Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry

Touha po snadno nabytém bohatství vedla k vymyšlení troufalého plánu loupeže, který by nezklamal ani hollywoodské scénáristy. Na konci zůstaly hořící náklaďáky a dodávka rozcupovaná bagry.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry

3.1.2019 | Mirek Mazal

Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Touha po snadno nabytém bohatství vedla k vymyšlení troufalého plánu loupeže, který by nezklamal ani hollywoodské scénáristy. Na konci zůstaly hořící náklaďáky a dodávka rozcupovaná bagry.

ANO

Drzí zloději se včera postarali o svérázné pokračování filmu Loupež po italsku. Ke smůle všech ostatních nešlo o skutečné natáčení volného pokračování akčního snímku, byť rekvizity a způsob provedení tomu věrně nasvědčovaly. Lupiči na silnici v jižní Itálii použili stavební stroje, aby po přepadení otevřeli obrněnou dodávku s penězi.

Modrý neprůstřelný Fiat opustil přístavní město Bari s cílem převézt důchody na poštu v nedaleké Mateře. Asi hodinová cesta brzy nabrala zcela jiné obrátky, když silnici zatarasila napříč zaparkovaná nákladní auta. Dva bagry poté hbitě obklíčily a záhy rozcupovaly zabezpečenou schránku s penězi, jejíž obsah zmizel neznámo kam.

Pásové bagry otevřely úložný prostor Fiatu jako otvírák levnou konzervu. Zloději si tak vytvořili přístup k hotovosti, kterou naložili do přistavených osobních aut a zmizeli. Před útěkem stihli ještě zapálit nákladní vozy, které byly použity k zastavení auta bezpečnostní agentury uprostřed dálnice, za bílého dne. Trojice strážných vyvázla bez zranění, jejich výpovědi nyní slouží k dopadení pachatelů. Ti si nepřišli na malé peníze, v dodávce byly více než 2 miliony Eur (51,5 milionu Kč).

Policie nyní po lupičích pochopitelně intenzivně pátrá. Patrně jste včera neměli to štěstí, že byste se pohybovali mezi italskými městy Bari a Matera, ale pokud přece jen, víte, na koho se obrátit...


Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 1 - Loupez pomoci bagru Italie foto 01Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 2 - Loupez pomoci bagru Italie foto 02Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 3 - Loupez pomoci bagru Italie foto 03Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 4 - Loupez pomoci bagru Italie foto 04Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 5 - Loupez pomoci bagru Italie foto 05Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 6 - Loupez pomoci bagru Italie foto 06Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 7 - Loupez pomoci bagru Italie foto 07Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 8 - Loupez pomoci bagru Italie foto 09Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 9 - Loupez pomoci bagru Italie foto 08Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 10 - Loupez pomoci bagru Italie foto 11Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 11 - Loupez pomoci bagru Italie foto 10Itálie zažila loupež jako z filmu. Zloději za dne rozcupovali auto s miliony eur bagry - 12 - Loupez pomoci bagru Italie foto 12
Krádež milionů Eur za bílého dne uprostřed dálnice pomocí náklaďáků a bagrů. To je jako z filmu

Zdroj: SkyTG24@Twitter, Gazzetta di Modena

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše