Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč?

Že by se novou módou stala jízda v autě sežehnutém ohněm? Ne tak docela, jde o snahu přitáhnou pozornost k jedinému prvku vozu, kterého se oheň nedotkl.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč?

2.11.2018 | Mirek Mazal

Že by se novou módou stala jízda v autě sežehnutém ohněm? Ne tak docela, jde o snahu přitáhnou pozornost k jedinému prvku vozu, kterého se oheň nedotkl.

O Las Vegas se říká, že je to město protkané penězi, hazardem a kýčem. O tom posledním asi netřeba pochybovat, stačí se podívat na fotky. Do takového prostředí velmi dobře zapadá přehlídka automobilového tuningu, která i letos do města zavítala pod tradičním označením SEMA Show. Koná se rok co rok už přes padesát let a vyznačuje se výraznými modifikacemi běžných aut, třebaže ani o ty mírnější není nouze.

Návštěvníci se mohou kochat nepřeberným množstvím vylepšení, nás zaujal například devítilitrový Mustang, ale obdiv nad posilněným Fordem střídá údiv z pohledu na ohořelý Mercedes Maybach třídy S. Nejedná se o chybu ve výběru exponátu, ale o promyšlenou snahu jedné firmy upoutat pozornost.

Torzo luxusní limuzíny je sice řádně ohořelé, ale jedna věc je na něm úplně nová - oslnivě se lesknoucí kola. Spálený Maybach totiž na místo dopravila firma Forgiato, která je dobře známou veličinou mezi celebritami, rappery, sportovními hvězdami a jinými exhibicionisty kvůli nabídce nepřehlédnutelných disků kol. Vedení společnosti zvolilo k prezentaci nových produktů docela vtipný způsob, který zafungoval na výbornou.

Na největší tuningové akci svého druhu se sežehnutý Mercedes-Maybach S stal hvězdou svého druhu. V kontrastu se spálenou karoserií vynikají nové disky Forgiato Orologio velikosti 22 palců. Zářivý chrom se zlatým lemováním odráží světelné paprsky do očí překvapených návštěvníků - ti jsou na SEMA zvyklí očekávat i nevšední exponáty, ale něco takového se tu objevilo poprvé.

Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 1 - Mercedes Maybach S reklama na kola 01Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 2 - Mercedes Maybach S reklama na kola 02Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 3 - Mercedes Maybach S reklama na kola 03Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 4 - Mercedes Maybach S reklama na kola 04Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 5 - Mercedes Maybach S reklama na kola 01Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 6 - Mercedes Maybach S reklama na kola 06
Na SEMA Show mohou lidé obdivovat ohořelý vrak Maybachu. Nestala se žádná nehoda...

Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 7 - Shorely Mercedes Maybach S kola 01Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 8 - Shorely Mercedes Maybach S kola 02Na největší výstavě upravených aut stojí i ohořelý Mercedes Maybach. Proč? - 9 - Shorely Mercedes Maybach S kola 03
...jde o chytré představení těchto nových kol. Do Las Vegas padnou jako ulité

Zdroj: forgiato@Instagram

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama