Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška

Jezza v sérii otázek a odpovědí řekl, že nejlepší supersport světa je Ferrari F40. A dokonce by si koupil i Sandero, ale jen pokud by byl chudý.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška

29.4.2016 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jezza v sérii otázek a odpovědí řekl, že nejlepší supersport světa je Ferrari F40. A dokonce by si koupil i Sandero, ale jen pokud by byl chudý.

Tip: Jeremy Clarkson se na Facebooku pustil do dalších otázek a odpovědí. Projděte si je a zjistíte třeba i to, co je pro změnu nejlepším autem, které kdy řídil...

Pokud zadáte jméno Jeremy Clarksona do vyhledávače na Facebooku, vypadne vám bezpočet odkazů a mezi nimi i spousta profilů. Ten skutečný je ovšem jen pár hodin starý, přičemž Jezza hned na úvod své „digitální kariéry“ spustil hru na otázky a odpovědi. Přidal také nový videopříspěvek, jenž mapuje náročné vymýšlení názvu nové show. Ta se bude vysílat na podzim na Amazon Prime TV, přičemž ani přes poslední rozruch okolo pořadu titul stále nemá.

Je otázkou, proč zrovna teď a právě takovým způsobem se Clarkson rozhodl vstoupit na Facebook. O kontakt s veřejností asi mít nouzi nebude, vzhledem ke své celosvětové popularitě bude asi velice málo míst, kde by si mohl sednout do restaurace a v klidu vypít pivo. Určitě ani nebude mít zájem o pozornost ze strany médií, přičemž stejně jako my i jiní si tohoto jeho nového angažmá všimli. Pravděpodobně to je součást kampaně před spuštěním bezejmenné car show, jak svůj pořad na Amazonu prozatím nazývá. Přece jen je to placený kanál a extrémní náklady na tvorbu show se musí někde vrátit.

Pojďme se ale podívat na ty nejoblíbenější, nejvitpnější či jinak zajímavé otázky a odpovědi.

Otázka (dále jen O): Jaký je to pocit mít kompletní svobody při volbě obsahu show?
Clarkson (dále jen C): Vždy jsem ji měl.

O: Chystáte se před kamerou zabít Jamese Maye?
C: To bych rád udělal.

O: Stanete se první Hvězdou v rozumě drahém autě (Star in a reasonably priced car) v Top Gearu abyste zapropagoval svou bezejmennou show?
C: Ne.

O: Který Peugeot je váš nejoblíbenější?
C: To je jako se ptát mě na mou oblíbenou oční infekci.

O: Co momentálně je nejhorší auto..?
C: Mitsubishi Outlander PHEV.

O: Koupil byste si Dacii Sandero?
C: Ano, pokud bych byl chudý.

O: Jak funguje turbo?
C: To už jsem vysvětloval několikrát: magie.

O: Byly nějaké z nových záběrů natočeny ve Velké Británii nebo jste na nové show pracovali hlavně v zahraničí? Dělali jste nějaké testy v „reálném světě”?
C: Sedím teď v Dorsetu s tímto idiotem (fotografie Jamese Maye, viz níže - pozn. red.), je to pro vás dost skutečný svět?

Mimo to Jeremy prozradil, že dle něj je nejlepším supersportem všech dob Ferrari F40 a že v současné době řídí Volkswagen Golf GTI, i když z této odpovědi již není jasné, zda jde o test, který se objeví v jeho příspěvcích do The Sunday Times či zda jde o součást soukromého vozového parku.

Nejoblíbenější zemí, jakou kdy v rámci filmování Top Gearu navštívil, je Botswana, a to kvůli řadě šťastných chvil, které tam prožil. I na Amazonu pak bude mít přístup k nejúžasnějším vozům planety, což se ostatně potvrdilo již ve chvíli, kdy svět oblétly snímky jeho, Richarda Hammonda a Jamese Maye při testech „Svaté trojice“.

Další dotazy a odpovědi si můžete pročíst sami na jeho profilu, za nás již jen dodáme, že Hammond je dle Jezzy hloupě mrňavý a May nosí paruku. S šéfem Amazonu Jeffem Bezosem se břitký moderátor dosud nesetkal a Facebook prý upřednostnil před webem Friend Reunited, což asi potěší Marka Zuckerberga...


Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška - 1 - Jeremy Clarkson Facebook profil
Clarkson se na svém profilu na Facebooku pochlubil novým snímkem, jenž má dle otázek a odpovědí mapovat jeho lásku k Jamesi Mayovi. Mimo to je k dispozici i nové video

Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška - 2 - Jeremy Clarkson Facebook profil dalsi 01Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška - 3 - Jeremy Clarkson Facebook profil dalsi 02Clarkson odpovídal lidem na Facebooku, jmenoval i nejhorší auto dneška - 4 - Jeremy Clarkson Facebook profil dalsi 03
Momentky z natáčení v Dorsetu zachycují i Jamese May - Clarkson ho popisuje jako „idiota”

Zdroj: Jeremy Clarkson@Facebook

Petr Prokopec

Diskuze 3 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše