BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem

Další únik materiálů z Evropského patentového úřadu ukazuje vzhled produkčního BMW 6 Gran Coupe pro starý kontinent. Bude zjevně stejný jako ten pro Čínu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem

13.6.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Další únik materiálů z Evropského patentového úřadu ukazuje vzhled produkčního BMW 6 Gran Coupe pro starý kontinent. Bude zjevně stejný jako ten pro Čínu.

Již před pár týdny jsme vám ukázali uniklé skici produkční verze šestkového Gran Coupe. Chceme se tedy opakovat? Ne tak docela. Předchozí obrázky sice též pocházely z patentového úřadu, ale čínského, a tak jsme si nemohli být jisti, zda vůz bude takto vypadat i ve své evropské verzi. Dnes si můžeme být prakticky jisti i tím.

Z evropského úřadu se totiž dostaly ven trochu méně konkrétní, zato do posledního detailu stejné nákresy evropského provedení chystaného konkurenta Mercedesu CLS nebo Audi A7 Sportback. Stejně jako v předchozím případě tedy můžeme konstatovat, že vůz prošel od dob představení svého konceptu jen lehkou, zato znatelnou proměnou.

Zejména přední nárazník pozbyl části svého agresivního vzezření daného mohutnými vstupy chladícího vzduchu, podobně záď má svůj nárazník o poznání konfekčnější. Decentnější jsou i zadní světla nebo koncovky výfuků, také na menších kolech vůz vypadá poněkud civilněji. Budeme se opět opakovat, ale vzhled takto pojaté šestky je takřka dokonalou kombinací nového kupé řady 6 a stávajícího stávajícího sedanu řady 5 F10. Ostatně po technické stránce by měly být vozy zcela totožné, nabídku motorů můžeme už vzhledem k předpokládanému označení vozu očekávat blíže šestkové řadě.

Veřejné představení novinky je obecně očekáváno až na jaře příštího roku, vzhledem k posledním událostem je ale možné, že se jej dočkáme ještě o něco dříve. Další detaily vám přineseme ihned, jakmile budou k dispozici.


BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 1 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 01BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 2 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 02BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 3 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 03BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 4 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 04BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 5 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 05BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 6 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 06BMW 6 Gran Coupe: design pro Evropu potvrzen dalším únikem - 7 - BMW 6 Gran Coupe unik Evropa 07
Evropský vzhled šestkového Gran Coupe se od toho čínského lišit zjevně nebude

Zdroj: Evropský patentový úřad přes Carscoop

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše