakt, že v tomto úseku se nejedná o rychlostní komunikaci (nebo dálnici). Na této informaci je postaven celý článek včetně nadpisu. Chování policistů nehodnotím a už vůbec neobhajuji.

Nepřihlášený D.

On vůbec tenhle přechod je.. | 3.7.2012 15:38reagovat
avatar

On vůbec tenhle přechod je zralej na mokrej hadr. Za ty roky by se tam nějaká lávka už x-krát zaplatila a je ostuda, že radši se tam bude měřit než aby se tam postavila co nejjednodušší konstrukce.

Nepřihlášený null

Reakce na: Bohužel v tomto úseku nejd.. | 3.7.2012 16:09reagovat
avatar

Jak se to vezme. Z hlediska provozu se jedná o silnici I.třídy v katastru obce avšak mimo její zastavěné území (až k Berounce). Z hlediska technické (návrhové) kategorie se jedná (od samého počátku v šedesátých letech) o čtyřproudou, směrově oddělenou rychlostní silnici kateogrie R25,5/100 ze které se silnice pro motorová vozidla nestala jen kvůli chybějící souběžné komunikaci.

Toto místo je mezi ukončením silnice pro motorová vozidla u Jíloviště a Barrandovským mostem jediné, kde je trvale přerušený střední pás tak že se tam technicky dá otočit, zákaz otáčení vyplývá z obecné úpravy provozu (přechod).

Nepřihlášený wind

Reakce na: Každý tady diskutuje o tom.. | 3.7.2012 16:36reagovat
avatar

ak by to otacenie bolo odovodnene policajny hovorca by uz reagoval

Nepřihlášený Fido

Reakce na: Každý tady diskutuje o tom.. | 3.7.2012 21:30reagovat
avatar

Jenze zrovna tady je o 200 metru dal most pres ktery jde prejet na druhou stranu. Dojet k nemu, prejet ho a sjet na druhe strane je otazka tak 30 sekund.

Nepřihlášený Martin

Hej uvazujte !!! jaka rych.. | 3.7.2012 22:06reagovat
avatar

Hej uvazujte !!! jaka rychlostni silnice? to by tam nebyl prechod!!!!! Boze vratte ridicaky redakce !!!

Nepřihlášený PaCH

Zasraní policajti!!! | 3.7.2012 22:45reagovat
avatar

Zasraní policajti!!!

Nepřihlášený vlada

já právě čumim jako puk, c.. | 4.7.2012 08:12reagovat
avatar

já právě čumim jako puk, co tam ten přechod!!! Ten snad nesmí bejt ani na rychlostní????

Nepřihlášený Karp

Ale on měl zaplé majáčky!!.. | 4.7.2012 08:46reagovat
avatar

Ale on měl zaplé majáčky!!! Takže nic neporušil, navíc tam nikdo nebyl, takže nikoho neohrozil!! Nezastávám se jich, dělají si co chtěj, ale tohle podle mě bylo v pořádku...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Slava

Reakce na: Ale on měl zaplé majáčky!!.. | 4.7.2012 18:10reagovat
avatar

Prý "nikdo tam nebyl, takže nikoho neohrozil.." Tak to jste mne pobavil.. Autor videa a tedy svědek té události výše napsal, že posádka byla vysmátá, že tedy zřejmě nešlo o žádný zavažný zásah..Tak jak můžete říkat že je takové chovaní policie na silnici(ať je to jakákoliv silnice) v pořádku?? Myslite, ze když policie zapne maják, tak smí uplně všechno, i chvátat (například) na svačinu??

Nepřihlášený Beny

Pošlete to do televize, ať.. | 4.7.2012 20:21reagovat
avatar

Pošlete to do televize, ať topředloží Tržilovi, bude zajímavé si poslechnout vysvětlení.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Slava

Reakce na: Pošlete to do televize, ať.. | 5.7.2012 14:03reagovat
avatar

A jednalo se o dopravní polici či o "běžné" policisty s "černou" čepicí? Já to z fotky ani z videa nepoznal.. Takže Tržilovi by to nemělo cenu předkládat, kdyby se nejednalo o auta dopravní policie.. A kdyby ano, tak stejně prohlasí, že se jednalo o nutné a důležite plnění nějakého důležitého úkolu a že je všechno v pořádku..

Nepřihlášený Slava

Reakce na: Pošlete to do televize, ať.. | 5.7.2012 14:24reagovat
avatar

V článku píšete, že se jedná snad o jedinný přechod pro chodce na rychlostní silnici na světe.. Není to ale pravda, v Polsku je tahle šílenost celkem běžná a mají to tam ještě "vylepšené" semaforem.. Nechápu, proč na Strakonický vůbec ten přechod je a nebo tedy proč tam není nadchod.. Ale jsme v česku, dovedu si tam spíš představit pevné radary a kamery a k tomu "výchovný" semafor..to vše by jiste obci ochotně prodala firma pana poslance Humla za cenu, za kterou by se uz nechal nadchod pořídit..Ale nadchod nevydělává..

Nepřihlášený Slava

Reakce na: Pošlete to do televize, ať.. | 5.7.2012 14:32reagovat
avatar

Beny, omlouvám se, předchozí muj přispěvek nebyla reakce na váš příspěvek, ale na hlavní článek.Omylem jsem klepnul na "reagovat" u vašeho příspěvku;-)

Nepřihlášený Palik

A to nikoho nezajímá, že ři.. | 10.7.2012 11:30reagovat
avatar

A to nikoho nezajímá, že řidič, autor nahrávky, má v ruce kameru a za jízdy ji používá!!! Ten by taky zasloužil potrestání!!!

Nepřihlášený Policie příkladem nejde...

Znám pár policitů osobně o.. | 10.7.2012 14:35reagovat
avatar

Znám pár policitů osobně od těch rozumných, po ty, co se ještě chlubí tím, jak zneužívají svého postavení.

Př. jízda bez světel - šetří žárovky a s kolegama se domluvím, jízda po dálnici bez známky, opět že se s kolegama domluví a takhle to je se vším... to je pak těžký mít respekt. Pokud bude policie přijímat lidi s IQ pokojové teploty bez charakteru, tak to bude stále takto vypadat a nikam se to nepohne.

Nepřihlášený deni

Kousek od toho mista dosl.. | 17.7.2012 18:38reagovat
avatar

Kousek od toho mista doslo k nehode, prijel jsem k tomu, 3 tezce zraneni z toho jedno dite. Kdybyste to videli asi byste zmenili svoje nazory.

Nepřihlášený Nommo

Trošku bulvár, ne? Co reda.. | 31.7.2012 23:21reagovat
avatar

Trošku bulvár, ne? Co redaktorovi policesté asi udělali? I na videu je vidět, že je to tam mezené na 50 km/h!!! Takže, když už hon na čarodejnice, tak seriózní???

Taky bych se rád pana redaktora zeptal, kdo držel v ruce telefon či foťák a natáčel to? Určite spolujezdec, že? ;o) I kdyby, tak je i toto vcelku nebezpečné chování... Takže si zameťte před vlastním prahem... Honíte se za policajtama a sami se chováte, jak hlupáčci... Hezký den!

Nepřihlášený dejv

Upozornění na jihočeské "b.. | 4.8.2012 00:05reagovat
avatar

Upozornění na jihočeské "borce" u Veselí ok, reakce Tržila byla úplně mimo, ale tohle už fakt zavání okurkou.

Koho ti policajti ohrozili? A že jedou bez majáků? Vždyť to záleží na povaze zásahu, zda pojedou pod světlama nebo ne. Samo sebou, že mohli jet na sváču, ale to ví asi jen oni a vynášet zde soudy, že to bylo určitě takhle je na úrovni "té en cé zet".

Přeju těm co zajisté ví, že jeli na Agip na sváču, nebo se někam válet, tak aby jejich pomoc někdy potřebovali, třeba si uvědomí, že promile blbců v policejním sboru je stejné jako promile blbců v této diskusi.

dejv

PS: Nejsem policajt, ani nikdo z rodiny, to aby tu někdo nedostal astma, že se nějakej fízl musel vybrečet.

Nepřihlášený Arnošt

Od kdy je na dálnici přech.. | 3.3.2013 22:49reagovat
avatar

Od kdy je na dálnici přechod co ?

Nepřihlášený Marian

Já je zase viděl, jak do k.. | 4.3.2013 09:55reagovat
avatar

Já je zase viděl, jak do kopce s nepřehledným horizontem jim nestačily dva pruhy nahoru (a jeden dolů) a vzali to přes dvojitou čeru protisměrem. Strašně se chechtali a svetrem zakrývali ten blikač stop, aby nešlo vidět, že jsou policajti - strašná sranda. A co, když tak NOVA ovcím vysvětlí, jak oni jsou hodni a, že za to může někdo jiný, ne?

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše