Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video)

Nedostanete se se svým Jeepem příliš často z města a přesto byste rádi okusili trochu přírody? Automobilka má řešení, připomene Piráty z Karibiku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video)

18.2.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nedostanete se se svým Jeepem příliš často z města a přesto byste rádi okusili trochu přírody? Automobilka má řešení, připomene Piráty z Karibiku.

Když si koupíte Jeep proto, abyste s ním podnikali dobrodružství a jezdili mimo asfalt, ale všední dny trávíte za stolem v kanceláři, jistě občas pociťujete nedostatek výletů. Stejně trpí vaše auto; tím spíš, pokud vaše město vymyslelo parkovací zóny a vy musíte jezdit tramvají. Abyste vozu aspoň trochu ulevili, přichází německé zastoupení Jeepu s lékem.

Nazvalo ho Mud Mask, tedy bahenní maska. Něco jako v lázních, kde se za ohromné peníze ponoříte do kádě s blátem. Německý Jeep tedy nabízí tuhle kúru v omezené edici 75 kusů, protože mu je letos 75 let; i to je důvod tohoto marketingového kousku. Na plechovce se píše „100% skutečná hlína” a „Pouze pro použití v nouzi. Nepoužívat, dokud existuje možnost skutečného dobrodružství.”

Tyhle plechovky nejsou na prodej, musíte se registrovat na německém webu Jeepu a pak tuhle věc vyhrát. Nikdo si asi nedělá iluze, že by ji nějaký fanoušek skutečně použil, bude to spíš slušný sběratelský artikl, pokud vám v garáži stojí Grand Cherokee SRT8, Renegade Trailhawk a Wrangler upravený pro skutečné offroadové dovádění.

Koncept plechovky s hlínou nám připomněl scénu z jednoho filmu o pirátech. „Mám sklenici hlíny, mám sklenici hlíny,” zpíval Kapitán Jack Sparrow. Nebyla to sice hlína určená pro snížení utrpení nevyužívaného Jeepu, ale pokud vyhrajete, můžete zpívat podobně. Podívejte se na ni níže.


Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 1 - jeep mud mask 01Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 2 - jeep mud mask 02Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 3 - jeep mud mask 03Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 4 - jeep mud mask 04Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 5 - jeep mud mask 05Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 6 - jeep mud mask 06Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 7 - jeep mud mask 07
Plechovka hlíny. Doslova. Použití jen v nouzi

Jeep má spásu pro auta, co se nedostanou z města: bahenní masku (foto, video) - 8 - jeep mud mask 08 captain jack sparrow
Sklenici hlíny měl i Kapitán Jack Sparrow

Zdroj: AdWeek

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.