Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno)

O novém velkém SUV Hyundai víme zase o něco více. Jistotou je mimo jiné už i nasazení turbodieselu 2,2 CRDi o výkonu 225 koní.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno)

21.3.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

O novém velkém SUV Hyundai víme zase o něco více. Jistotou je mimo jiné už i nasazení turbodieselu 2,2 CRDi o výkonu 225 koní.

Doplněno 21. 3.: Hyundai má patrně děravé interní informační kanály. Na internetu se průběžně objevují další nové záběry ix45 pod jménem Santa Fe, které najdete doplněné pod článkem. Možná je na čase ukázat karty, když už vlastně ani není co ukrývat.

Po přistižení zcela nemaskovaného prototypu letos v lednu a vcelku výmluvném virtuálním odhalení ze strany automobilky před pár týdny není nové Hyundai Santa Fe alias ix45 zrovna zahaleno mrakem tajemství. Pár menší obláčků tu ale přece jen je a jak se zdá, i ty by se mohly rozptýlit ještě před premiérou vozu na dubnovém autosalonu v New Yorku.

Nejnověji k tomu přispěl únik dvou stránek oficiálního prodejního katalogu, které se objevily na webu Korean Car Blog. Pořízený scan není zrovna kvalitní, ale i tak si díky němu můžeme v detailech prohlédnout skutečná přední i zadní světla nebo alespoň částečně nahlédnout do interiéru. Patrné je též použití LED v zadních světlech a několik zajímavých výbavových prvků - palubní systém BlueLink, automatické parkování, kolenní airbag nebo systém udržování jízdního pruhu, to vše bude pro ix45 k dispozici.

Možná vůbec nejzajímavější je definitivní potvrzení nasazení nového dieselu 2,2 CRDi s výkonem 225 koní do tohoto modelu. Spekulovali jsme o tom minulý týden po jiném podobném úniku, teď už je jasné, že tato motorová novinka oslaví premiéru právě v ix45. S tímto agregátem se tedy patrně neobjeví v New Yorku, neboť v Americe diesely tradičně „nejedou”, očekáváme však, že alespoň virtuálně tuto motorizaci Hyundai za dva týdny při příležitosti světové premiéry odhalí.

Po dnešku je tedy otázkou, jak mnoho toho k odhalování na New York ještě zbude, úplně všechno ale snad do té doby Korejcům neunikne.

Tip: Projděte si rychlý přehled všech newyorských novinek


Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 1 - Hyundai ix45 Santa Fe 01Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 2 - Hyundai ix45 Santa Fe 02Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 3 - Hyundai ix45 2012 katalog lepsi 01Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 4 - Hyundai ix45 2012 katalog lepsi 02Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 5 - Hyundai ix45 2012 upoutavka dalsi 02Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 6 - Hyundai ix45 2012 upoutavka dalsi 03Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 7 - Hyundai ix45 2012 upoutavka dalsi 04
Stránky katalogu ix45 alias Santa Fe 2012 odhalují pár zajímavých podrobností

Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 8 - Hyundai ix45 2012 oficialni ilustrace 01Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 9 - Hyundai ix45 2012 oficialni ilustrace 02Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 10 - Hyundai ix45 2012 upoutavka dalsi 01
Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 11 - Hyundai ix45 2012 spy 01Hyundai ix45: únik části katalogu odhaluje další detaily a potvrzuje silný diesel (doplněno) - 12 - Hyundai ix45 2012 spy 02
Předchozí špionážní snímky a ilustrace řekly mnohé, ale jen o designu korejské novinky

Zdroj: Hyundai Blog přes The Korean Car Blog

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše