Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu

Od prvního přistižení nové Octavie v Jižní Americe uplynuly již týdny. Škodovka ale v těchto místech stále fotí a natáčí, za pozornosti okolí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu

4.12.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Od prvního přistižení nové Octavie v Jižní Americe uplynuly již týdny. Škodovka ale v těchto místech stále fotí a natáčí, za pozornosti okolí.

Tip: Podívejte se na oficiální fotky a specifikace nové Octavie 3.

O námi publikovaných fotkách nemaskované nové Octavie si můžete myslet leccos, třeba že si je ve škodovce vyrobili sami, teď se s nimi snaží zaujmout celý svět a my jí děláme křoví. Možné to je, pro nás ale platí jediné - byly nám opakovaně, někdy i exkluzivně poskytnuty materiály týkající se zřejmě nejdůležitější české automobilové novinky letošního roku a my s nimi nemůžeme udělat nic jiného, než je zveřejnit. To je naše práce.

Nakonec je pro nás důležité jen to, že v době, kdy Škoda Auto oficiálními kanály posílá do světa záběr zadního světla, vám můžeme ukazovat celé auto na docela kvalitních snímcích ze všech stran. Mohli jste vidět příď i záď liftbacku, mohli jste spatřit nový kombík na zatím daleko nejkvalitnějších fotkách bez jakéhokoli maskování. A dnes na tuto malou sérií můžeme znovu navázat - k dispozici máme zatím určitě nejlepší pohled na výchozí provedení, tedy liftback, zepředu.

O snímek se postaral znovu Alejandro Cifuentes a podle jeho slov byl pořízen včera odpoledne. To by znamenalo, že Škoda v Chile dále natáčí, akorát už to asi málokoho z místních vzrušuje. Na fotce můžeme vidět z anfasu znovu stříbrný vůz s registrační značkou 2SH 0934, který byl k vidění už prve. Tentokrát se ale vystavil správnému světlu a dal docela dobře vyniknout vskutku zvláštně tvarovaným předním světlům.

Pravdivost zmíněného potvrzují EXIF data, která tentokrát v souboru zůstala zachována. Fotografie byla pořízena skutečně včera odpoledne na iPhone 4S, o místě pořízení snad není třeba spekulovat, je zřejmé ze samotného záběru. Na fotce navíc znovu můžeme vidět i plachtou zakrytý kombík, ale ten už nás tak vzrušovat nemusí, viděli jsme jej celý i bez plachty.

Ani tentokrát nemá smysl rozebírat technické detaily, žádné nové nemáme a předchozí sada informací byla takřka vyčerpávající. Jedno doplnění ale přece jen přidat můžeme - přečtěte si náš test nového Audi A3, které stojí na stejné platformě, kterou využije i nová Octavia. Jestli bude O3 fungovat tak dobře jako A3 a stát přitom podstatně méně, máme se docela na co těšit, byl by to jeden z nejlepších kompaktů (v tomto případě tedy kapku přerostlý...) na trhu.

Thanks for the photo, Alejandro!


Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 1 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani lifback dalsi 01Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 2 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani lifback dalsi 02Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 3 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani lifback dalsi 03Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 4 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani lifback dalsi 04Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 5 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani lifback dalsi 05Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 6 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani lifback dalsi 06
Nejnovější záběr zachycuje lifback „O3” zatím nejlépe

Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 7 - Nova Skoda Octavia III Combi 2013 bez maskovani dalsi 01Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 8 - Nova Skoda Octavia III Combi 2013 bez maskovani dalsi 02Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 9 - Nova Skoda Octavia III Combi 2013 bez maskovani dalsi 03Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 10 - Nova Skoda Octavia III Combi 2013 bez maskovani dalsi 04Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 11 - Nova Skoda Octavia III Combi 2013 bez maskovani dalsi 05
Předchozí snímky kombíku ukázaly i druhou karosářskou verzi, jak ji v Boleslavi stvořili

Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 12 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani 01Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 13 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani 02Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 14 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani 03Škoda Octavia III 2013: nejlepší fotka nového liftbacku zepředu - 15 - Nova Skoda Octavia III 2013 bez maskovani 04
První špionáž nemaskovaného liftbacku prozradil mnohé i o jeho zadních partiích

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše