Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů

Francouzská automobilka dala všanc prakticky celé své portfolio s výjimkou modelu 508. Takový Peugeot 208 může být váš od 4 599 Kč měsíčně.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů

14.1.2015 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Francouzská automobilka dala všanc prakticky celé své portfolio s výjimkou modelu 508. Takový Peugeot 208 může být váš od 4 599 Kč měsíčně.

V minulém týdnu české zastoupení automobilky Citroën oznámilo, že spouští nabídku operativního leasingu pro všechny. Tedy nikoliv pouze pro firmy, jako tomu bylo doposud, ale také pro privátní klientelu. Francouzi se tím přidali k již nemalému zástupu značek, který tvoří Hyundai, Opel, Seat, Škoda a Volkswagen. Jak se přitom dalo očekávat, dlouho na sebe nenechala čekat ani druhá část koncernu PSA, automobilka Peugeot.

Značka se lvem ve znaku přichází dokonce se stejnými názvy produktů, sáhnout tedy můžete buď po variantě Relax nebo Relax Plus. První zahrnuje pouze pravidelné měsíční splátky či povinné a havarijní pojištění, v případě druhé však již můžete počítat také s dálniční známkou, servisními náklady, zimním či letním obutím včetně uskladnění pneumatik nebo asistenční službou v zemích EU včetně zapůjčení náhradního vozu až na čtyři dny.

Volit můžete také délku smlouvy, přičemž ta čtyřiadvacetiměsíční je spojena s nájezdem 40 000 km, zatímco u tříleté již můžete absolvovat 60 tisíc kilometrů. K dispozici je pak hned patnáct vozů z prakticky celého portfolia. Chybí víceméně jen Peugeot 508, mimo tuto vlajkovou loď značky však můžete sáhnout po modelech 208, 2008, 308, 308 SW, 301, 3008, 5008 a Partner Tepee.

My si můžeme podrobněji představit třeba Peugeot 208 ve výbavě Active, který navíc do vínku dostal ještě příplatkové doplňky v podobě klimatizace, metalického laku, navigace a diodových denních světel. Jeho ceníková cena tak činí 357 500 Kč, vy jej ovšem můžete mít již za 5 099 Kč v případě dvouletého programu Relax nebo za 4 599 Kč při uzavření tříleté smlouvy.

Bližší informace najdete na speciální webové stránce českého zastoupení, ceníky všech nabízených programů ovšem přikládáme k článku.


Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 1 - Peugeot Relax 24 mesicuPeugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 2 - Peugeot Relax 36 mesicu
Peugeot v rámci operativního leasingu pro soukromé osoby nabízí hned patnáct možností rekrutujících se z prakticky celého portfolia

Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 3 - Peugeot 208 prvni test 01Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 4 - Peugeot 208 prvni test 06Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 5 - Peugeot 208 prvni test 10Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 6 - Peugeot 208 prvni test 13Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 7 - Peugeot 208 prvni test 14Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 8 - Peugeot 208 prvni test 15Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 9 - Peugeot 208 prvni test 16Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů - 10 - Peugeot 208 prvni test 17
Kupříkladu Peugeot 208 si můžete pořídit s motory 1,2 PureTech nebo 1,4 HDI. Ceny benzinové verze startují na sumě 4 599 Kč, dieselový model je možné pronajmout od 5 399 Kč měsíčně

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.