Reklama

Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa)

Mnichovská novinka se oficiálně ukáže již za pár dnů. Vybavena bude nejen semi-autonomní řízení, ale také technologii Remote 3D View.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa)

10.10.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Mnichovská novinka se oficiálně ukáže již za pár dnů. Vybavena bude nejen semi-autonomní řízení, ale také technologii Remote 3D View.

Nové BMW řady 5 jsme si do značné míry naposledy přiblížili o víkendu, kdy byla zveřejněna celá řada videí odhalujících exteriér a interiér. V obou případech sice do hry zasáhla kamufláž, nicméně i tak bylo pár detailů jasně patrných. Kromě toho jsme naznačili, že premiéru lze čekat nejpozději do 23. října, kdy se vrátí populární série BMW Films. Její podstatou jsou filmové kraťasy, ve kterých herec Clive Owen předvádí nejrůznější modely značky. Jeden z nejlepších si můžete připomenout zde, přičemž máme obavu, že nová řada 5 v novém díle takové představení nepředvede, neboť uvažování firmy je teď trochu odlišné.

Tipujeme tedy, že podstatou filmu budou spíše asistenční systémy, o nichž se více dozvíme při premiéře. Ta se uskuteční již tento týden, ve čtvrtek 13. října. Toto datum je přitom pro automobilku nadmíru důležité, loni bylo totiž ve stejném termínu odhaleno BMW M2 Coupe. Němci tak přesně podle očekávání volí termín těsně následující po konci pařížského autosalonu.

Datum ale již nyní nechme stranou, místo toho se pojďme soustředit na dvojici nových videí, jež nám novou řadu 5 zase o trochu více odhalují. Mnohem zajímavější je v tomto směru první příspěvek, který láká na semi-autonomní řízení. Zcela jasně patrné jsou další detaily kabiny i zevnějšku, a to bez jakéhokoliv maskování, kdy pouze některé části vozu jsou rozostřeny. Je jich ale mnohem méně než dříve.

Ve druhém případě pak jde o technologii Remote 3D View, která pomocí sady kamer může virtuálně vykreslit váš vůz v místech, kde se právě nachází. V případě krádeže byste jeho lokaci tak mohli najít velmi snadno, tedy pokud nepůjde kupříkladu o podzemní parkoviště bez signálu. Zpět ale k videu, na němž je samotný zevnějšek vozu stále ještě rozostřen. Na finální odhalení ale již evidentně nebudeme dlouho čekat.

Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa) - 1 - BMW 5 G30 2017 teasery dalsi video 01Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa) - 2 - BMW 5 G30 2017 teasery dalsi video 02Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa) - 3 - BMW 5 G30 2017 teasery dalsi video 03Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa) - 4 - BMW 5 G30 2017 teasery dalsi video 03aNové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa) - 5 - BMW 5 G30 2017 teasery dalsi video 04Nové BMW 5 se zatím nejlépe ukázalo zvenčí i zevnitř, známe datum premiéry (videa) - 6 - BMW 5 G30 2017 teasery dalsi video 05
BMW novou pětku před světem skrývá, ale stále méně. Na těchto záběrech je už i přes zastření a vzdálené pohledy vidět alespoň trochu

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše