Reklama

Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl

Šipky a nápisy uvnitř myčky nesvítí jen pro srandu, pokyny mají svůj smysl. Pokud je budete ignorovat, může to dopadnout i docela tragicky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl

15.6.2018 | Mirek Mazal | 7 příspěvků

Šipky a nápisy uvnitř myčky nesvítí jen pro srandu, pokyny mají svůj smysl. Pokud je budete ignorovat, může to dopadnout i docela tragicky.

Nechat si umýt auto kartáčovou myčkou patří do běžného programu řidičů, kteří auta prostě používají. Lidé, kteří nemají k autům jakkoli hlubší vztah, nemají problém drhnout lak auta něčím, co připomíná brusný papír. Stačí jim rychlé odstranění špíny během působivého koncertu kartáčů a mycích trysek. Ovšem i při tom je třeba dbát pokynů zařízení, které si reguluje zákazníka v průběhu mycího procesu.

Podle video záznamu se řidič rozhodl odjet pryč uprostřed probíhajícího postupu. Na kameře je jasně vidět červený nápis „STOP”, ale automobil se rozjede ven. Béžový sedan najede do kartáčů, které se začnou nadzvedávat, ale neuhnou úplně. Nedočkavý člověk zařadí zpátečku a už to vypadá, že jeho rozum začal zase fungovat.

Chyba lávky, protože zhasnou světla zpátečky a řidič se pokusí na druhý pokus prorazit spáry myčky i přes varovně blikající červený nápis. Znovu neúspěšně, proto chce vycouvat, ale strhne na sebe celé zařízení, které spadne na skoro umyté auto i s řidičem.

Proč tato osoba nechtěla vydržet pár chvil do konce mycího programu, nikdo neví. Možná to byl jen zkrat, možná se mu udělalo špatně a chtěl se dostat rychle ven. Ať už to bylo jakkoliv, řidič zničil jak své auto, tak automatickou myčku. Jejích pokynů bude vážně lepší dbát...

Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 1 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 01Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 2 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 02Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 3 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 03Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 4 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 04Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 5 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 05Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 6 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 06Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 7 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 07Řidič nerespektoval pokyny automatické myčky. Podívejte se, jak dopadl - 8 - Ridic zdemoluje automatickou mycku 08
Není radno se snažit ujet ještě před dokončením mytí automobilu

Zdroj: LiveLeak@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama