McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu

Když si Paul Bailey s manželkou dojel McLarenem P1 vyzvednout LaFerrari a Porsche 918, vzniklo i toto video. Popisuje také unikátní zvláštnosti jeho aut.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu

24.2.2015 | Marek Bednář | 17 příspěvků

McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Když si Paul Bailey s manželkou dojel McLarenem P1 vyzvednout LaFerrari a Porsche 918, vzniklo i toto video. Popisuje také unikátní zvláštnosti jeho aut.

Britský byznysmen Paul Bailey, jeden z mála lidí na světě, kteří mají v garáži rovnou celý trojlístek hypersportů „nové generace” Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918, není z těch, kteří by je jen strčili do garáže a čekali, až jejich cena vzroste dostatečně na to, aby se řádně vyplatilo je prodat. To ukazuje i nové video, které přibližuje onu krásnou lednovou sobotu, kdy se svou manželkou jeli McLarenem P1 vyzvednout LaFerrari a 918 Spyder.

Nečekejte tedy žádné jízdy horskými silničkami, tyto klenoty jezdily „jen” po silnicích Anglie. Bailey však jak u LaFerrari, tak i u 918 Spyderu vysvětluje, co všechno je na vozech unikátní. Právě na LaFerrari čekal dva roky jen proto, aby mohl mít třeba kryt brzdového světla v nárazníku karbonový, ne jen černý. Dá se to do jisté míry pochopit - když už za něco platíte milion liber, chcete, aby to dokonale odpovídalo vašim představám.

Podobně na tom je Porsche 918 Spyder, které je perleťově bílé a má jak balíček Weissach, tak i klimatizaci a rádio, které onen balíček má odstranit v rámci snížení hmotnosti. Mezi příplatky jsou také dva klíče v ostré zelené barvě, které stály - radši se něčeho chyťte, jste-li slabší povahy - 920 liber, tedy asi 33 600 korun. Není to překlep, na videu to je jasně slyšet.

Paul Bailey obě auta komentuje dost nevzrušeně, dalo by se říci, ale snad byl jen trochu nervózní s mikrofonem v ruce či chtěl působit trochu víc distingvovaně; jistě je vlastnictvím těchto tří aut nadšen, jak se ukazuje i po startu 918 a odjezdu od dealerství. Všimněte si také, jak frajerské jsou výfuky tohoto stroje nad motorem...


McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 1 - paul bailey trio hypersportu video 01McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 2 - paul bailey trio hypersportu video 02
Trio hypersportů na videu přiblíží jejich unikátní detaily

McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 3 - bailey trio hypersportu 01McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 4 - bailey trio hypersportu 02McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 5 - bailey trio hypersportu 03McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 6 - bailey trio hypersportu 04McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 7 - bailey trio hypersportu 05McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 8 - bailey trio hypersportu 06McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 9 - bailey trio hypersportu 07McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 10 - bailey trio hypersportu 08McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 11 - bailey trio hypersportu 09McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 12 - bailey trio hypersportu 10McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 13 - bailey trio hypersportu 11McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 14 - bailey trio hypersportu 12McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 15 - bailey trio hypersportu 13McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 16 - bailey trio hypersportu 14McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 17 - bailey trio hypersportu 15McLaren P1, Porsche 918 a LaFerrari: „Svatá trojice” Paula Baileyho se ukázala na videu - 18 - bailey trio hypersportu 16
Fotografie z "kompletace" tria hypersportů se objevily už dříve

Zdroj: GT Spirit

Marek Bednář

Diskuze 17 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.