Škoda oficiálně poodhalila novou Octavii III 2013, snad ani nemusela (doplněno)

Mladoboleslavská značka dnes prostřednictvím sociální sítě rozjela oficiální odhalování nové Octavie. Originální to moc není, skutečně odhalující už vůbec.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Škoda oficiálně poodhalila novou Octavii III 2013, snad ani nemusela (doplněno)

5.12.2012 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek

Škoda oficiálně poodhalila novou Octavii III 2013, snad ani nemusela (doplněno)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Mladoboleslavská značka dnes prostřednictvím sociální sítě rozjela oficiální odhalování nové Octavie. Originální to moc není, skutečně odhalující už vůbec.

Tip: Prohlédněte si také nejnovější „špionážní” záběry nemaskovaného liftbacku, který byl znovu přistižen v Jižní Americe.

Aktualizováno 5. 12., 10:30: Škoda nechce přiznat, že tajnosti kolem odhalování třetí generace Octavie nedávají vedle uniklých fotografií celého vozu smysl a dále pokračuje ve zveřejňování vlastních obrazových upoutávek. Po zadním světle a jeho okolí chce automobilka upozornit na řešení zadního sloupku i s poměrně originálně navrženým tvarem dveří, jak ale bylo řečeno, to jsme už viděli.


Před dvěma týdny jsme dostali možnost poprvé se podívat na novou Octavii III bez maskování a o sedm dní později vám nabídli ještě kvalitnější záběry nového Combi. Obě karosářské varianty byly odhaleny poněkud neobvyklým způsobem - většina fotografií nám byla zaslána až z Chile, kde Škoda s velkou pravděpodobností pracovala na produkci tiskových materiálů.

Ať už byl autorem záběrů kdokoli a jeho napojení na mladoboleslavskou automobilku reálné či nikoli, výsledek byl pouze jeden - Škoda v tuto chvíli už nemá čím překvapit, vše důležité jsme (tedy kromě interiéru) v podstatě viděli a ani první fotka celého auta by nebyla ničím přelomovým.

Pokud nám je známo, oficiální odhalení vozu má proběhnout v první polovině příštího týdne, takže dnes se na kompletní sadu fotek už asi nepodíváme. Místo toho nám Škoda servíruje fotografickou upoutávku zachytávající zadní světlo s vnitřní strukturou ve tvaru písmena C a část kufru nápadně připomínající Rapid. Nového na tom vážně není nic, tento krok mohli v Boleslavi v klidu vynechat.

Je docela zajímavé, že první fotka nové Octavie se zatím vůbec neobjevila na webu pro média. Místo toho ji Škoda umístila na svou facebookovou stránku, jejíž dosah je ale značný - aktuálně má přes 480 tisíc fanoušků ze všech koutů světa a sdílením bude záběr jistě ještě větší. Otázkou ale je, kolik z nich zatím nevidělo celé aut.

Co bude dál, Škoda jistě prozradí už v nejbližších dnech. Pár podobných upoutávek se velmi pravděpodobně ještě dočkáme.


Škoda oficiálně poodhalila novou Octavii III 2013, snad ani nemusela (doplněno) - 1 - Skoda Octavia III teaser foto 3Škoda oficiálně poodhalila novou Octavii III 2013, snad ani nemusela (doplněno) - 2 - Skoda Octavia III teaser foto 2Škoda oficiálně poodhalila novou Octavii III 2013, snad ani nemusela (doplněno) - 3 - Skoda Octavia III 2013 prvni oficialni foto
Některé detaily zádě jsou nápadně podobné Rapidu, zejména ukončení víka a jeho prolisy vypadají téměř zaměnitelně

Miro Mihálik

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše