Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto)

Dlouho, velmi dlouho očekávaná premiéra sériové Alfy 4C se odehrála včera a jen o výstřel do tmy by se už jednat nemělo. Aspoň další materiály tomu nenasvědčují.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto)

6.3.2013 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto)

/

Dlouho, velmi dlouho očekávaná premiéra sériové Alfy 4C se odehrála včera a jen o výstřel do tmy by se už jednat nemělo. Aspoň další materiály tomu nenasvědčují.

Není mnoho nového, co bychom vám po řadě článků předcházejících ženevské premiéře sériové Alfy Romeo 4C mohli k tomuto vozu říci. Všechna známá fakta shrnulo naše včerejší detailní představení, kde jste se mohli dočíst nejen o úžasně nízké hmotnosti, slušném výkonu i velmi dobré dynamice, ale také o poznání horší ceně. K vidění byl a na přiložených živých fotografií ze Ženevy znovu je také lehce pozměněný design, který je některými kritizován pro jeho nová hlavní světla.

Názor na tuto záležitost si ale udělejte sami, pomoci vám s tím bude moci i první oficiální jízdní video. Je to tedy spíše reklamní klípek, který se snaží spojit statickou i dynamickou prezentaci s trochou stylu a poněkud nenápaditým příběhem, auto v akci ale vidět je. Prohlédnout si navíc můžete nejen to, ale chvílemi třeba i interiér s digitální přístrojovou deskou a pár dalších detailů.

Jak moc se vám bude vesměs značně zrychlený první snímek s pohřebištěm Alf (aspoň tak to vypadá...) v závěru, to uvidíte sami, my přidáme ještě druhý. Ten se zabývá online konfigurátorem 4C, který je k dispozici na webu věnovaném tomuto modelu, zatím je ale značně jednoduchý a dovolí vám jen velmi omezené hrátky se vzhledem. Spuštění plné verze ale slibuje Alfa Romeo až na červen, a tak si s ním chvíli budete muset vystačit...


Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 1 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 01Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 2 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 02Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 3 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 03Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 4 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 04Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 5 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 05Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 6 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 06Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 7 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 07Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 8 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 08Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 9 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 09Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 10 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 10Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 11 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 11Produkční Alfa Romeo 4C předvádí svůj talent na prvním jízdním videu (+ konfigurátor, živé foto) - 12 - Alfa Romeo 4C 2013 zive 12
Žové fotky sériové 4C ze Ženevy

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše