Reklama

Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali?

Clarkson, Hammond a May byli v poslední době stíháni hlavně svými zdravotními potížemi, což má nakonec vliv i na podobu nové show.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali?

4.10.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Clarkson, Hammond a May byli v poslední době stíháni hlavně svými zdravotními potížemi, což má nakonec vliv i na podobu nové show.

Jeremy Clarkson nedávno tvrdil, že skoro zemřel na zápal plic, Richard Hammond pak stále lečí následky své nehody v Alpách. I přes tyto nepříjemnosti se ale tento měsíc přesto dočkáme prvního dílu druhé sezóny The Grand Tour. Přesné datum sice ještě oznámeno nebylo, nicméně Amazon mluví o „velmi brzké“ premiéře. Pod tím si ale můžeme představit cokoliv, klidně i poslední říjnový den. Spíše ale počítáme s příštím či přespříštím pátkem, s ohledem na první termín vycházející na pátek třináctého je ale spíše pravděpodobnější druhá možnost.

Ať už ovšem druhá sezóna začne kterýkoliv den, očekávat můžeme ještě více cestování po celém světě než v případě první série. Amazon totiž aktuálně pustil do světa nové snímky z natáčení a přihodil i pár informací. Víme tedy, že Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May navštívili během uplynulých měsíců Colorado, Chorvatsko, Dubaj, Mozambik, New York, Španělsko či Švýcarsko. Mimo svou domovinu tak strávili sto dní, a to na čtyřech kontinentech.

Stejně tak víme, že v americkém Coloradu dojde na prozkoumávání tamních velehor, zatímco v Mozambiku trojice skončí až po uši v bahně. Hammond pak způsobí nemalou spoušť v Dubaji, stejně jako ve Švýcarsku, kde na počátku června havaroval v Rimacu Concept_One. Kromě tohoto vozu se ale při natáčení druhé série posadil i za volant Arielu Nomad, z fotek je pak evidentní i to, že řídil stejně jako jeho kolegové hned několik postarších modelů Jaguaru.

To vypadá znovu na velké cestování, bude tomu tak ale jen před kamerami. Podle dostupných informací by dnes už slavný stan, ve kterém se natáčí „studiová” část každého dílu, neměl pro letošek hnout z Velké Británie, a to mimo jiné právě kvůli zdravotními potížím Clarksona a Hammonda, kteří musí být stále pod dohledem.

To je z klíčových informací vše, my už jen dodáme, že kromě zahájení druhé sezóny je na říjen naplánována i premiéra knihy The Grand Tour: Guide to the World. Ta vychází poslední den v měsíci, přičemž k mání bude za 29,99 USD (cca 660 Kč). Přečíst si budete moci nejen rozhovory s populární trojicí, ale alespoň obrazem navštívíte i mnohá exotická místa a dozvíte se také o řadě automobilek a jejich vozech. Většina informací je ale prý podle tvůrců „zavádějící či nebezpečná“.

Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 1 - The Grand Tour S02 preview 02Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 2 - The Grand Tour S02 preview 03Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 3 - The Grand Tour S02 preview 04Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 4 - The Grand Tour S02 preview 05Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 5 - The Grand Tour S02 preview 06Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 6 - The Grand Tour S02 preview 07Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 7 - The Grand Tour S02 preview 08Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 8 - The Grand Tour S02 preview 09Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 9 - The Grand Tour S02 preview 10
Druhá sezóna The Grand Tour startuje již tento měsíc...

Clarkson a spol. se přes problém vrací na obrazovky. Co si pro nás přichystali? - 10 - The Grand Tour S02 preview 01
...od 31. října bude k mání i nová kniha mapující osudy populární trojice

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše