- -

Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem

(doplněno) Až zítra se mělo po nekonečné záplavě upoutávek plně odhalit nové BMW řady 5 G30. Nestane se to, novou pětku můžeme vidět už nyní.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem

12.10.2016 | Petr Miler | 35 příspěvků

(doplněno) Až zítra se mělo po nekonečné záplavě upoutávek plně odhalit nové BMW řady 5 G30. Nestane se to, novou pětku můžeme vidět už nyní.

Doplněno 22:00: Přidali jsme dalších pár uniklých fotek, nejspíše ze stránek magazínu či katalogu. Nic dramaticky nového neukazují, dosud dostupné pohledy ale upřesňují. Vše naleznete v doplněné galerii níže.


Berme to jako vysvobození. Včera jsme vám sice ukázali interiér nové řady 5 bez maskování, jinak jsme se ale ocitli v pasti zdánlivě nekonečné série částečných odhalení samotného BMW, které si svým přístupem už po léta nezadá s českou Škodou. Mnichov jich zveřejnil opravdu spoustu a naposledy nám už i něco ukázal, většina prezentovaných materiálů byla ale spíše únavně nicotná.

Tohle všechno teď můžeme hodit za hlavu a doufat, že s plným představením si trochu pospíší také samotné BMW, jinak nás čeká ještě den čekání na odhalení dávno odhaleného. Fotky, které vidíte níže, totiž nepochybně ukazují novou řadu 5 ze všech stran i zevnitř bez jakéhokoli maskování. Soudě podle jejich charakteru půjde o snímky z oficiálního katalogu, které se nějakým nedopatřením (únik takového charakteru, ještě docela dlouho před premiérou si BMW jistě přát nemohlo) dostaly ven dříve, než měly.

Podívat se tak můžeme na vůz, který dále rozvíjí designové myšlenky nové řady 7 do poněkud atletičtější podoby s použitím některých nápadů z dřívějších konceptů. Máme pocit, že právě tento přístup pětce docela sluší, více než samotné sedmičce, ale na to si jistě nejlépe uděláte názor sami.

Uvnitř se překvapení, tohle je též evoluce známých nápadů a pravděpodobně bude rozdělovat publikum na dva tábory - jednomu nesedne pro svou malou inovativnost, druhému bude příjemný právě proto. Přesto nečekejme nic zastaralého - pod relativně konzervativním kabátem můžeme čekat ty nejnovější elektronické vychytávky včetně ovládání gesty.

Na snímcích můžeme spatřit provedení 540i, které bude hostit přeplňovaný třílitrový benzinový šestiválec o zatím ne zcela jasném výkonu. Nabídka ale začne níže, snad jen na čtyřválcích a vrcholit bude motorem V8, možná opravdu jen jedním, pro novou M5.

Tohle všechno se dozvíme v řádu hodin, a tak vás dále nebudeme unavovat spekulacemi. Podívejte se, co je nová pětka zač a povězte nám svůj názor na ni.

Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 1 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse dalsi 01Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 2 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse dalsi 02Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 3 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse dalsi 03Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 4 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse dalsi 04
Další uniklé fotky říkají zase o trochu víc

Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 5 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse 01Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 6 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse 02Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 7 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse 03Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 8 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse 04Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 9 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse 05Toto je nové BMW 5 ze všech stran. Únik jej odhalil den předem - 10 - BMW 5 2017 G30 nove unik vse 06
Nové BMW řady 5 už není tajemstvím, únik den před premiérou odhalil prakticky vše

Zdroj: Germancarforum přes Carscoops

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 35 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama