- -

Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto)

Jak jde dohromady drsně se tvářící, nejrychlejší SUV světa a růžová barva? Tak to nevíme, ukázat vám člověka, co tomu přišel na kloub, ale můžeme.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto)

24.10.2016 | Petr Miler | 10 příspěvků

Jak jde dohromady drsně se tvářící, nejrychlejší SUV světa a růžová barva? Tak to nevíme, ukázat vám člověka, co tomu přišel na kloub, ale můžeme.

Bentley Bentayga je dnes absolutním vrcholem mezi SUV, v mnoha ohledech. Se svým 608koňovým dvanáctiválcem je daleko nejsilnější i nejrychlejší SUV světa, které i v reálném provozu bez potíží pokoří rychlost 300 km/h. A je také neskutečně drahé, mimo jiné kvůli rozsáhlé nabídce výbavových prvků, které si k němu můžete pořídit.

Je bizarní od A do Z, už ono A ale stojí za zmínku. Čítá extrémně širokou paletu dostupných laků, mezi nimiž najdeme také sadu ne méně než 16 „červených a nachových”. A v jejich rámci i pozoruhodný odstín Passion Pink, tedy něco jako „vášnivě růžovou”. Bylo tedy jen otázkou času, než si takhle vyparáděnou Bentaygu někdo koupí a skutečně, stalo se to.

Vůz na přiložených fotkách, které v Dubaji pořídil Jan Solanellas, tedy není výsledek hrátek ve Photoshopu a není to ani šílená fólie, je to... šílená tovární barva. Jak moc vám jde zrovna Bentayga (na kupé Bentley už jsme ji párkrát viděli a dojem z ní byl trochu jiný) s tímto odstínem dohromady, posuďte sami. Na každý pád je to poprvé, co můžeme něco takového vidět na silnicích...

Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 1 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 01Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 2 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 02Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 3 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 03Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 4 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 04Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 5 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 05Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 6 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 06Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 7 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 07Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 8 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 08Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 9 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 09Muselo to přijít. Někdo si koupil Bentley Bentayga v růžové Passion (foto) - 10 - Bentley Bentayga Passion Pink ruzova 10
Růžová Bentayga je skutečně bizarní věc

Zdroj: Jansolanellas Photography

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 10 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama