Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu

Po těžké nehodě, která vyústila ve zranění páteře, se mluvilo o možných celoživotních následcích, Kevin Hart je ale už dva měsíce po incidentu fit. A nejen fyzicky, nezavrhl ani klasická auta.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu

5.11.2019 | Mirek Mazal

Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu

/

Po těžké nehodě, která vyústila ve zranění páteře, se mluvilo o možných celoživotních následcích, Kevin Hart je ale už dva měsíce po incidentu fit. A nejen fyzicky, nezavrhl ani klasická auta.

Letošní první školní den se komikovi Kevinu Hartovi stal málem osudným. První záříjový večer roku 2019 si bude navždy pamatovat kvůli hrůzné autonehodě, kdy málem zemřel na sedadle spolujezdce vlastního Plymouthu Barracuda z roku 1970 převráceného na střechu. Neštěstí způsobil kamarád za volantem, který nezvládl silný stroj a přivodil sobě i Hartovi těžké poranění zad.

Jako by to pro něj nebyl dost těžký následek, slavný bavič měl čelit žalobě kvůli chybějícím moderním bezpečnostním prvkům ve starém autě. Totálně zdemolovaný Plymouth byl individuálně přestavěn na výkon okolo 730 koní (537 kW), ovšem bez úprav v oblasti bezpečnosti. Někteří odborníci se podivili nad absencí účinné ochrany posádky, čehož se hned chytla americká prokuratura, která se snažila incident přetavit v další problém pro všechny zúčastněné.

Po udivených reakcích veřejnosti ale tato hrozba pominula a po dvou měsících od průšvihu se justice zabývá jen vinou řidiče. Další dobrou zprávou je překvapivě rychlá Hartova rekonvalescence. Hart se fanouškům ozval přes přiložené video, které sám okomentoval po chirurgickém zákroku následovaném rehabilitací a ozdravovacím pobytem. Lékaři odvedli skvělou práci a herec je vděčný, že zůstal mezi živými. A co je pozoruhodné, dokonce hned začal řídit auto prakticky stejné, jako to, ve kterém byl těžce zraněn.

Uzdravený Hart se tak rychle vrátil do života, neboť byl spatřen s kávou v ruce nastupující do značně upraveného Chevroletu Camaro z roku 1969. Nový musclecar je o rok starší než vůz zničený v září, láska k poctivému železu zůstala navzdory dva měsíce starému nepříjemnému zážitku. V autě ovšem vidíme bezpečnostní rám a také to, jak se Hart po startu poutá klasickým tříbodovým pásem (který v Camaru v roce 1969 nebyl standardem), takže nějaký posun tu přece jen je.


Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 1 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 05Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 2 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 07Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 3 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 08Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 4 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 09Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 5 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 10Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 6 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 11
Kevin Hart si k narozeninám koupil Plymouthu Barracuda z roku 1970

Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 7 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 13Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 8 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 14Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 9 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 15Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 10 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 16Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 11 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 17Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 12 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 18Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 13 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 19Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 14 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 20Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 15 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 21Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 16 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 22Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 17 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 23Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 18 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 24Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 19 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy 25
Vůz byl zničen při nehodě, kterou následovala hrozba žaloby i pro samotného Harta, třebaže neřídil a byl v roli oběti

Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 20 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 03Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 21 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 04Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 22 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 05Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 23 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 06Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 24 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 07Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 25 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 08Slavný komik je už dva měsíce po těžké nehodě fit, řídí auto úplně stejného typu - 26 - Kevin Hart zaloba za chybejici airbagy dalsi 09
Komik ale žalován nakonec nebyl, velmi rychle se uzdravil a dokonce už jezdí ve velmi podobně pojatém stroji

Zdroje: TMZ, Pagesix, kevinhart4real@Instagram

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše