Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace)

Jaguar XE má konkurovat BMW řady 3, takže bude potřebovat i kombík. Zatím jediná ilustrace, jak by mohl vypadat, možná nebude tak daleko od pravdy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace)

9.10.2014 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jaguar XE má konkurovat BMW řady 3, takže bude potřebovat i kombík. Zatím jediná ilustrace, jak by mohl vypadat, možná nebude tak daleko od pravdy.

Vcelku čerstvě, na pařížském autosalonu představený Jaguar XE, se dá považovat za nástupce modelu X-Type, který se vyráběl v letech 2001 - 2009. A také bude konkurovat vozům jako Mercedes třídy C nebo BMW řady 3. Z těchto důvodů se nedá moc pochybovat, že i XE dostane verzi kombi.

Jak by mohla vypadat, představil designér Remco Meulendijk na jednom obrázku. Není to nic moc ohromujícího, v podstatě se díváme na sedan XE, včetně možná trochu příliš velkých zadních světel, s přidanou střechou z XF Sportbrake, kterýžto stroj nejen evropské silnice již nějakou dobu brázdí. Tato ilustrace, třebaže je docela jednoduchá, by nemusela být daleko od pravdy.

Již víme, že XE má dostat například dvojité přeplňování, osmiválec nebo čtyřkolku. Kombík zatím potvrzen není, ale pravděpodobný je rozhodně, stejně jako přídomek Sportbrake, kterým je pojmenováno i větší XF. A říci, že jezdíte Jaguarem, není špatné, i když to bude dieselový kombík, třeba s pohonem všech kol.

Tip: Projděte si všechny novinky pařížského autosalonu 2014, máme pro vás i galerii živých fotografií přímo z Paříže.


Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 1 - jaguar xe sportbrake ilustrace 01Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 2 - jaguar xe sportbrake ilustrace 02
Takto si Jaguar XE Sportbrake představuje Remco Meulendijk...

Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 3 - Jaguar XE zive 01Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 4 - Jaguar XE zive 02Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 5 - Jaguar XE zive 03Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 6 - Jaguar XE zive 04Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 7 - Jaguar XE zive 05Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 8 - Jaguar XE zive 06Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 9 - Jaguar XE zive 07Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 10 - Jaguar XE zive 08Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 11 - Jaguar XE zive 09Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 12 - Jaguar XE zive 10Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 13 - Jaguar XE zive 11Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 14 - Jaguar XE zive 12Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 15 - Jaguar XE zive 13Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 16 - Jaguar XE zive 14Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 17 - Jaguar XE zive 15Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 18 - Jaguar XE zive 16Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 19 - Jaguar XE zive 17Jaguar XE Sportbrake: nové kombi by mohlo vypadat takto (ilustrace) - 20 - Jaguar XE zive 18
... a takto se Jaguar XE sedan ukázal v Paříži

Zdroj: Design RM

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše