Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát

Různých rozepří jsme na silnicích svědky častěji, než bychom si přáli, obvykle se ale do křížku nepustí šoféři zcela odlišných aut. Tady se to stalo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát

16.1.2020 | Mirek Mazal

Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Různých rozepří jsme na silnicích svědky častěji, než bychom si přáli, obvykle se ale do křížku nepustí šoféři zcela odlišných aut. Tady se to stalo.

Videozáznam kanadského silničního konfliktu mezi dvěma řidiči ukazuje nerovný souboj klasického sedanu s náklaďákem. Kdo ví, co přesně se stalo předtím, jeden z šoférů se ale v potyčce ocitl s nesprávnou výbavou. Čtyřnápravový kolos si s bezbranným osobákem pohrál jako hbitá kočka s polomrtvou myší.

Přihlížející motoristé jedoucí po dálnici 401 viděli rozvášněného profesionála sunoucího před sebou napříč postavenou Hondu Civic. Dozvuk předchozích neshod vygradoval tlačením vzpříčeného vozu dálnicí a nakonec jeho odsunutí až ke svodidlům.

Po přimáčknutí ke krajnici nákladní automobil pokračoval dál a už to vypadalo, že přijíždějící kolega s tunami nákladu dokončí pomstu. K otlučené Hondě mimo jízdní pruh zamířil druhý kamion, ale v poslední chvíli změnil směr a ke konečnému knockoutu nedošlo.

Hlavní aktér silniční řežby médiím klidně řekl, že „neviděl, co se před ním děje“. Samozřejmě lže, jelikož přehlédnout smýkající Civic před kabinou by chtělo pokročilé zraku, sluchu a ještě několika dalších vjemů. Případ si převzala provinční policie z Ontaria, řešení nevídané nehody bude probíhat i za pomocí natočených záběrů přehnaných emocí. Snad nemusíme dodávat, že něco takového do provozu nepatří, v každém silničním sporu platí, že moudřejší ustoupí - dělat si boxerský ring ze silnici je nebezpečné pro přímo zúčastněné i všechny ostatní.


Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 1 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 01Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 2 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 02Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 3 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 03Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 4 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 04Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 5 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 05Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 6 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 06Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 7 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 07Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 8 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 08Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 9 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 09Řidič osobního auta se na dálnici pustil do přetlačované s náklaďákem, nemohl vyhrát - 10 - Pretlacovana osobaku s kamionem foto 10
Nerovný souboj na kanadské dálnici nemohl dopadnou jinak, případ nyní řeší policie

Zdroj: Toronto Sun@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.