Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Honda CR-V 2012: evropská verze již v Ženevě, prý bude vypadat jinak
6.2.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Honda již dříve oznámila, že nové CR-V začne v Evropě prodávat až na podzim. Na tom se nic nemusí změnit, veřejná premiéra ale vůz čeká již v březnu.
Nová generace Hondy CR-V se ve svém produkčním provedení poprvé představila již na loňském autosalonu v Los Angeles a o něco později jsme si mohli prohlédnout také fotky a specifikace japonské verze. Obě tyto události doprovázela informace, že na uvedení tohoto modelu na evropské trhy si ještě rok počkáme, nakonec to ale tak dlouhé čekání nebude. Minimálně z hlediska veřejné premiéry zůstane nové CR-V pro Evropu tajemstvím maximálně už jen jediný měsíc.
A proč mluvíme o tajemství, když vzhled vozu je již dávno známý? Inu, Honda slibuje, že CR-V pro starý kontinent dostane citelně agresivnější vzhled. Zatím nemáme žádný snímek, který by naznačil, co má automobilka přesně na myslli (všechny přiložené fotky náleží japonské verzi), hovoří se ale o tom, že tento model dostane jiné nárazníky i další oplastování, které mu dodá ostřeji řezané linie.
Krom této novinky Japonci v Ženevě ukáží i koncept nového NSX, Civic s motorem 1,6 i-DTEC a model Jazz s benzinovým motorem 1,2 v úsporně laděné verzi se systémem start and stop a poněkud více do sportovna vyvedeném provedení Si s tvrdším a nižším podvozkem a vizuálními úpravami interiéru i zevnějšku.
Alespoň na fotografie čehokoli ze zmíněného (tedy krom NSX, to už známe) si musíme ještě počkat.
Tip: Projděte si všechny žhavé automobilové novinky v našem speciálu k ženevskému autosalonu 2012





















Nová Honda CR-V 2012 v produkčním provedení pro japonský trh. Pro Evropu prý bude vypadat znatelně odlišně.
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nejméně jeden člověk používá zdánlivě absurdní terénní Lamborghini Huracán k tomu, k čemu bylo stvořeno
před 7 hodinamiNěmec si udělal zjevně legrační napodobeninu policejního vozu s nápisem Folizei, udělali u něj domovní prohlídku a auto mu sebrali
včeraVW se pokusil vylepšit svůj obraz obšlehnutím slavné Gymkhany, dosáhl ale přesného opaku toho, o co dnes usiluje
15.9.2025
Nové na MotoForum.cz
- Testy WSBK - Jerez 2. den 19:37
- Honda WN7: elektrický motocykl 12:45
- Testy WSBK - Jerez 1. den včera 22:03
- Test MotoGP v Misanu 15.9.2025
- Ducati Diavel V4 RS a Multistrada V4 RS 2026: absolutní vášeň 15.9.2025
Nejčtenější články
Dosud neznámý sporťák zajel 5 rekordů 5 okruhů během 5 dnů, navíc mezi nimi přejížděl po vlastní ose
19.8.2025Automobilka dokázala i v roce 2025 spojit 2 059 koní výkonu s ručním řazením, to zní až trochu šíleně
19.8.2025Ruská Tesla konečně dokončila své první sériové auto, od Američanů odkoukala i způsob prodeje
19.8.2025Japonci odhalili svůj chystaný nový supersport, fascinuje designem i vychytávkami typu řešení výfuků
19.8.2025Ojetý VW ID.3 láká už po pár letech na extra nízké ceny, koupě ojetého elektromobilu ale nebývá dobrý nápad
19.8.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva