Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG

Němci chtějí zůstat Němci a po BMW a se i Mercedes se svou nejžhavější novinkou prohnal nejprve po domácí půdě v neznámé, ale ne zcela obyčejné verzi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG

26.12.2013 | Petr Miler | 1 příspěvek

Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Němci chtějí zůstat Němci a po BMW a se i Mercedes se svou nejžhavější novinkou prohnal nejprve po domácí půdě v neznámé, ale ne zcela obyčejné verzi.

Naposledy včera jsme při příležitosti uvolnění podrobnějších informací k Mercedes C 2014 AMG Line konstatovali, že se nové třídy C asi jen tak nezbavíme. Byla to slova vcelku prorocká, neboť neuběhlo ani 24 hodin a k zřejmě nejdůležitější stuttgartské novince posledních několika let se musíme vrátit znovu, A to navzdory faktu, že vůz jsme si ještě dříve mohli dopodrobna představit, zamyslet se i nad podobou kupé, kombi i verze AMG a nakonec se podívat na zoubek i dalším chystaným motorům, neboť zprvu budou pro Céčko k mání pouze tři.

Jaký z nich je pod kapotou prvně nafoceného nemaskovaného auta v ulicích neznámého německého města, netušíme, ale to dnes není podstatné. Důležité je, že se ještě před premiérou vozu na detroitské NAIAS můžeme nejnovějšímu Mercedesu podívat zpříma do světel bez jakýchkoli uměleckých či digitálních přetvářek skrze objektiv fotoaparátu Christiana Mrotzeka, který se o snímky podělil s kolegy z blogu Mercedes-Benz Passion. Fotky to sice nejsou dokonalé, přesto podle nás docela jasně ukazují, že auto bude fešné také „in natura”, a to zvlášť s vizuálními doplňky od AMG, které jsme rozebírali včera.

Bez zajímavosti pak není ani to, že po BMW M4 jde o další německou novinku pro Detroit, kterou si můžeme prohlédnout ještě před premiérou na americké půdě v rodném Německu. Jako by Němci nechtěli, aby „domácí” neměli pocit, že je pro automobilku Amerika vlastně důležitější (což nejspíš reálně je...), a tak faktickou premiéru pořádají dnes a denně na silnicích spolkové republiky. Nevíme, jak se na to budou tvářit Američané, my ale z dřívějšího setkání s M4 a novou třídou C můžeme mít jen radost...


Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG - 1 - Mercedes C W205 2014 foto ulice 01Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG - 2 - Mercedes C W205 2014 foto ulice 02Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG - 3 - Mercedes C W205 2014 foto ulice 03Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG - 4 - Mercedes C W205 2014 foto ulice 04Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG - 5 - Mercedes C W205 2014 foto ulice 05Mercedes C W205: další německá novinka nafocena na ulici, i s doplňky od AMG - 6 - Mercedes C W205 2014 foto ulice 06
Nejsou to nejkvalitnější fotky, ukazují však zatím nejlépe, jak se bude nové Céčko jevit pod širým nebem

Zdroj: Mercedes-Benz Passion

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše