Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen

Nový Putinův stroj jsme mohli vidět už z řady úhlů, snad z bezpečnostních důvodů ale jeho interiér zůstával dosud skryt. Teď jej ukázal během státní návštěvy z Emirátů.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen

5.6.2018 | Mirek Mazal | 33 příspěvků

Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen

/

Nový Putinův stroj jsme mohli vidět už z řady úhlů, snad z bezpečnostních důvodů ale jeho interiér zůstával dosud skryt. Teď jej ukázal během státní návštěvy z Emirátů.

Ruský prezident Vladimir Putin měl příležitost předvést svoji novou limuzínu Aurus korunnímu princi nejbohatšího emirátu Abu Dhabi. Při návštěvě Moskvy Mohammed bin Zayed Al Nahyan v doprovodu svého hostitele usedl na čestné místo za spolujezdce. Díky zájmu médií se podařilo zachytit i vybavení interiéru pancéřovaného speciálu a také reakci korunního prince.

Na první pohled zaujmou mohutné dveře odolné proti útoku zvenčí. Aurus se svými 6,8 metry délky má být nejdelší vládní vozidlo na světě, velkorysý nástupní prostor by tomu odpovídal. Černé dveře s neprůhledným sklem a bohatým chromovým lemováním Putina úplně zastíní. Vedle auta skoro není vidět.

Vnitřní prostor je na podobnou limuzínu obvyklý, vzhledem k celkové délce auta byste možná čekali i velkorysejší. Kožený potah kombinuje světle hnědou barvu s tmavým odstínem a dřevěným obložením dokola. Přírodní materiál obklopuje také přední dveře a nebude chybět ani na palubní desce. Lesklý povrch chromu lemuje elektronické vybavení dostupné váženým cestujícím vzadu.

Putin si může pozvat na cesty celkem tři hosty, dovnitř se vejdou čtyři osoby ve dvou řadách obrácených proti sobě. Podle videa to vypadá, že sedáky jsou umístěné vysoko, pravděpodobně kvůli snadnému nastupování a vystupování.

Zhýčkaný princ uznal kvality Aurusu, je ale otázkou, kde končí reálné dojmy a začíná pouhá zdvořilost k hostiteli. „Je to velmi pohodlné,“ řekl na každý pád Al Nahyan. Podle přítomných reportérů poznamenal, že jej Putinova limuzína ohromila a líbí se mu více než jeho Mercedes. Pakliže je to tak, pro prince vzhledem ke skoro neomezenému rozpočtu Spojených arabských emirátů jistě nebude problém si stejný Aurus v Rusku objednat, jakmile bude k dispozici i jiným zákazníkům než ruským vládním činitelům...


Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 1 - Aurus limuzina interier foto prvni 01Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 2 - Aurus limuzina interier foto prvni 02Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 3 - Aurus limuzina interier foto prvni 03Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 4 - Aurus limuzina interier foto prvni 04Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 5 - Aurus limuzina interier foto prvni 05Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 6 - Aurus limuzina interier foto prvni 06Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 7 - Aurus limuzina interier foto prvni 07Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 8 - Aurus limuzina interier foto prvni 08Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 9 - Aurus limuzina interier foto prvni 09Putin poprvé ukázal interiér své nové limuzíny. Princ Abu Dhabi byl ohromen - 10 - Aurus limuzina interier foto prvni 10
Vladimir Putin používá limuzínu často, proto se konečně podařilo nahlédnou dovnitř. Během návštěvy v ní svezl také korunního prince Abu Dhabi

Zdroj: RT@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 33 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše