Reklama

Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini

BBC se rozhodlo zcela zapomenout na katastrofální loňskou sezónu. Namísto rallycrossového Mini dává do hry Toyotu GT 86.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini

16.2.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

BBC se rozhodlo zcela zapomenout na katastrofální loňskou sezónu. Namísto rallycrossového Mini dává do hry Toyotu GT 86.

Zakrátko tomu budou dva roky, co Jeremy Clarkson naplno popustil uzdu svým emocím a dostal se do verbálního i fyzického konfliktu s jedním z producentů pořadu Top Gear, Osinem Tymonem. V důsledku této roztržky nebyla populárnímu moderátorovi obnovena smlouva, načež BBC společně s ním opustili i jeho kolegové Richard Hammond a James May. Jak přitom již všichni velmi dobře víme, tato trojice nakonec zakotvila u Amazonu, pod jehož křídly vytvořila novou show The Grand Tour.

Moderování Top Gearu po Clarksonovi převzal Chris Evans, do kterého nejen BBC, ale i řada fanoušků pořadu vkládala nemalé naděje. Dnes již padesátiletý Brit vlastní opravdu úctyhodnou sbírku exkluzivních aut a tak se zdálo, že do pořadu ideálně zapadne. To se ale nestalo, jeho snahy o napodobování Clarksona vyvolaly jen nevoli. Sledovanost Top Gearu klesla na historické minimum, po čemž následovala Evansova rezignace.

Proč ale o věcech dávno známých nyní hovoříme? Důvod je prostý a souvisí s letošním návratem Top Gearu na televizní obrazovky. BBC se evidentně rozhodlo, že za Evansovým účinkováním udělá opravdu velmi tlustou čáru a sprovodí ze světa všechny známky jeho někdejší přítomnosti. Proto také končí rallycrossově upravené Mini Cooper coby „auto za rozumnou cenu”, se kterým celebrity řádily na prodlouženém okruhu na aerodromu v Dunsfoldu.

Namísto hatchbacku budou nyní hosté Top Gearu usedat za volant Toyoty GT 86. Je samozřejmě otázkou, zda se bude jezdit po původním okruhu, jeho modifikované verzi či někde úplně jinde. Smysl by asi dávala poslední varianta, původní okruh má být úplně zrušen, přesný termín ale není znám. Odpověď ale dostaneme již záhy, čtyřiadvacátá sezóna bude premiérově vysílána již v neděli 5. března, tedy za dva a půl týdne.

Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid se na rozdíl od Evanse vrátí, přičemž BBC doufá , že právě tato trojice zvládne přivést pořad zpět na výsluní. Šance tu je, její loňské účinkování dává velkou naději. Harris se přitom společně se Stigem postará o výuku celebrit, neboť podle nejmenovaného zdroje je „GT 86 brilantní, ale také trochu zákeřná“.

Nic bližšího již nemůžeme dodat, na novou sezónu Top Gearu se ale těšíme čím dál tím více. Je samozřejmě jasné, že Clarksonův duch se již nevrátí. Nicméně aktuálně veškeré provedené změny jsou pouze k lepšímu. Zda tomu tak skutečně bude, to zjistíme již zakrátko. Očekávání ale narůstají, snad se tedy již nedočkáme dalšího zklamání.

Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 1 - Top Gear Mini a Toyota 01Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 2 - Top Gear Mini a Toyota 02
Ze hry není jen Chris Evans, ale také Mini Cooper

Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 3 - Toyota GT 86 2017 EU 100Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 4 - Toyota GT 86 2017 EU 103
Místo toho budou celebrity řídit Toyotu GT 86

Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 5 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 01Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 6 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 02Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 7 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 03Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 8 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 04Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 9 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 05Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 10 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 06Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 11 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 07Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 12 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 08Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 13 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 09Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 14 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 10Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 15 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 11Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 16 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 12Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 17 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 13Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 18 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 14Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 19 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 15Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 20 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 16Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 21 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 17Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 22 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 18Top Gear dál zametá po Evansovi, autem pro jízdy celebrit už nebude Mini - 23 - Top Gear Season 24 trailer prvni video 19
Těšit se ovšem můžeme na daleko více věcí

Zdroj: The Sun

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama
Reklama

Autobazar

zobrazit vše