Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video)

Cadillac XTS nabídne ve vyšších výbavách místo klasického přístrojového panelu konfigurovatelnou obrazovku o uhlopříčce přes 30 cm.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video)

9.6.2012 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek

Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Cadillac XTS nabídne ve vyšších výbavách místo klasického přístrojového panelu konfigurovatelnou obrazovku o uhlopříčce přes 30 cm.

Zvoní analogovým budíkům hrana? Vesměs asi ještě ne, nicméně některé značky více než naznačují, že přechod na TFT displeje, navíc programovatelné, je prakticky hotovou věcí. Obrazovky místo ručiček se stupnicemi nasadil mezi prvními Range Rover a Jaguar, obdobnou technologii byste našli třeba v Renaultu Scenic, přináší ji facelitované BMW řady 7 a v nabídce bude brzy rovněž pro pětkovou řadu.

Mnichovské vozy (a umí to i kompaktní MPV od Renaultu) nabídnou kromě digitálních ručiček také možnost vybrat si z několika typů a barev zobrazení parametrů na displeji. Něco takového, jen o kus propracovanější (ve smyslu barvitější grafiky), bude mít také nový Cadillac XTS, který se právě začal prodávat na severoamerickém trhu s cenami od 44 tisíc dolarů. Ne však ve všech modelech. Tato položka je sice součástí standardní výbavy, ale pouze u dvou nejvyšších provedení Premium a Platinum za 55 tisíc, respektive 58 tisíc dolarů.

Schopnosti „konfigurovatelného panelu“ o uhlopříčce 312 milimetrů nejlépe vysvětlí přiložené video. Řidič si prostě v menu vybere, jestli mu při jízdě stačí jen nezbytné informace, jako je momentální rychlost, akční rádius a předvolená rozhlasová stanice digitálního rádia XM, nebo to chce komplexněji. A to buď ve „sportovním“ režimu nebo klasickém. Ostatně, podívejte se sami.


Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 1 - Cadillac XTS Displej nove 01Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 2 - Cadillac XTS Displej nove 02Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 3 - Cadillac XTS Displej nove 03Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 4 - Cadillac XTS Displej nove 04
Konfigurovatelný panel bude součástí dvou nejvyšších výbav Premium a Platinum

Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 5 - Cadillac XTS 2012 produkcni 01Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 6 - Cadillac XTS 2012 produkcni 02Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 7 - Cadillac XTS 2012 produkcni 03Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 8 - Cadillac XTS 2012 produkcni 04Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 9 - Cadillac XTS 2012 produkcni 05Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 10 - Cadillac XTS 2012 produkcni 06Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 11 - Cadillac XTS 2012 produkcni 07Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 12 - Cadillac XTS 2012 produkcni 08Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 13 - Cadillac XTS 2012 produkcni 09Cadillac XTS dostal plně variabilní přístrojový panel jako BMW 5 a 7 (+ video) - 14 - Cadillac XTS 2012 produkcni 10
XTS je již v prodeji za ceny od 44 do 58 tisíc dolarů

Zdroj: carscoop.blogspot.com

Miro Mihálik

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše