SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě

Chrysler se tak trochu oproti očekáváním pochlubil na svém facebookovém profilu ještě jednou upoutávkou na nový SRT Viper. Říká zatím nejvíce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě

2.4.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Chrysler se tak trochu oproti očekáváním pochlubil na svém facebookovém profilu ještě jednou upoutávkou na nový SRT Viper. Říká zatím nejvíce.

Mnoho tajemství z letošních novinek newyorského autosalonu už k odhalení nezbývá. Venku je poslední ze smečky Mercedesů, nový Fisker Altantic nebo otevřené BMW i8 Spyder. To se možná ukáže až později v Pekingu, ale věřte, že odhalení faceliftovaného BMW X1 středy nedožije. Za chvíli vám ukážeme i nový Lincoln MKZ v produkční verzi, a tak vlastně jedinou a zároveň též největší nepoznanou důležitou novinkou je nový Viper 2013.

Musíme říci, že Chrysler předvádí tentokrát velmi pečlivou práci a ani přes naše kvalitní zdroje nevíme o nikom, kdo by měl k dispozici fotky celého auta. Pravda, i automobilce něco uniklo, ale fotky hraček z Hot Wheels asi nejsou to, co by nás uspokojilo. Zavděk jsme tak museli zatím vzít oficiálními upoutávkami, které dosud skončily u prvního pohledu do interiéru. Tedy vlastně neskončily, dnes se můžeme podívat i na příď, svým způsobem.

Je to dosud nejvíce odhalující pohled ze všech, je ale hodně stylizovaný, a tak příď vytváří docela jiný dojem, než jaký by měla dělat ve skutečnosti. Ostatně, srovnejte si poslední upoutávku se záběry zmíněné hračky - jde o stejná auta, ale to, co je na upoutávce zvýrazněno, nebude na skutečném autě tak důležité, neboť to vlastně není skutečný předek, ale jen vrchní část kapoty motoru.

To už si ale prohlédněte a porovnejte sami, my se budeme dále snažit přinést vám první skutečnou fotku co nejdříve. Pokud neuspějeme, středa to jistí, na Auto Show v New Yorku se nový Viper stoprocentně ukáže světu v plné parádě.


SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě - 1 - SRT Viper 2013 ctvrta 01SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě - 2 - SRT Viper 2013 ctvrta 02
Ani po zesvětlení není z nového Viperu vidět mnoho. Patrné je ale to, že na fotce není vyobrazen celý a snímek si obecně nebere moc za cíl reflektovat realitu.

SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě - 3 - SRT Viper 2013 Hot Wheels skutecne 01SRT Viper 2013: poslední upoutávka odhalila část přídě - 4 - SRT Viper 2013 Hot Wheels skutecne 02
Pro srovnání zatím asi nejlepší pohled na design nového Viperu v poněkud svérázné podobě

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše