-

Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost

Že je vybrzďování kamionu autem tak hloupé, že to lze stěží něčím překonat? Budete se divit, ale tento muž to dokázal, a to dokonce hned po onom vybrzdění.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost

27.7.2018 | Mirek Mazal | 15 příspěvků

Že je vybrzďování kamionu autem tak hloupé, že to lze stěží něčím překonat? Budete se divit, ale tento muž to dokázal, a to dokonce hned po onom vybrzdění.

Na britské dálnici M18 blízko Doncesteru se před objektivem palubní kamery kamionu odehrál tragikomický incident. Hlavní účinkujícím je bílý Renault Mégane a jeho postarší, přesto zjevně životem nepoučený řidič.

Ten se během odpoledního provozu dostal na dvouproudé komunikaci do konfliktu s šoférem kamionu. K čemu přesně mezi nimi došlo, na videu nevidíme, řidič osobáku se ale vše rozhodl vyřešit vybrzďováním. To je hodně hloupý nápad za jakýchkoli okolností, natož pak v tomto případě, ale nedokázal se ovládnout. Klasicky tedy najel před tahač a zabrzdil. Těžký velikán s nákladem napoprvé zareagoval, napodruhé už to ale nezvládl a narazil do zadní části Renaultu.

Hned po kontaktu se obě vozidla přemístila na krajnici do odstavného pruhu, aby se nehoda mohla vyřešit. Jakmile účastníci zastavili, z francouzského hatchbacku vyskočil rozrušený řidič a začal gestikulovat. Po sprše nadávek a máváním rukama pán zavolal policii s tím, že řidič kamionu nedodržel bezpečnou vzdálenost a naboural do něj.

Před pár léty by to možná vyšlo, v době všudypřítomných palubních kamer to ale bylo opravdu hodně naivní. Už tím se řidič projevil jako mimořádně nemyslící tvor, to nejlepší ale mělo teprve přijít. Když totiž policie dorazila na místo, zjistila, že muž, který svým chováním ohrozil a omezil všechny okolo, je pod vlivem alkoholu. A třešinka na dortu - jeho „zbraň” s kosočtvercem ve znaku neměla sjednané povinné pojištění.

Občas si říkáme, jak hloupí musí lidé být, aby s osobním autem vybrzďovali těžký tahač s přívěsem. Tento muž dává docela jasnou odpověď: velmi. Brit nejenže si vybrzďováním nikam nepomohl, protože pak musel zastavit, ale tím, že zavolal policii, se usvědčil i ze způsobení nehody. A v návalu emocí si ani neuvědomil, že je pod vlivem a nesjednal si povinné ručení. Tohle vybrzďování ho tak přijde hodně draho, shovívavost soudce nečekáme. A popravdě, žádnou si nezaslouží...

Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 1 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 01Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 2 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 02Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 3 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 03Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 4 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 04Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 5 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 05Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 6 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 06Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 7 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 07Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 8 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 08Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 9 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 09Řidič osobáku vybrzďoval kamion. Až poté se ale naplno ukázala jeho hloupost - 10 - Opily ridic vybrzdil kamion foto 10
Řidič vybrzdil kamion a zavolal policii. Celkem častý stupidní jev na silnicích měl ovšem překvapivé rozuzlení

Zdroj: HGV Dash Cam Footage@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 15 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše