Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil

Lidí zcela samozřejmě pomáhajícím jiným v nouzi bude zřejmě vždy málo. O to více si musíme vážit těch, kteří pomohou a nic za to nečekají.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil

4.6.2018 | Petr Miler | 34 příspěvků

Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil

/

Lidí zcela samozřejmě pomáhajícím jiným v nouzi bude zřejmě vždy málo. O to více si musíme vážit těch, kteří pomohou a nic za to nečekají.

Psal se 17. květen letošního roku, kdy u nás nepříliš známý, ale jinak úspěšný rapper Offset ze skupiny Migos havaroval se svým Dodgem Challeger SRT v Atlantě. Nebyla to zrovna lehká nehoda, jak si můžete prohlédnout na fotkách úplně dole - auto je na odpis a rapper též nevypadal dvakrát fit. Zůstal zaklíněn v autě a nikdo z projíždějících mu dlouho nepomohl. Výjimka se ale nakonec našla.

U nehody zastavil člověk jménem J'Mmar Coleman, který Offseta vytáhl z auta, zkontroloval jeho stav, vzal jej do nemocnice a šel si po svých - aniž by věděl, komu vlastně pomáhá nebo řekl, kdo je on sám. Byl to prostě ten správně se chovající člověk, který naprosto samozřejmě pomůže a nečeká za to nic. Snad jen věří, že příště by někdo stejně samozřejmě pomohl jemu.

Příběh by tady mohl skončit, ale neskončil. Rapper se v mezičase zotavil, dokázal zjistit, kdo jej do nemocnice odvezl a dal mu za to auto - Nissan Altima. Někteří říkají, že mu mohl dát víc (Offsetovo jmění se je odhadováno na 88 milionů korun) nebo aspoň nejnovější model Altimy, ale předpokládáme, že přesně tohle auto si zachránce vybral sám - ono normálnímu člověku bez statisícových měsíčních příjmů nebude třeba darované Ferrari moc platné. A i kdyby cokoli z toho bylo jinak, rapper též nemusel udělat nic než poděkovat.

Na každý pád je to hezký a pro nás všechny snad inspirující příběh. Pomoci ostatním na silnici by mělo být samozřejmé, to v prvé řadě. A pokud by to někomu nestačilo jako motivace se zachovat stejně jako hrdina tohoto příběhu, pak tak můžete činit s doufáním, že třeba zachráníte někoho bohatého a on to nenechá jen tak být. Tak či onak to bude lepší než když prostě projedete kolem - což bohužel dělá stále většina lidí, evidentně nejen u nás...


Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 1 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 01Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 2 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 02Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 3 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 03
Zcela nevykalkulovaná pomoc jinému člověku se tady někomu vrátila nejen v podobě dobrého pocitu

Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 4 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 04Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 5 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 05Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 6 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 06Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 7 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 07Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 8 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 08Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 9 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 09Muž bezděčně vytáhl bohatého rappera z vraku auta. Podívejte se, jak se mu odvděčil - 10 - Offset rapper zachrana zivota Jmmar Coleman 10
Offsetovo auto po nehodě skutečně nevypadalo dobře, stejně jako rapper sám

Zdroj: Jalopnik

Petr Miler

Diskuze 34 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše