Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí

(ilustrace) Až Škoda nebude Fabii prezentovat jen jako nejlepší auto světa, přijdou i takové snímky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí

21.8.2014 | Adam Šrámek | 20 příspěvků

Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(ilustrace) Až Škoda nebude Fabii prezentovat jen jako nejlepší auto světa, přijdou i takové snímky.

Po představení nové Fabie s karoserií hatchback jsme vám nabídli i fotky prototypu verze Combi a také jsme ukázali, jak by mohlo vypadat provedení Monte Carlo, od kterého si domácí slibují více než od ostrého RS. Ostatně tu poslední zmiňovanou zřejmě nikdy neuvidíme. Ke složce Fabia III si ale dnes můžeme přidat i něco obyčejnější - vizualizace nejpopulárnějších verzí.

Pokud si vzpomínáte na uvedení poslední Octavie, nebyla strategie odhalování modelu ze strany mladoboleslavských odlišná od té aktuální. Všem fotogaleriím dominovaly snímky s velkými koly a xenonovými světlomety a ouha, vůz bez nich rázem vypadal o dost chudší, značně obyčejnější. Právě to jsou ale verze, které na silnicích potkáváme nejčastěji.

Také obvyklá Fabia mívá nanejvýš jednoduchá hliníková kola a metalický lak, obvykle se tak zcela bezpečně schová v davu a právě v tom si její majitelé libují. Proto by stálo za to, představit si, jak by mohla vypadat, jakmile ji automobilka oholí o světlomety s tmavým pozadím a jakmile dostane o palec menší kola spolu s méně výraznou barvou karoserie. Díky slovenskému kreslíři Durcimu ale takovou podobu můžete spatřit už teď a to hned v několika barvách, se kterými bychom mohli počítat bez ohledu na dodatečnou výbavu.

Ve sbírce vizualizací si také můžete všimnout, jak by potenciálně mohla za pár let vypadat verze Junior za nejnižší ceníkové sumy, kvůli nimž bude potřeba trošku obnažit nárazníky spolu s kryty zrcátek a odhodit také kola z lehkých slitin. Taková Fabia už jednou vznikla a i když podruhé se škodovka do stejných vod prý nepustí, pro zajímavost (a další motivaci k neopakování stejného receptu...) přidáváme i tyto ilustrace. Podívejte se na to sami.


Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 1 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 01Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 2 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 02Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 3 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 03Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 4 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 04Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 5 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 05Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 6 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 06
Vizualizace třetí generace Fabie ukazují vůz s běžnými parabolovými světlomety a šestnáctipalcovými koly

Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 7 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 07Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 8 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 08Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 9 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 09Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 10 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 10Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 11 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 11Nová Fabia ve standardu i jako Junior: až Škodě klesne sebevědomí - 12 - Skoda Fabia Junior 2015 vizualizace 12
Pozornosti by neměla ujít ani verze Junior na „plecháčích“ s nelakovanými nárazníky

Zdroj: Durci Design

Adam Šrámek

Diskuze 20 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše