Reklama

Tak teď vypadá ruka Jeremyho Clarksona. Trio The Grand Tour už není nejmladší

Posledním „funkčním členem” The Grand Tour je teď James May. Richard Hammonda i Jeremy Clarkson jsou teď mimo hru.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Tak teď vypadá ruka Jeremyho Clarksona. Trio The Grand Tour už není nejmladší

7.8.2017 | Petr Prokopec | 24 příspěvků

Posledním „funkčním členem” The Grand Tour je teď James May. Richard Hammonda i Jeremy Clarkson jsou teď mimo hru.

Když se zadíváme na data narození všech tří moderátorů The Grand Tour, sotva budeme Jeremy Clarksona, Jamese Maye či Richarda Hammonda považovat za mladíky. První letos v dubnu oslavil 57. narozeniny, druhý v lednu čtyřiapadesáté a třetí se v prosinci stane osmačtyřicátníkem. Mladí jsou ovšem stoprocentně duchem, pročež ve svých show provádí věci, o jakých pomalu ani nesní a především jaké by často nezvládli ani lidé s polovinou křížků na krku.

Vyzývání boha, osudu či čehokoliv jiného samozřejmě nemusí končit vždy dobře. Své o tom ví především Hammond, který letos nejprve havaroval na motocyklu, než povolal do služby veškeré anděly strážné. Při nehodě s Rimacem Concept One málem přišel o život, nakonec si z ní odnesl „jen” frakturu kolene.

Richard ovšem není jediným členem trojlístku, který natáčení druhé sezóny The Grand Tour poněkud komplikuje. Aktuálně do stavu nemocných přibyl i Clarkson, který se sice nedávno vydal na krátkou dovolenou na Malorku, ovšem v pátek byl hospitalizován se zápalem plic. Opět - před dvaceti třiceti lety by taková nemoc, byť sama o sobě poměrně vážná - Jezzu zastavila jen na krátko, nicméně nyní bude zcela „mimo službu“ minimálně týden. Ale i pak bude muset být velice opatrný.

Clarkson si tak na svém účtu na Twitteru dělá srandu z Jamese Maye, který je aktuálně „jediným funkčním členem The Grand Tour. Pomáhej nám bůh.“ Nicméně se dá předpokládat, že ve skutečnosti mu do smíchu není, postavení dvou ze tří hlavních protagonistů show mimo hru již je nemalou komplikací. Pokud tedy dosud nebyla premiéra druhé sezóny v ohrožení, nyní již natáčecí plán dostává opravdu vážné trhliny.

Samozřejmě nevíme, co všechno již bylo natočeno, co je ještě třeba a zda kupříkladu na tyto týdny nemá volno celý štáb. Amazon zatím žádné upřesňující informace nepodal a pokud v nejbližších dnech ani nedorazí, nejspíše se nic podstatného nezmění. Nicméně je třeba dodat, že nehody se dějí, a pokud je přímo vyzýváte, dějí se o to častěji. A jejich následky jsou o to větší, čím více let vám je...

Tak teď vypadá ruka Jeremyho Clarksona. Trio The Grand Tour už není nejmladší - 1 - Jeremy Clarkson zapal plic lepsi 01
Jeremy Clarkson oznámil své zdravotní komplikace na sociálních sítích...

Tak teď vypadá ruka Jeremyho Clarksona. Trio The Grand Tour už není nejmladší - 2 - Jeremy Clarkson zapal plic lepsi 02
...a dodal: „Toto je teď jediný funkční člen The Grand Tour. Pomáhej nám bůh.”

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 24 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama