Reklama

Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl

Tohle je tak americké, až to bolí. Díky bláznivému Američanovi s arzenálem palebných zbraní ale aspoň vidíme, co vydrží pro proti ostrým kulkám auto běžné konstrukce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl

10.4.2018 | Mirek Mazal | 12 příspěvků

Tohle je tak americké, až to bolí. Díky bláznivému Američanovi s arzenálem palebných zbraní ale aspoň vidíme, co vydrží pro proti ostrým kulkám auto běžné konstrukce.

Jméno luxusní třídy S od Mercedesu vzniklo zkrácením pojmu Sonderklasse, což v překladu znamená něco jako „speciální třída”. Vlajková loď firmy během roků existence nasbírala řadu ocenění a mezi lidmi se o ní začalo říkat, že je „neprůstřelná”. Tím je pochopitelně míněna schopnost odolat nástrahám každodenního provozu, třebaže skutečně neprůstřelné verze třídy S existují. Fanatik do zbraní Edwin Sarkissian si ale vystačil s tím prvním významem a „neprůstřelnost” eSka se jal pokoušet v případě běžného provedení generace W220.

Nebohý béžový sedan se tak stal terčem ručních zbraně všemožných ráží. Podivná zábava odpovídá zemi původu - Sarkissian je pochopitelně Američan a ostrými pálí přímo do automobilu s velkým nadšením. Postupně tak ukazuje odolnost jednotlivých částí proti jeho střelivu. Mercedes třídy S je možná považovaný za technicky neprůstřelný, ale jednotlivé rány mu nedávají mnoho šancí.

Přesto má celé řádění poměrně překvapivý konec. Po uspokojení svých potřeb autor snímku do auta nasedne a odjede s ním. Ve voze bychom během jeho řádění sedět nechtěli, ale jak je vidno, tohle eSko vážně trochu neprůstřelné je - i když se střelec vyhnul palbě do nejzranitelnějších míst, jako je třeba chladič, přesto bychom čekali, že po takovém řádění auto nebude schopno provozu. Ale jak vidno...

Podívejte se na to sami, jen bychom doporučovali něco podobného neopakovat. Už kvůli úctě k autu, jako je Mercedes třídy S jakékoli generace. Takový osud si prostě nezaslouží.

Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 1 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 01Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 2 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 02Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 3 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 03Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 4 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 04Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 5 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 05Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 6 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 06Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 7 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 07Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 8 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 08Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 9 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 09Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 10 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 10Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 11 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 11Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 12 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 12Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 13 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 13Američan vyzkoušel, jak moc neprůstřelný je běžný Mercedes. Podívejte se, jak dopadl - 14 - Mercedes Benz S W220 odolnost proti kulkam 14
Edwin Sarkissian zkouší, kolik vydrží auto proti střelbě. Na závěr nenormálního pokusu vloží na sedadlo ještě láhev s plynem. Auto přesto zůstane po všem tom řádění funkční

Zdroj: [ Edwin Sarkissian@Youtube]

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 12 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše