Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio

Německá značka chce ohrozit Škodu a VW, své modely nabízí za mnohem nižší částky. Ty přitom pokrývají pojištění, servis, pneumatiky i dálniční známku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio

9.9.2014 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Německá značka chce ohrozit Škodu a VW, své modely nabízí za mnohem nižší částky. Ty přitom pokrývají pojištění, servis, pneumatiky i dálniční známku.

Říká se, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A jelikož tuzemská automobilová dealerství ještě nemají obehranou píseň o operativním leasingu pro soukromníky, není překvapením, že ji stále více značek zařazuje do svého repertoáru. Jako první přišla s touto nabídkou Škoda, díky velké odezvě však obdobným způsobem zkouší svá auta, respektive jen jeden model, udat také Volkswagen. Nyní ovšem tyto automobilky musí počítat s konkurencí od Opelu.

Německá značka se rozhodně nehodlá upejpat, operativní leasing lze tedy sjednat pro jakýkoliv vůz, motorizaci či stupeň výbavy. Mimo to je možné připravit pro zákazníka flexibilní nabídku „na míru“, kdy je individuální délka pronájmu či roční nájezd kilometrů. Standardně ovšem smlouva počítá s 36 měsíci a ročním nájezdem 20 000 km, poté je vůz navrácen smluvnímu partnerovi v podobě firmy UniCredit Fleet Management.

Značka zároveň dodává, že v pravidelné měsíční splátce je zahrnuto vše potřebné. Kromě zákonného a havarijního pojištění totiž kryje také pravidelný servis, zimní a letní pneumatiky či dokonce dálniční známku. I přesto jsou však ceny nižší než u zmíněné Škody. Za sen českého chalupáře, tedy dieselové kombi v podobě Opelu Astra SportsTourer, tak dáte o více než 1 500 Kč méně než za srovnatelnou Octavii.

Abychom přitom nezůstali jen u tvrzení, můžeme vše podepřít konkrétními čísly. Za Opel Astra ST osazený 1,6litrovým dieselem a výbavou Enjoy tak měsíčně zaplatíte 7 732 Kč, zatímco Škoda Octavia Combi Fresh Ambition 1,6 TDI je vaše za 9 299 Kč měsíčně. Jde samozřejmě o ten nejmarkantnější rozdíl, ovšem i v případě nižších výbav či dalších karosářských verzí vychází Opel ze srovnání vítězně.

Finální volba je samozřejmě na vás, přičemž nápomocny vám při ní mohou být níže přiložené tabulky s kalkulací pro vybrané modely. Jak ovšem již bylo řečeno, zvolit můžete i zcela individuální program. Stačí se tedy jen zastavit u libovolného dealera Opelu a začít smlouvat.

Srovnání kalkulace vybraných modelů Škody a Opelu


Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio - 1 - Opel operativni leasing 01Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio - 2 - Opel operativni leasing 02

Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio - 3 - Opel Astra 2014 facelift 04Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio - 4 - Opel Astra 2014 facelift 05Opel též sází na operativní leasing pro soukromníky, nabízí celé portfolio - 5 - Opel Astra 2014 facelift 06
Opel Astra ST Enjoy 1,6 DTL je snem českých chalupářů, ve srovnání se Škodou Octavia vychází jeho operativní leasing o více než 1 500 Kč levněji

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše