Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny

České zastoupení značky nabízí k pronájmu hned šestici modelů, mezi nimiž nechybí ani nový Citroën C4 Cactus. Pořídit lze ale i všechny „malíře“.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny

8.1.2015 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny

/

Foto: Jiří Kaloč, Autoforum.cz

České zastoupení značky nabízí k pronájmu hned šestici modelů, mezi nimiž nechybí ani nový Citroën C4 Cactus. Pořídit lze ale i všechny „malíře“.

V loňském roce mladoboleslavská automobilka jako první přišla s programem operativního leasingu, ze kterého mohou profitovat i běžní zákazníci z řad koncových spotřebitelů. Záhy tohoto příkladu následovaly další značky v čele s Volkswagenem, Seatem, Opelem nebo Hyundai. Nově pak tuto partu rozšiřuje francouzský Citroën, který zítřejším dnem odstartuje program Relax a v jehož rámci si můžete pořídit modely C3 Picasso, C-Elysée, C4 Cactus, Berlingo, C4 Picasso nebo C4 Grand Picasso.

Základní program Relax je možné uzavřít na dobu 24 nebo 36 měsíců s maximálním nájezdem 40 000 nebo 60 000 kilometrů. Měsíční splátka přitom zahrnuje havarijní i zákonné pojištění. Pokud se ovšem rozhodnete pro nadstavbu Plus, pak zároveň profitujete ze sady zimních pneumatik, servisu, dálniční známky, poplatků za rádio a silniční daně. V obou případech je navíc daná splátka fixována po celou dobu trvání operativního leasingu.

Nejlevnější sumu budete platit v případě Citroënu C-Elysée, který je k dispozici s manuální převodovkou a 1,2litrovým motorem VTI o výkonu 72 koní. Výbava Tendance pak zahrnuje kupříkladu klimatizaci, audio systém s přehrávačem CD a MP3, zadního parkovacího asistenta nebo metalický lak s odstínem dle vlastního výběru. U dvouleté smlouvy budete platit minimálně 5 199 Kč, u tříleté pak jen 4 799 Kč.

Mimo to je v nabídce i novinka francouzské automobilky, Citroën C4 Cactus. Ten je k mání se základním motorem 1,2 PureTech o výkonu 82 koní, jehož dynamika není zrovna ohromující. Vše ale vynahrazuje výbava Feel, se kterou přichází klimatizace, audio systém se 7palcovým dotykovým displejem či vnější ochranné prvky karoserie AirBump. Základní splátka pak byla vyčíslena na 6 699 Kč.

Více vám o nabídce automobilky prozradí přiložená tabulka, kde nechybí jak sumy základního programu Relax, tak i nadstavby Relax Plus. Žádost o testovací jízdu lze pak uskutečnit skrze speciální webovou stránku.


Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 1 - Citroen operativni leasing tabulka
Francouzská automobilka nabízí v rámci operativního leasingu pro soukromníky hned šestici modelů

Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 2 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 22Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 3 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 23Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 4 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 24Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 5 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 25Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 6 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 26Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 7 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 27Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 8 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 28Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 9 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 29Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 10 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 30Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 11 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 50Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 12 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 51Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 13 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 70Citroën Relax: i Francouzi přichází s operativním leasingem pro všechny - 14 - Citroen C4 Cactus PureTech prvni test 71
Citroën C4 Cactus jsme shodou okolností otestovali právě se základním motorem 1,2 PureTech, který je nabízen v rámci operativního leasingu. Čest jsme ovšem měli s nejvyšší úrovní výbavy Shine Edition, Feel je trochu skromnější, ale díky tomu i levnější

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.