Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc

Na stánku Škody se pochopitelně vyskytují auta, ale žádná, která bychom už neviděli. Ze zákulisí ale víme, co se chystá, a to už je zajímavější.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc

13.9.2017 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Na stánku Škody se pochopitelně vyskytují auta, ale žádná, která bychom už neviděli. Ze zákulisí ale víme, co se chystá, a to už je zajímavější.

Pokud bychom měli co nejstručněji zhodnotit vystoupení mladoboleslavské automobilky na letošním frankfurtském autosalonu, asi bychom slovy klasika řekli, že je na západní frontě klid. Škoda nepřivezla do metropole nad Mohanem nic, co bychom už dříve neznali a neviděli.

Za hlavní hvězdu IAA 2017 je pro Škodu pochopitelně nejnovější SUV, sesterský model Seatu Ateca a menší sourozenec Kodiaqu v jednom se jménem Karoq, který zde slaví světovou výstavní premiéru. Sluší se však dodat, že největší záře už poněkud vybledla. Tento automobil jsme vám na našich stránkách představili odshora dolů několikrát i způsobem, že by to vydalo na menší knížku. A to nás v brzké době čekají první testovací jízdy, kde se tomuto vozu podíváme na zoubek ještě detailněji.

V souvislosti s přepracovaným designem a technikou vystavovaného elektrického konceptu Vision E, který je předzvěstí chystaného prvního bateriemi poháněného produkčního modelu Škody pro rok 2020, také nemůže být o překvapení ani řeč.

Do pětidveřového crossoveru postaveného na platformě MEB jsme se před pár týdny na krátkou chvíli v komorné pražské předpremiéře posadili a v rámci omezených možností daných jeho cenovkou a konstrukcí jsme ho dokonce i řídili. Jako bonus jsme pak k dojmům přidali kromě jiného také informace o pozadí jeho vzniku, a co můžeme díky němu v příštích letech od škodovky očekávat.

Pokud tedy máte plánu zamířit v nejbližších dnech na frankfurtský autosalon a náhodou se zastavíte i na stánku Škody, můžete projít expozici se zíváním, každopádně sáhnout si na Karoq anebo hodit očkem po elektrickém „Éčku“ či hosteskách postávajících poblíž se meze nekladou.

Tím výčet automobilů stojících v expozici mezi Bentley a Porsche samozřejmě nekončí, celé modelové portfolio byste tu však dnes hledali marně. Chybí městské mini Citigo, delší varianta Rapidu, a pokud nepočítáme soutěžní provedení třídy WRC2 ověnčené titulem mistra světa, tak do skupinky absentérů můžeme zařadit rovněž modelovou řadu Fabia. Pozoruhodné.

Proč tomu tak je doopravdy, vám stoprocentně potvrdit nemůžeme, bylo nám ale oficiálně řečeno, že jde o čistě technický problém, tedy že v hale 8 není dost místa. Žádné senzační závěry typu „VW pošlapává Škodu“ z toho nevyvozujeme ani mezi řádky, tím spíše, že exponáty se ještě budou přeskupovat a po skončení novinářských dnů by zde měl být výrobní program značky prakticky kompletní.

Tím bychom mohli tohle povídání v klidu ukončit, jenže autosalony nejsou pouze o vystavených automobilech. V době internetu, kdy je drtivá většina novinek odhalena záměrně či neplánovaně v předstihu, je tohle hodně zajímavé místo především kvůli lidem, se kterými máte příležitost promluvit si formálně i méně formálně o tom, co se vaří v zákulisí.

Ne že bychom zaslechli převratní věci, tady si dává na jazyk pozor většina přítomných, nicméně šéf vývojového oddělení Škody Christian Strube byl relativně sdílný. Zatímco ještě letos v lednu o Kodiaqu RS jako o hotové věci mluvit nechtěl, nyní jeho existenci a připravovanou premiéru potvrdil.

Konkrétní zmínka o motorizaci přiostreného mladoboleslavského SUV sice u stolu nepadla, ale vylučovací metodou ve formě hry „hádej, na co myslím“, se dalo pochopit, že dorazí s výkonným dieselem, což logicky vychází na dvakrát přeplňovaný dvoulitrový koncernový čtyřválec s výkonem 240 koní. Dělat si zálusk na TSI je samo sebou marné. Benzínový Kodiaq RS by svou existenci především kvůli spotřebě neobhájil.

Pozoruhodný obrat, alespoň podle pozorovatele mimo automobilku, nabrala také možná expanze do Spojených států. Christian Strube ji zcela nevyloučil, zdá se ale, že priority jsou momentálně někde jinde a tato myšlenka poněkud zapadá. Šéf vývoje připustil, že se možnost prodeje aut na severoamerickém trhu pořád zkoumá, v hlavním proudu jsou však jiné úkoly orientované zcela opačným směrem.

Škoda dostala v rámci koncernu Volkswagen úkol vést vývoj levného modelu pro Indii (hotový by měl být do dvou let), což je plán natolik důležitý, že USA aktuálně není na programu dne. A v Asii ještě chvíli zůstaneme. Mladoboleslavská značka - asi ne moc překvapivě - chystá malý crossover pro Čínu. Zajímalo nás, jestli jde o budoucí sesterský model Seatu Arona postavený na stejných základech, jako příští Fabia, bylo nám ale řečeno, že nikoli. Straube naznačil, že tento model bude konstrukčně jednodušší a do Evropy se nedostane.

Jeden z dotazů logicky směřoval rovněž k plánované koncernové elektrifikaci na roky 2020 až 2025. Jak se dalo tušit, u jednoho elektromobilu Škoda nezůstane, jestli si ale představujete, že na platformě MEB vznikne celá plejáda různě velkých modelů podobně, jako je tomu u aut využívajících modulární šasi MQB, tak minimálně na počátku jde o špatný předpoklad. Vývoj MEB byl údajně finančně extrémně náročný, takže koncern VW nejdříve vypustí první auta na bázi toho, co má. Pak možná (i v závislosti od odvíjející se poptávky) bude zvažovat další bateriové modely.

Stánek Škody na frankfurtském autosalonu 2017

Škoda Vision E živé foto IAA 2017


Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 1 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 2 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 3 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 4 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 5 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 05Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 6 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 06Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 7 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 07Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 8 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 08Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 9 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 09Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 10 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 10Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 11 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 11Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 12 - Skoda Vision E Frankfurt zive foto nove 12

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 13 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 14 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 15 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 16 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 17 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 05Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 18 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 06Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 19 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 07Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 20 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 08Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 21 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 09Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 22 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 10Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 23 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 11Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 24 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 12Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 25 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 13Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 26 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 14Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 27 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 15Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 28 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 16Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 29 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 17Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 30 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 18Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 31 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 19Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 32 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 20Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 33 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 21Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 34 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 22Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 35 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 23Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 36 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 24Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 37 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 25Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 38 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 26Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 39 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 27Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 40 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 28Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 41 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 29Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 42 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 30Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 43 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 31Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 44 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 32Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 45 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 33Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 46 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 34Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 47 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 35Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 48 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 36Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 49 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 37Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 50 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 38Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 51 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 39

Škoda Karoq živé foto IAA 2017

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 52 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 53 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 54 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 55 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 56 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 05Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 57 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 06Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 58 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 07Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 59 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 08Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 60 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 09Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 61 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 10Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 62 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 11Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 63 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 12Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 64 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 13Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 65 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 14Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 66 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 15Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 67 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 16Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 68 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 17Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 69 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 18Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 70 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 19Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 71 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 20Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 72 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 21Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 73 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 22Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 74 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 23Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 75 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto nove 24

Škoda Kodiaq živé foto IAA 2017

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 76 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 77 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 78 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 79 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 80 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 05Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 81 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 07Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 82 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 08Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 83 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 09Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 84 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 10Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 85 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 11Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 86 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 12Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 87 - Skoda Kodiaq Frankfurt zive foto nove 13

Škoda Superb živé foto IAA 2017

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 88 - Skoda Superb Frankfurt zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 89 - Skoda Superb Frankfurt zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 90 - Skoda Superb Frankfurt zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 91 - Skoda Superb Frankfurt zive foto nove 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 92 - Skoda Superb Frankfurt zive foto nove 05Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 93 - Skoda Superb Frankfurt zive foto nove 06

Škoda Octavia živé foto IAA 2017

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 94 - Skoda Octavia Frankfurt zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 95 - Skoda Octavia Frankfurt zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 96 - Skoda Octavia Frankfurt zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 97 - Skoda Octavia Frankfurt zive foto nove 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 98 - Skoda Octavia Frankfurt zive foto nove 05

Škoda Rapid živé foto IAA 2017

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 99 - Skoda Rapid Frankfurt zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 100 - Skoda Rapid Frankfurt zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 101 - Skoda Rapid Frankfurt zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 102 - Skoda Rapid Frankfurt zive foto nove 04Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 103 - Skoda Rapid Frankfurt zive foto nove 05

Škoda Fabia živé foto IAA 2017

Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 104 - Skoda Fabia WRC2 Frankfurt zive foto nove 01Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 105 - Skoda Fabia WRC2 Frankfurt zive foto nove 02Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 106 - Skoda Fabia WRC2 Frankfurt zive foto nove 03Takhle to vypadá na stánku Škody na IAA. Není tam „nic”, dozvěděli jsme se víc - 107 - Skoda Fabia WRC2 Frankfurt zive foto nove 04

Miro Mihálik

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.