Reklama

Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není

Portugalský fotbalista si každým dnem vydělá 5,6 milionu korun. Může si tedy koupit absolutně cokoli, tak proč si neudělat radost limitovaným Ferrari?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není

7.9.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Portugalský fotbalista si každým dnem vydělá 5,6 milionu korun. Může si tedy koupit absolutně cokoli, tak proč si neudělat radost limitovaným Ferrari?

Cristiano Ronaldo je aktuálně nejlépe placeným sportovcem světa. Díky svému angažmá v klubu Real Madrid a sponzorským smlouvám si ročně přijde na nemalých 93 milionů dolarů, což dle aktuálního kurzů odpovídá částce 2,035 mld. Kč. Jinými slovy to znamená, že si vydělá 65 korun za pouhou sekundu a zhruba 5,6 milionu korun denně, rychleji než kdokoli z fotbalistů. Není tedy divu, že hodnota jeho majetku se již vyšplhala na 1 mld. USD (21,88 mld. Kč) a že si Ronaldo může pořídit vše, čeho si zamane.

Již dříve jsme přitom zmiňovali, že jednou z velkých vášní portugalského fotbalisty jsou sportovní a exkluzivní vozy. Aktuálně se na svém účtu na Instagramu pochlubil posledním příspěvkem do své sbírky, a sice Ferrari F12tdf. To sice není čerstvá novinka značky, Ronaldo ji ale protáhl individualizačním programem Tailor Made, a proto mu byla dodána teprve nyní.

Jeho vůz je jedním ze 799 vyrobených. Halí jej tmavě rudá barva na přání a doplňují ji na zakázku vyrobené karbonové dekory potažené čirým lakem. S tím pak kontrastují černě lakovaná litá kola, za nimiž prosvítají žluté třmeny. Ve stejné barvě jsou i boční štíty Ferrari.

Pohled do interiéru je jen částečný a do značné míry jej vyplňuje Ronaldův syn Cristiano Junior. Raději tedy nebudeme o možných příplatkových prvcích spekulovat a místo toho zmíníme, že Ferrari F12tdf dostalo do vínku 6,3litrový atmosférický dvanáctiválec naladěný na 780 koní. S nimi přitom může nejlépe placený sportovec světa dát stovku pod 3 sekundy a dvoustovku za 7,9 s.

Ve finále jen dodáme, že Ronaldova sbírka čítá již řadu působivých strojů. Vrcholem je samozřejmě Bugatti Veyron, mimo to ale Cristiano vlastní i Rolls-Royce Phantom, Aston Martin DB9, Lamborghini Aventador či Bentley Continental GT Speed a GTC. Za „obyčejnější“ vozy pak kope dvojice Porsche Cayenne nebo na dané poměry vlastně levný Mercedes-Benz C220 CDI.

Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 1 - Cristiano Ronaldo Car Collection 01
Cristiano Ronaldo se pochlubil Ferrari F12tdf

Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 2 - Cristiano Ronaldo Car Collection 02Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 3 - Cristiano Ronaldo Car Collection 03
...které snad neskončí jako předchozí 599 GTB Fiorano

Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 4 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 12Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 5 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 13Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 6 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 15Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 7 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 16Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 8 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 17Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 9 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 18Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 10 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 19Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 11 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 20Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 12 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 21Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 13 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 22Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 14 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 23Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 15 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 24Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 16 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 25Ronaldo se pochlubil dalším novým superautem, Bugatti Chiron to ještě není - 17 - Auta fotbalove hvezdy vydelavaji 14
Kromě toho ovšem portugalský fotbalista vlastní další exotické automobily, třeba Bugatti Veyron či Lamborghini Aventador. Bugatti Chiron je teprve na cestě

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše