Reklama

Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu

Novinka nabídne kůži Nappa, vyhřívané i ventilované přední sedačky a armádu jízdních asistentů. Atmosférickou benzínovou V6 ale nečekejte.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu

30.9.2016 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Novinka nabídne kůži Nappa, vyhřívané i ventilované přední sedačky a armádu jízdních asistentů. Atmosférickou benzínovou V6 ale nečekejte.

Dubnový debut nové generace Renaultu Koleos byl spojen s informací, že na evropském trhu vůz v roce 2016 neuvidíme, že je Evropa na řadě až zkraje roku 2017. To stále platí, značka Renault ale svou novinku přivezla i na pařížský autosalon. A to rovnou ve variantě Initiale Paris, nejluxusnější, jakou si můžete pořídit.

Víme tedy, že Koleos je v podstatě Nissan X-Trail s designem Renaultu Talisman, že má vpředu napříč uložené čtyřválce s výkonem až 180 PS a že bude mít ve výbavě pohon všech kol s manuálním ovládáním, takže bude možno aktivovat stálou čtyřkolku. A že stojí na platformě CMF C/D, jako skoro všechno většího, nového a vyrobeného u aliance Renault Nissan.

Varianta Initiale Paris, která se v Paříži představuje, je nacpaná výbavou. Zvenčí moc poznat nepůjde, jak se na luxusní vůz sluší, ale všimněme si nových 19" kol, fialovočerné barvy Amethyst Black a kompletně LEDkových předních světel, které budou ve standardu. Samozřejmostí je také logo Initiale Paris na přední masce a několika dalších místech.

Že sedíte ve vrcholné verzi, má být poznat zejména v interiéru. Standardem bude čalounění kůží Nappa, elektrické ovládání, vyhřívání a ventilace předních sedaček, audiosystém Bose, nejlepší infotainment R-Link 2 s 8,7" obrazovkou orientovanou na výšku a loga Initiale Paris na různých místech kabiny včetně prahů. Ve výbavě bude také armáda elektronických jízdních pomocníků od automatických dálkových světel přes rozpoznávání dopravních značek a hlídače jízdních pruhů až po detekci únavy.

Ke Koleosu Initiale Paris bude Renault nabízet také speciální asistenční služby na telefonu, vyzvednutí vozu na servis u zákazníka a zapůjčení náhradního vozu, alespoň v některých státech. Jestli mezi nimi bude Česká republika, nevíme; otázkou je, kolik Koleosů Initiale Paris tu Renault vůbec má šanci prodat.

Tip: Projděte si všechny novinky pařížského autosalonu 2016.

Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 1 - renault koleos initiale paris 2017 02Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 2 - renault koleos initiale paris 2017 01Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 3 - renault koleos initiale paris 2017 03Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 4 - renault koleos initiale paris 2017 04Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 5 - renault koleos initiale paris 2017 05Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 6 - renault koleos initiale paris 2017 06Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 7 - renault koleos initiale paris 2017 07Renault Koleos Initiale Paris se ukázal „doma”, nabízí špičkovou výbavu - 8 - renault koleos initiale paris 2017 08
Nový Koleos se představil ve verzi Initiale Paris

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama