Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model

Za 7 777 Kč měsíčně dostanete Golf Sportsvan 1,2 TSI Comfortline včetně veškerého pojištění a servisu. Rozhodnout se musíte do konce roku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model

5.9.2014 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Za 7 777 Kč měsíčně dostanete Golf Sportsvan 1,2 TSI Comfortline včetně veškerého pojištění a servisu. Rozhodnout se musíte do konce roku.

Mladoboleslavská automobilka na začátku června rozjela program operativního leasingu, který je určen soukromým osobám. Jak jsme nedávno zmínili v článku o Škodě Fabia II, aktuálně již dané pobídky využilo 700 zákazníků a zájem jen roste. Je proto logické, že po stejném receptu sahají také ostatní koncernové značky. Aktuálně se svou troškou do mlýna přichází Volkswagen, jeho aktivity bychom však mohli označit spíše jako testování zájmu publika.

Zatímco v případě Škody můžete sáhnout po všech modelech s výjimkou Superbu, Fabie II a Roomsteru (tedy drahých, již nevyráběných či výběhových modelů), v případě „lidového vozu“ se nabídka omezuje pouze na námi nedávno otestovaný Golf Sportsvan. Nejde však o verzi 1,4 TSI Highline, za jejíž volant jsme se mohli posadit, nýbrž o dostupnější provedení 1,2 TSI Comfortline.

Novinku naladěnou na 63 kW/85 koní si můžete pořídit za 7 777 Kč měsíčně, přičemž splátka kromě daně z přidané hodnoty zahrnuje kompletní služby od povinného ručení přes havarijní pojištění s pětiprocentní spoluúčastí (nebo jednoprocentní při navýšení splátky), připojištění okenních skel, pojištění ŠkoFINu, servis a sadu zimních kol včetně přezutí.

Výbava Comfortline přitom zahrnuje sedm airbagů, multikolizní brzdu, elektronickou uzávěrku diferenciálu XDS, automatickou klimatizaci, audio systém Composition Colour s pětipalcovým barevným dotykovým displejem, výškově stavitelná sedadla, kůží obšitý volant, hlavici řadicí páky a madlo ruční brzdy, stříbrně lakované střešní ližiny či 16palcová litá kola.

Nabídku, která počítá s 24měsíčním pronájmem a maximálním nájezdem 20 tisíc km ročně, můžete zatím využít pouze v časovém období od 1. září do 31. prosince. Volkswagen ale již nezmiňuje, zda v daných aktivitách bude pokračovat v příštím roce a zda se nabídka rozroste také o další modely. Vše tedy bude záviset na úspěchu první vlaštovky.


Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 1 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 001Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 2 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 002Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 3 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 007Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 4 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 008Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 5 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 012Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 6 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 020Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 7 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 019Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 8 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 016Ve stopách Škody: i VW nabízí operativní leasing pro všechny, zatím na jeden model - 9 - Test VW Golf Sportsvan 14 TSI DSG 2014 014
Volkswagen Golf Sportsvan jsme nedávno otestovali ve verzi 1,4 TSI Highline, v rámci operativního leasingu ovšem můžete sáhnout jen po dostupnějším provedení 1,2 TSI Comfortline

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše