Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket?

Audi má svůj S line, BMW zas M paket. Mercedes šperkuje své vozy sportovním provedením Avantgarde a Lexus sází na paket F Sport. A Jaguar? Ten nemá nic. Tedy neměl, nyní je tu paket Black Pack.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket?

8.11.2010 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket?

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Audi má svůj S line, BMW zas M paket. Mercedes šperkuje své vozy sportovním provedením Avantgarde a Lexus sází na paket F Sport. A Jaguar? Ten nemá nic. Tedy neměl, nyní je tu paket Black Pack.

Jak jste již jistě pochopili, Black Line je označení pro sportovní paket, kterým si můžete nově vybavit váš nový Jaguar, konkrétně model XF. K dispozici je pro verze Diesel S, 5,0 V8 a XFR.

A co v této sadě dostanete? Jedná se o vcelku obvyklé úpravy zevnějšku, ale interiéru se „černý paket” kupodivu vyhnul. Na první pohled jsou to především nové barevné odstíny karoserie Polaris White, Spectrum Blue, Ultimate Black, Stratus Grey, Lunar Grey a Liquid Silver, které jsou k dispozici pro verze Diesel S a V8. Pro nejrychlejší verzi XFR byly připraveny barvy Kyanite Blue a Salsa Red. K novým lakům dobře pasuví tmavě lakované ráfky Draco s dvaceti palci v průměru, černě lakované rámy oken a stejně vyvedená maska chladiče. Verzi Diesel S lze navíc doplnit o paketem Aerodynamic, který přidá několik dílů (přední nárazní, masku chladiče a zvýrazněné prahy) z modelu XFR.

Britský M paket je relativně skromný a tomu odpovídá i cena 950 liber, za níž je k mání ve Velké Británii. Za odpovídající cenu by ale měl být co nevidět k mání i u nás.


Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 1 - Jaguar XF Black Pack 01Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 2 - Jaguar XF Black Pack 02Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 3 - Jaguar XF Black Pack 03Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 4 - Jaguar XF Black Pack 04Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 5 - Jaguar XF Black Pack 05Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 6 - Jaguar XF Black Pack 06Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 7 - Jaguar XF Black Pack 07Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 8 - Jaguar XF Black Pack 08Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 9 - Jaguar XF Black Pack 09Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 10 - Jaguar XF Black Pack 10Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 11 - Jaguar XF Black Pack 11Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 12 - Jaguar XF Black Pack 12Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 13 - Jaguar XF Black Pack 13Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 14 - Jaguar XF Black Pack 14Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 15 - Jaguar XF Black Pack 15Jaguar XF Black Pack: je libo britský M paket? - 16 - Jaguar XF Black Pack 16

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše