Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení

Druhá generace sportovního SUV se oficiálně představí až příští rok. Již nyní ovšem známe zejména přední partie i část techniky pod kapotou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení

1.11.2013 | Petr Prokopec | 6 příspěvků

Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Druhá generace sportovního SUV se oficiálně představí až příští rok. Již nyní ovšem známe zejména přední partie i část techniky pod kapotou.

Mnichovská automobilka má opravdu smůlu, v poslední době se jí totiž nedaří udržet v tajnosti až do oficiální premiéry prakticky žádnou novinku. Před oficiálním představením jsme si tak mohli prohlédnout novou generaci BMW X5, elektromobil i3, hybrid i8 i nedávno představenou řadu 2. Aby toho nebylo málo, pak již hezkých pár měsíců víme, jak bude vypadat příští generace Mini a nyní se k daným únikům přidává také druhá generace X6.

Sportovní SUV bylo nachytáno na střeše jedné z budov v americkém Dallasu, kde se tým fotografů a jejich pomocníků cítil v naprostém bezpečí. Někdo se však očividně ocitl ještě výše a tak měl o celé situaci ideální přehled. BMW X6 2015 si tak můžeme prohlédnout prakticky ze všech stran, i když z poněkud větší vzdálenosti. O identifikaci však nemáme nejmenších pochyb - vůz totiž prozrazují kruhové mlhovky nad čelními vstupy vzduchu, které model X4, s nímž by bylo možné většího sourozence zaměnit, nedostane.

Nejistota však panuje v rámci pohonných jednotek. X6 je pro BMW jedním z tvz. „haló modelů“, díky čemuž by nakonec nemusel nabízet čtyřválcový motor a pohon zadních kol jako letos představená nová generace X5, která musí pokrývat mnohem širší pásmo zákazníků. V rámci identické platformy však již neexistují nejmenší pochyby, stejně jako se pod kabát X6 nastěhují také veškeré elektronické a bezpečnostní systémy praktičtějšího sourozence.


Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení - 1 - BMW X6 2015 unik produkcni verze 01Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení - 2 - BMW X6 2015 unik produkcni verze 02Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení - 3 - BMW X6 2015 unik produkcni verze 03Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení - 4 - BMW X6 2015 unik produkcni verze 04Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení - 5 - BMW X6 2015 unik produkcni verze 05Nové BMW X6 nafoceno bez maskování, znovu během oficiálního natáčení - 6 - BMW X6 2015 unik produkcni verze 06
Oficiální fotografové BMW by si již opravdu měli začít dávat pozor, neboť zejména díky jejich nešikovnosti jsou nové modely značky odhalovány dříve, než automobilka zamýšlí

Zdroj: Car and Driver

Petr Prokopec

Diskuze 6 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše